Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Tiamin
Użytkownik

 • Zawartość

  56
 • Punkty grafika

  0(630 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
Poziom 6
11 / 25 EXP

Ostatnia wygrana Tiamin w dniu 1 Styczeń

Użytkownicy przyznają Tiamin punkty reputacji!

Reputacja

30

O Tiamin Wszystkie informacje o użytkowniku

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty 351 wyświetleń profilu

 1. @Halluc Moim zdaniem wypadałoby poinformować zleceniodawcę, że używasz gotowego wektora. Wolałbym na jego miejscu wiedzieć, że logo, które zakupi, nie będzie unikalne. Oczywiście, jeśli nabyłeś tę grafikę, to nic do ciebie nie mam i przepraszam za utrudnienia w zarobieniu 187,10 zł. Ale mam pewne wątpliwości co do kupna przez ciebie tego pliku, jako że podesłałeś swoją propozycję w bardzo małym rozmiarze. Możesz je rozwiać, jeśli chcesz. https://www.etsy.com/pl/listing/663800159/sports-car-svg-bundle-cars-svg-file-for?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=vector+images&ref=sr_gallery-1-38&pro=1 @autscanner.com Rozumiem, że termin wysyłania prac mija wraz z końcem dnia 25 stycznia? Pytam, bo planuję coś przygotować, a nie chcę później niespodzianki, gdy podeślę pracę w godzinach wieczornych.
 2. Tiamin

  Logo do sali event'owej

 3. Moja propozycja. Kolor czerwony zapożyczyłem póki co z podanego przez @Diagnostyka77 przykładowego logo, ale mogę zmienić na swój około godziny 15.
 4. Tiamin

  Logo do sali event'owej

  Z uwagi na charakter miejsca i fakt, że wasza oferta będzie skierowana do firm, zdecydowałem się tym razem na połączenie garnituru i silosu (przestrzeń negatywowa).
 5. Tiamin

  Logo do sali event'owej

  Druga propozycja. Postawiłem na bardziej subtelne nawiązanie do eventów. Mam nadzieję, że zachowałem odpowiednią powagę w swojej pracy. Wybierając taką kolorystykę miałem na celu utworzenie pewnego kontrastu między górną i dolną częścią logo, aby przykuwało ono uwagę. Zgodnie z wytycznymi z poprzedniego posta napis zostaje ten sam. Jeszcze taka informacja co do mojej poprzedniej propozycji - przepytałem kilka osób o "powagę" tamtego logo i wszyscy stwierdzali, że ma poważny charakter.
 6. Tiamin

  Logo do sali event'owej

  Moja propozycja. Logo w całości wykonane przeze mnie, jedynie napis "brussels" to gotowa czcionka. Mam w głowie jeszcze kilka pomysłów na logo w innym stylu i mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować do 20 stycznia.
 7. Tiamin

  Platne zdjecie w tle

  @maniek95 Tyle że @crystalo prawdopodobnie wziął to zdjęcie z google grafika i nie ma do niego praw, bo pochodzi ono z serwisu stockowego shutterstock. https://www.google.pl/search?sa=G&hl=pl&tbs=simg:CAESpgIJ7srksknxCz8amgILEKjU2AQaBAgVCAEMCxCwjKcIGmIKYAgDEiiYC5cLhQzuFekV6hWuA_1gWzQGQFscitTePOaAgxyTGJLEqjyu_1IsQkGjAh_15nT9nDvo9Iwj-cvje_13NIZBKTnNq29ITAKulayBbFQtO9Ad84X0iTTawnsUQdEgBAwLEI6u_1ggaCgoICAESBHRT7PsMCxCd7cEJGoUBCiEKEGFpcmNyYWZ0IGNhcnJpZXLapYj2AwkKBy9tLzB4c2MKFQoDc2Vh2qWI9gMKCggvbS8wNm5weAoYCgVuaWdodNqliPYDCwoJL20vMDFkNzR6ChcKBW9jZWFu2qWI9gMKCggvbS8wNWtxNAoWCgRzdGFy2qWI9gMKCggvbS8wNm5naww&q=oil+rig+4k&tbm=isch&ved=2ahUKEwjmn-bZnunfAhVBp4sKHUB6CYYQsw56BAgCEAE&biw=1920&bih=970#imgrc=uigrTQROqO48xM: Postaram się jutro coś jeszcze wrzucić.
 8. Tiamin

  Platne zdjecie w tle

  Moje propozycje.
 9. Tiamin

  baner dyskont farby

  Dobra, już chyba zrozumiałem o co ci chodzi. Ale to nie zmienia faktu, że chaotyczne zdania z taką interpunkcją czyta się niezmiernie ciężko.
 10. @jestempawel https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/skład-zdrowia-psychicznego-o-płaskiej-konstrukcji_2642579.htm#term=stres&page=1&position=2 Jeżeli już używasz gotowych wektorów, to wspomnij stronę freepik jako autora. Grafika jest darmowa do użytku komercyjnego z przypisem. @iwp Jeśli to był konkurs na logo, to gratuluję zakupu darmowego wektora. Resztę ikon wokół niego również da się znaleźć w internecie, nie wiem jak z licencją.
 11. Tiamin

  Logo firmy budowlanej.

  Kombinacje z literą B. W pierwszej pracy jest połączona z budynkami, a w drugiej z cegłą/elementem konstrukcyjnym.
 12. Tiamin

  baner dyskont farby

  @Adipe Sorry, ale nie mogę się powstrzymać: Należysz do elitarnego stowarzyszenia LGBTqwerty? 😁
 13. Tiamin

  baner dyskont farby

  Wersja podglądowa, posiadam również oczywiście w wymiarach 1900 x 2900 mm.
 14. Tiamin

  Logo firmy budowlanej.

×