Vesper.org.pl - Strona drużyny airsoftowej

napisano 22 sty 2018, 16:30 przez Ecosse

Strona 1 z 1
Awatar użytkownika

Warszawa
Webdesign
22 sty 2018, 16:30
Witajcie, zapraszam do oceny jak również odwiedzenia strony drużyny airsoftowej działającej na podlasiu i mazowszu, której jestem twórcą.

http://vesper.org.pl
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 16:31 przez Ecosse, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
23 sty 2018, 18:44
Stronka przejrzysta, jest RWD i nic się nie sypie. :great: (y)
Poprawiłbym ten odstęp na dole, dałbym tło na całą wysokość żeby nie było tego odstępu:

Obrazek

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
24 sty 2018, 16:09
Strona strasznie długo się ładuje, ale nie ma co się dziwić skoro stoi na hostingu cba.pl ;D Jeżeli mam być szczery to podoba mi się jedynie hero bg. To przerobiony darmowy szablon, prawda? OceanWP?
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika

Warszawa
Webdesign
24 sty 2018, 17:33
Strona strasznie długo się ładuje, ale nie ma co się dziwić skoro stoi na hostingu cba.pl ;D Jeżeli mam być szczery to podoba mi się jedynie hero bg. To przerobiony darmowy szablon, prawda? OceanWP?
Tak, strona stoi na razie na cba.pl w celach testów. Podstawka to OceanWP, od czegoś trzeba zacząć ;)

Awatar użytkownika

Wrocław
Webdesign
24 sty 2018, 18:33
Napis 'Nasza galeria' trochę nie pasuje, proponuje inną czcionkę.
Menu rozwijalne 'O nas' w stopce mogłoby się rozwijać do góry bo jak mam na pełnym ekranie i najade na nie to muszą scrollować do końca stronę, a gdy zjade z tego to strona nieprzyjemnie skacze.
Jakieś hovery do ikon fb i yt w stopce by fajnie wyglądały :)

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się