Cinema 4D

napisano 01 lut 2018, 10:09 przez StalllkeR98

Strona 1 z 1
01 lut 2018, 10:09
Witam, mam pytanie. Otóz jak moge wykonac oto taki banner na YouTube , ktory zalaczony jest na dole. Uzywam Cinema 4D. Probuje szukac poradnikow na YT ale zazwyczaj ludzie zamiast zostawic film w normalnym tempie to go przyspieszaja z racji tego ze to troche zajmuje i praktycznie nic nie da sie zrozumiec. Obrazek

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
01 lut 2018, 10:12
Witam, mam pytanie. Otóz jak moge wykonac oto taki banner na YouTube , ktory zalaczony jest na dole. Uzywam Cinema 4D. Probuje szukac poradnikow na YT ale zazwyczaj ludzie zamiast zostawic film w normalnym tempie to go przyspieszaja z racji tego ze to troche zajmuje i praktycznie nic nie da sie zrozumiec. Obrazek
To są speed arty gdyby mieli wstawić normalny czas to długość poradnika trwałaby około 2/3 godzin jak nie więcej. Wystarczy zmniejszyć prędkość odtwarzania lub zatrzymywać co krok. A co dokładniej chcesz wiedzieć „jak zrobić taki banner” o jakie dokładnie Ci efekty chodzi?

01 lut 2018, 10:17
Chodzi mi o ten efekt na glowie ze poprostu te kwadraty sa bardziej widoczne. W zalaczniku zaznaczylem o co dokladnie chodzi --->
Ostatnio zmieniony 01 lut 2018, 10:22 przez StalllkeR98, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
01 lut 2018, 10:22
Biały brush na nakładce, zabawa gradientem. Musisz wyczuć jakie krycie i usdawienia będą najlepsze.

01 lut 2018, 10:23
Dzieki, jak wroce do domu to sprobuje i dam znac tutaj jak wyszlo :)

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się