05 gru 2017, 15:11
Istniejace logo do przerobienia.

W załącznikach logo oraz zdjęcie, z którego powstało. Chodzi o to by nieco je "ożywić" kolorystycznie, być może dodać drobne detale. Ogólny ksztalt musi pozostać ten sam.

Istniejace logo:

https://www.google.co.uk/search?q=castl ... FRmXIdjfgM:

Fotografia, z ktorej powstalo:
https://www.google.co.uk/imgres?imgurl= ... YdYM&itg=1

Proponowałbym zmienić kolor drzewa na zielony, zamek może w odcieniach brązu/beżu i tło ponad niebieskie lub dodać elementy niebieskiego.

Posiadam plik loga w postaci krzywych, jak rowież inne pomocnicze pliki, tylko nie wiem jak tutaj zamieścić :/

W przypadku kiedy logo będzie gotowe następnymi zleceniami będą: wizytowki, papier firmowy, projekt nadruku na kubki, długopisy itp. Oraz pomoc graficzna przy obróbce zdjęć do strony www.

Wynagrodzenie: 50zł
Płatne: przelewem
Termin: jak najszybciej
Kontakt: prywatna wiadomość lub indigobc@hotmail.co.uk
Ostatnio zmieniony 05 gru 2017, 15:36 przez Neto, łącznie zmieniany 1 raz.

05 gru 2017, 20:13
pewnie zaraz zgarnę op od moderatorów no ale... szczerze? naprawdę wyobrażacie sobie to logo na wizytówce? a co dopiero na długopisie. Nierealne... wyjdzie plama a nie logo

05 gru 2017, 20:18
Dokładnie tak jak koleżanka wyżej napisała. Lepiej zastanówcie się nad nowym logo bo to tutaj nie ma prawa bytu :/

05 gru 2017, 21:51
Cóż, co do długopisu zapewne macie rację, jeżeli chodzi o wizytówke to myslę, że dałoby się to zrobić. Właśnie chodzi o to, żeby nieco go ożywić, zeby nie było tylko czarną plamą. Na wizytówce mogłoby być większe niż tradycyjne logo i np. jakoś wycieniowane czy wtopione w tło, lub zamieszczone na odwrocie. Na długopis i nne mniejsze materiały promocyjne myśle, że można by było zrobić wersję uproszczoną, np. sam kontur?

Niestety nie mozna go zmienic gdyz firma istnieje i jest ono zamieszczone na wzornikach desek itp.

Jestem otwarty na propozycje i elastyczny cenowo.

Awatar użytkownika

06 gru 2017, 23:57
Obrazek

07 gru 2017, 15:14
Stwierdziłem aby zostać dalej przy oryginale, tak jak Pan potrzebuje. Logo w pełni w wektorach, możliwa dowolna zmiana rozmiaru.
Mimo to jestem niestety zmuszony podnieść moją propozycję cenową do 100zł, gdyż było przy tym sporo pracy.
Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika

Szczecin
07 gru 2017, 18:23
#info Wektoryzując zdjęcie musisz być pewien czy masz pozwolenie od autora/fotografa. Po drugie, jest to 5min roboty, więc nie pierdol, że się napracowałeś.

Co do zlecenia, postaram się coś w tym tygodniu wysłać :)
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

07 gru 2017, 18:44
Zleceniodawca wykorzystując je jako logo automatycznie dał do zrozumienia że ma do niego prawo. W rzeczywistości jak jest, kto wie, możesz mieć racje.

Więc nie pierdol.

Ponad to, może Tobie super grafiku Grafinity+ to jest 5min roboty, ale nie dla mnie. Wyzywanie zostawmy sobie na chat :)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 18:45 przez kamikaze101, łącznie zmieniany 1 raz.

07 gru 2017, 19:38
Zleceniodawca wykorzystując je jako logo automatycznie dał do zrozumienia że ma do niego prawo. W rzeczywistości jak jest, kto wie, możesz mieć racje.
że zleceniodawca dał do zrozumienia? a napisał wprost? chcesz sprawdzać kto w razie czego dupnie za prawa autorskie? jak podpiszecie umowę to możesz przekazać prawa majątkowe ale autorskie prawa osobiste są niezbywalne. To w Twojej kwestii leży sprawdzenie czy możesz użyć danego zdjęcia/fontu/anything.

Pytanie do zleceniodawcy: czy możemy zobaczyć zdjęcia materiałów na których zostało już wykorzystane to logo? Trochę z czapy prośba, ale może udało by się wykombinować coś lepszego ;) pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 19:41 przez Mrs.Lidia, łącznie zmieniany 2 razy.

07 gru 2017, 20:05
W sumie masz rację @Mrs.Lidia Szkoda że dopiero po fakcie to rozumiem, a wcześniej o tym nie pomyślałem, Mea Culpa. Błędy trzeba brać na klatę. :c
Posta nie usuwam, ale autor tematu niech go nie uwzględnia. Niech wątek leci dalej. =D

Ten temat został przeniesiony z Płatne do Archiwum przez Adipe (17 gru 2017, 14:26)

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się