Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

webmazz
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  6
 • Punkty grafika

  0(2214 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
7 / 10 EXP

Reputacja

1

Informacje personalne

 • Imię
  Patryk
 • Lokalizacja
  wwa
 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Po dość długich naradach zdecydowaliśmy, że wybieramy pracę użytkownika @Derox - skontaktujemy się na priv w celu sfinalizowania zlecenia. Jeszcze raz dziękujemy za tak duży odzew.
 2. Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia. Dzisiaj wieczorem wybierzemy zwycięzcę.
 3. Bardzo dziękujemy za kolejne odpowiedzi. @wojtekm1994, troszeczkę zbyt skomplikowany sygnet. @piastun, generalnie spoko, ale jednak zbyt dużo tych okręgów. @jestempawel, czcionka nam się nie podoba. Sygnet na +. Na razie w naszej czołówce są loga @Derox, @Kubace oraz @jestempawel. PS. @Kubace, spróbujesz przedstawić nam jakąś podobną wersję tego sygnetu? Np. zrobić trochę mniejszy i cieńszy znak dolara albo pokombinować z nachyleniem kształtu? Dla tych którzy mają ochotę przygotować jeszcze jakąś propozycję podsyłamy kilka inspiracji - prac, które nam się również podobają: Zaczekamy jeszcze kilka dni i ogłosimy zwycięzcę.
 4. Dziękujemy wszystkim za nadesłane propozycje. Na razie najbardziej podoba nam się praca nadesłana przez @Derox. Propozycja @Kubace też jest w porządku, ale czegoś nam tam brakuje. @Derox, czy mógłbyś wprowadzić i zaprezentować trochę zmienioną wersję? Chodzi nam o to, aby zamiast X w środku wstawić $ i usunąć gwiazdkę, a w miesjcu $ wstawić checka? Dodatkowo chcielibyśmy zobaczyć też wersję z rozkładem napisów tak jak u @Kubace. Czekamy również na inne propozycje. Pozdrawiamy.
 5. Rodzaj pracy: logo Tematyka: analiza sportowa, typy bukmacherskie Dodatkowe informacje: Zajmujemy się przygotowywaniem płatnych, skutecznych typów bukmacherskich. Typujemy zarówno przedmeczowo, jak i live - trafionyzarobiony.pl W logo chcielibyśmy mieć jakiś prosty sygnet, zapadający w pamięć. Może to być np. symbol $, check, coś symbolizującego trafność naszych typów, aczkolwiek zdajemy się tu na grafika. Kwota wynagrodzenia: 80-100zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: 22.12.2018 Kontakt: pw
 6. [img]http://img.nostatic.pl/img/wpss201512280001_568139647c69f.png[/img]
×