Strona 1 z 1
AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

ADK
Użytkownik
14 lis 2017, 16:16
Rodzaj pracy: - logo firmy ADK Garage
Tematyka: - auto detailing, lakiernictwo
Dodatkowe informacje: -
Zlecę wykonanie logo dla firmy ADK Garage, zajmującej się auto detailingiem, lakiernictwem samochodowym.
Zależy mi aby logo było na czarnym tle, z motywem/obrysem samochodu, kolory samochodu/napisów- biel/ szarość/ odcienie niebieskiego. Mągą być tzw. "błyski / gwiazdki" oznaczające czyste/wypolerowane auto.
Kwota wynagrodzenia: -50zł
Sposób wynagrodzenia: - dowolny/ najlepiej przelew
Termin wykonania: - do 21.11
Kontakt: - na forum/ prv

Artykuły z kodeksu cywilnego,

Art. 919.
§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.
§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.
§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
14 lis 2017, 19:02
Moja propozycja, oczywiście logo w wektorze:
Obrazek

Zapraszam do współpracy, pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

bimas
Użytkownik
Poznań
15 lis 2017, 22:22
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 22:25 przez bimas, łącznie zmieniany 1 raz.

16 lis 2017, 16:33
Propozycja ode mnie :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
wczoraj, 12:30
Zleceniodawca nic nie informował w temacie, a więc napiszę by nie marnować czasu grafików, że zleceniodawca wybrał moją propozycję i zgłosił się do mnie na PW . Zlecenie sfinalizowane już, więc zamykam i przenoszę.
Obrazek

Ten temat został przeniesiony z Płatne do Zlecenia wykonane przez Marek (wczoraj, 12:30)
Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się