Tło FULL HD na strone internetowa [PLATNE]

napisano 11 lut 2018, 19:55 przez kurak31

11 lut 2018, 19:55
Rodzaj pracy: - Tło
Tematyka: - Discord + Esport
Dodatkowe informacje: -
Potrzebuje tla na strone internetowa ktora bedzie zalozona tylko po to zeby widnial tam ten obrazek.
Pod gre PUBG - prosze tylko nie wrzucac ciagle tego chlopa z ogniem za plecami :)
U gory ma byc duzy napis Mezalias Discord & League
Po srodku ma byc rozpiska trzech rzeczy, z lewej strony, po srodku i z prawej na temat discorda.
1. Discord do wspólnej gry ze znajomymi. Duża różnorodność kanałow, DUO/SQUAD/BEZ LIMITU
2. Strefa Gamingowa czyli specjalne kanały gdzie zostają zaproszeni najlepsi Polscy gracze PUBG, osoby które chcą się rozwijać, chcą grac lepiej oraz brać czynny udział w rożnego rodzaju turniejach.
3. Kanaly dla najlepszych Polskich druzyn - jeżeli grasz na wysokim poziomie i zależy ci na ciagłym rozwoju a co najważniejsze bierzesz udział w turniejach to jest miejsce dla Ciebie. Tutaj uzyskasz nie tylko kontakt z innymi topowymi drużynami ale także informacje o wszystkich zbliżających sie turniejach oraz zapisach.
Na dole po srodku
PUBG Esport wspierajmy sie wzajemnie.
Mala informacja gdzies z boku ale widoczna: Juz wkrótce planowane są turnieje początkowo w trybie SOLO FPP z ciekawymi nagrodami aby nagrodzić indywidualne umiejętności graczy.

W miare po srodku troche wyzej taki klawisz zeby dolaczyc na discorda.

Kwota wynagrodzenia: - Do ustalenia
Sposób wynagrodzenia: - Przelew
Termin wykonania: - Do wybrania najlepszej pracy
Kontakt: - w Poscie, cenie zdrowa rywalizacje
Ostatnio zmieniony 11 lut 2018, 19:57 przez kurak31, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Dębica
Branding
11 lut 2018, 22:10
Obrazek

11 lut 2018, 22:26
Praca jest slaba. Slaba czcionka oraz nie wiem co to sa te kwadraty . Jedynie jest okej tlo czyli obrazek.

Awatar użytkownika

Biała Podlaska
61293761
Webdesign
11 lut 2018, 22:37
Może masz jakieś przykładowe prace które Ci sie podobaja?

11 lut 2018, 23:08
Nie mam. To ma byc zdjecie jak wchodze na strone i tam ma byc pokazane i zawierac calosc informacji. Przejzyscie ale zachęcająco.

Awatar użytkownika

Szynwałd
Sygnatury
12 lut 2018, 10:12
Moja propozycja: https://i.imgur.com/DYzKxHj.jpg
Lekko poskracałem punkty, Discord na górze.
Jeżeli chcesz coś zmienić - pisz śmiało.
Znak wodny usuwam po wybraniu pracy.

12 lut 2018, 10:28
Witam, poniżej moja propozycja:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 lut 2018, 12:04 przez jestempawel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Szczecin
12 lut 2018, 10:35
Możesz podać widełki cenowe, abym chociaż wiedział czy opłaca mi się otworzyć program graficzny? c:
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

12 lut 2018, 10:52
@robis Praca slaba, uklad nawet nie ten co chcialem
@norbert grafik sam wycenia swoja prace
@jestempawel wygrywa na obecna chwile, tylko brakuje naD PUBG ESPORT "Dolacz do Discord" czy cos w tym stylu ze kliniesz i laduje sie discord.

12 lut 2018, 12:04
Zmieniłem.

Ten temat został przeniesiony z Płatne do Zlecenia wykonane przez Adipe (21 lut 2018, 23:06)

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się