Logo - Elektronika

napisano 03 gru 2017, 20:42 przez ErnieBall

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

ErnieBall
Użytkownik
03 gru 2017, 20:42
Hej!

Przejdę od razu do konkretów :)

Rodzaj pracy: - Logo firmowe
Tematyka: - Elektronika, custom shop
Dodatkowe informacje: - W logo musi znajdować się wkurzony kozioł ("angry goat"). Celowo nie wrzucam przykładów, ponieważ liczę na Wasze pomysły. Pod logiem napis, weźmy dla przykładu "KOZŁY", z czego chciałbym, aby "ZŁY" było w innym kolorze. Kolorystyka - czerwono-czarna lub czerwono-szara. Jeżeli masz inny pomysł, chętnie zobaczę :) Liczy się dla mnie prostota i kreatywność.
Kwota wynagrodzenia: - 100 zł
Sposób wynagrodzenia: - Przelew
Termin wykonania: - Do końca tego roku
Kontakt: - mailowo: kozly.fx [małpa] gmail [kropka] com

Artykuły z kodeksu cywilnego,

Art. 919.
§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.
§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.
§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.

06 gru 2017, 17:21
Dwie propozycje ode mnie

Obrazek

Obrazek
Obrazek

06 gru 2017, 20:47
Postaram się do jutra dodać moją propozycję.

Edit - godzina 02:25 - 07.12.2017

Poniżej moje propozycje. Jestem gotowy na wykonanie ewentualnych poprawek. Pozdrawiam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 2:25 przez TLchrisM, łącznie zmieniany 1 raz.

06 gru 2017, 21:28
Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

ErnieBall
Użytkownik
07 gru 2017, 21:45
Wielkie dzięki za podjęcie wyzwania! :) Poczekam jeszcze na propozycje i zobaczymy, co wybierzemy, ale na pewno coś z tego będzie! Póki co, nie chcę wskazywać faworyta, żeby nie nakreślać innym "drogi". Może ktoś mnie jeszcze zaskoczy jakimś pomysłem.

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 21:46 przez ErnieBall, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
09 gru 2017, 15:57
@ErnieBall "żeby nie nakreślać innym drogi" - tylko idąc tym kierunkiem automatycznie Pan przekreśla sobie kilka propozycji, często dobrze wykonanych, bo grafik, który już trochę siedzi w projektowaniu szanuje swój czas (pracę), a Pan pisząc takie coś zwyczajnie wyciera w nią buty i mówimy tutaj o projektach za 50-200zł, a nie 500-2000zł. Wątpię, by jakiś grafik ustawił większy priorytet Pańskiego zlecenia niż sama końcówka listy lub w ogóle się nie podejmie. Pozdrawiam. :)
Obrazek

09 gru 2017, 18:36
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 gru 2017, 19:15 przez o_p93, łącznie zmieniany 2 razy.

10 gru 2017, 20:21
Obrazek
*click*Obrazek*click*

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Adipe
Moderator
Łódz
Branding
11 gru 2017, 0:06
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

ABirch
Użytkownik
Olsztyn
11 gru 2017, 2:07
Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się