Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

veshaze
Grafik

 • Zawartość

  476
 • Punkty grafika

  238(27 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 19
37 / 100 EXP

Reputacja

23

O veshaze Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1900.02.06

Informacje personalne

 • Imię
  Weronika
 • Specjalizacja
  Digital art
  Fotografia

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. veshaze

  ID veshaze

  Cześć, pracuję nad własnym logo, które będzie nawiązywać do fotografii, bądź po prostu do mojego nick-u. Co o tym myślicie? [img]https://i.imgur.com/HyQ7UVS.png[/img] [img]https://i.imgur.com/tOyhwj0.png[/img] -korekta
 2. Wredozaur, dzięki, na pewno tam zajrzę :P Rafał , wzięłam się za fotografię, fakt :D
 3. [img]https://i.imgur.com/UXnZNWI.jpg[/img] Cześć, oto praca po półrocznej przerwie. Jestem ciekawa Waszych opinii! :grafinity: Pozdrawiam. Dla zainteresowanych poniżej umieszczam link do mojego instagrama, gdzie można zobaczyć więcej moich prac z tej dziedziny i nie tylko. https://www.instagram.com/veshaze/ [size=85][color=#8c90a8]Dodano 21 godziny 15 minuty 29 sekund temu Poprawiłam link. Mam nadzieję, że teraz działa poprawnie.
 4. veshaze

  In my mind's eyes.

  [img]https://i.imgur.com/30rpPgy.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/W9mR51R.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/fZpEtWY.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/YZTKtHe.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/6KrbsjI.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/LKGwg8y.jpg[/img] Sesja z początku lipca. Duży projekt. Jest to mała część zdjęć z tej sesji, ale myślę, że na ten czas tyle Wam wystarczy, by ocenić moje umiejętności w portretach c:
 5. veshaze

  veshaze

  [img]https://i.imgur.com/ya1hhCH.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/QOWDu6P.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/hm1MeZX.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/TjQTFpm.jpg[/img] Witam.
 6. veshaze

  In my mind's eyes.

  Architektura z czerwca [img]https://i.imgur.com/DMEvyvg.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/T0jVFpM.jpg[/img] Makro z kwietnia [img]https://i.imgur.com/kgpm0gF.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/SHXto9o.jpg[/img] Makro z lipca [img]https://i.imgur.com/feDRr8H.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/fvLYCZF.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/dXlXYDA.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/YpY4G6a.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/zqNJgmp.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/Q5Q9Udz.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/paN6SCD.jpg[/img] Wszystkie fotografie wykonane lustrzanką Nikon. Jestem zadowolona z efektów makrofotografii, pomimo braku obiektywu do makro :) Co Wy sądzicie o tych fotografiach? Oczywiście to nie są wszystkie moje zdjęcia, ale myślę, że na "początek" tyle Wam wystarczy, a następne zdjęcia będą z portretu :D Pozdrawiam. :grafinity:
 7. veshaze

  veshaze

  [img]http://i.imgur.com/r6LEm4m.jpg[/img]
 8. veshaze

  veshaze

  Cześć, [img]http://i.imgur.com/3ZfYgvXh.jpg[/img] [img]http://i.imgur.com/fEMwB3vh.jpg[/img]
 9. veshaze

  veshaze

  Witam, W tym roku jeszcze nic w tym temacie nie zaowocowało, ale jak się pewnie łatwo domyślić było to spowodowane moją przerwą. Poniższa praca jeszcze sprzed przerwy: [img]http://i.imgur.com/T9EkVGg.jpg[/img] A ta niżej już z wczoraj: [img]http://i.imgur.com/DeXasRMh.jpg[/img] [img]http://i.imgur.com/A6WMGfWh.jpg[/img] Tutaj pierwotna wersja: http://i.imgur.com/ADSHFyLh.jpg Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ;)
 10. veshaze

  veshaze

  [img]http://i.imgur.com/beskzyC.jpg[/img] Tu jak zwykle cisza. Ludzie odzywają się tylko wtedy, gdy chcą mentalnie osłabić człowieka! Supi, to moze chociaz napiszcie ocenę w skali 1-10 XD
 11. veshaze

  LOGO DLA FIRMY

  30-50zl... Za logo dla firmy spedycyjnej >.<
 12. Źle nie wygląda, ale Twoja powtarzalność robi się już męcząca i moim zdaniem powinieneś spróbować czegoś nowego Ostatnia praca wykonana poprawnie w sumie jest Ok, ale nad postacią mógłbyś bardziej popracować, bo głównego planu tutaj nie odgrywa.
 13. veshaze

  Sid tags

  https://s30.postimg.org/659vepw35/image.png Kolory, kompozycja świetna! Czasu na to wiele nie potrzeba, a jednak praca cieszy oko chyba najbardziej dzięki barwom Co do większych rozmiarów, to z niecierpliwością czekam na 2017
 14. veshaze

  veshaze

  Cześć DP z tego miesiąca: [img]http://i.imgur.com/9k7T4cN.jpg[/img] Inspiracja: http://m.imgur.com/t4A74qb [img]http://i.imgur.com/3fN3VgG.jpg[/img] Inspiracja: http://m.imgur.com/y5ieqpz [img]http://i.imgur.com/PrHGmJZ.jpg[/img] Inspiracja: http://i.imgur.com/WKKjvcb.jpg [img]http://i.imgur.com/YSNSPI2.jpg[/img] Inspiracja: http://m.imgur.com/fQzKulJ [img]http://i.imgur.com/i3XBgvr.jpg[/img] To praca z dzisiaj pt. Mysterious Woman. Dwa fajne wyróżnienia z tego miesiąca: https://www.instagram.com/p/BNkWb6MggA5/ Od GLLERY, juz drugi raz i mam nadzieję, że nie ostatni: https://www.instagram.com/p/BNoVeVRDlT-/ Zapraszam do ocen.
×