AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Neto
Użytkownik
05 gru 2017, 15:11
Istniejace logo do przerobienia.

W załącznikach logo oraz zdjęcie, z którego powstało. Chodzi o to by nieco je "ożywić" kolorystycznie, być może dodać drobne detale. Ogólny ksztalt musi pozostać ten sam.

Istniejace logo:

https://www.google.co.uk/search?q=castl ... FRmXIdjfgM:

Fotografia, z ktorej powstalo:
https://www.google.co.uk/imgres?imgurl= ... YdYM&itg=1

Proponowałbym zmienić kolor drzewa na zielony, zamek może w odcieniach brązu/beżu i tło ponad niebieskie lub dodać elementy niebieskiego.

Posiadam plik loga w postaci krzywych, jak rowież inne pomocnicze pliki, tylko nie wiem jak tutaj zamieścić :/

W przypadku kiedy logo będzie gotowe następnymi zleceniami będą: wizytowki, papier firmowy, projekt nadruku na kubki, długopisy itp. Oraz pomoc graficzna przy obróbce zdjęć do strony www.

Wynagrodzenie: 50zł
Płatne: przelewem
Termin: jak najszybciej
Kontakt: prywatna wiadomość lub indigobc@hotmail.co.uk
Ostatnio zmieniony 05 gru 2017, 15:36 przez Neto, łącznie zmieniany 1 raz.

05 gru 2017, 20:13
pewnie zaraz zgarnę op od moderatorów no ale... szczerze? naprawdę wyobrażacie sobie to logo na wizytówce? a co dopiero na długopisie. Nierealne... wyjdzie plama a nie logo

05 gru 2017, 20:18
Dokładnie tak jak koleżanka wyżej napisała. Lepiej zastanówcie się nad nowym logo bo to tutaj nie ma prawa bytu :/

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Neto
Użytkownik
05 gru 2017, 21:51
Cóż, co do długopisu zapewne macie rację, jeżeli chodzi o wizytówke to myslę, że dałoby się to zrobić. Właśnie chodzi o to, żeby nieco go ożywić, zeby nie było tylko czarną plamą. Na wizytówce mogłoby być większe niż tradycyjne logo i np. jakoś wycieniowane czy wtopione w tło, lub zamieszczone na odwrocie. Na długopis i nne mniejsze materiały promocyjne myśle, że można by było zrobić wersję uproszczoną, np. sam kontur?

Niestety nie mozna go zmienic gdyz firma istnieje i jest ono zamieszczone na wzornikach desek itp.

Jestem otwarty na propozycje i elastyczny cenowo.

06 gru 2017, 23:57
Obrazek

07 gru 2017, 15:14
Stwierdziłem aby zostać dalej przy oryginale, tak jak Pan potrzebuje. Logo w pełni w wektorach, możliwa dowolna zmiana rozmiaru.
Mimo to jestem niestety zmuszony podnieść moją propozycję cenową do 100zł, gdyż było przy tym sporo pracy.
Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
07 gru 2017, 18:23
#info Wektoryzując zdjęcie musisz być pewien czy masz pozwolenie od autora/fotografa. Po drugie, jest to 5min roboty, więc nie pierdol, że się napracowałeś.

Co do zlecenia, postaram się coś w tym tygodniu wysłać :)
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

07 gru 2017, 18:44
Zleceniodawca wykorzystując je jako logo automatycznie dał do zrozumienia że ma do niego prawo. W rzeczywistości jak jest, kto wie, możesz mieć racje.

Więc nie pierdol.

Ponad to, może Tobie super grafiku Grafinity+ to jest 5min roboty, ale nie dla mnie. Wyzywanie zostawmy sobie na chat :)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 18:45 przez kamikaze101, łącznie zmieniany 1 raz.

07 gru 2017, 19:38
Zleceniodawca wykorzystując je jako logo automatycznie dał do zrozumienia że ma do niego prawo. W rzeczywistości jak jest, kto wie, możesz mieć racje.
że zleceniodawca dał do zrozumienia? a napisał wprost? chcesz sprawdzać kto w razie czego dupnie za prawa autorskie? jak podpiszecie umowę to możesz przekazać prawa majątkowe ale autorskie prawa osobiste są niezbywalne. To w Twojej kwestii leży sprawdzenie czy możesz użyć danego zdjęcia/fontu/anything.

Pytanie do zleceniodawcy: czy możemy zobaczyć zdjęcia materiałów na których zostało już wykorzystane to logo? Trochę z czapy prośba, ale może udało by się wykombinować coś lepszego ;) pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 19:41 przez Mrs.Lidia, łącznie zmieniany 2 razy.

07 gru 2017, 20:05
W sumie masz rację @Mrs.Lidia Szkoda że dopiero po fakcie to rozumiem, a wcześniej o tym nie pomyślałem, Mea Culpa. Błędy trzeba brać na klatę. :c
Posta nie usuwam, ale autor tematu niech go nie uwzględnia. Niech wątek leci dalej. =D

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się