Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

MrK
Użytkownik

 • Zawartość

  13
 • Punkty grafika

  0(4420 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
3 / 5 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Imię
  Marcin
 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Czy jeśli kupię Creative Cloud na rok to czy po jakimś czasie będę mógł zrezygnować z usługi i zapłacić tylko za tyle miesięcy, ile korzystałem? Czy muszę płacić przez cały rok?
 2. MrK

  Adobe InDesign czy Photoshop

  @Norbert to jest oczywiste. Chodzi mi jednak o to, w którym programie łatwiej zrobić takie rzeczy, który bardziej się do tego nadaje.
 3. Ostatnio usłyszałem o kolejnym programie od Adobe - InDesign. Czy ktoś z was z niego korzysta? Który jest lepszy do robienia wizytówek, ulotek, plakatów i innych materiałów do druku?
 4. MrK

  Początki z DTP

  Właśnie oglądając mam już rozeznanie co jest ładne, a co nie. Gorzej z wymyśleniem czegoś nowego, a później zrobienia tego przy użyciu programu.
 5. MrK

  Początki z DTP

  A możecie polecić jakiś poradnik dotyczący tworzenia wizytówek, ulotek, itp, efektów na nich, jakiś podstaw?
 6. MrK

  Początki z DTP

  Obecnie w Photoshopie. A może do tego typu grafiki lepszy jest Illustrator?
 7. Mam kilka pytań odnośnie tworzenia logo (szukałem, ale nie znalazłem odpowiedzi). W jakim programie najlepiej robić sygnety i samo logo? Jaki rodzaj fontu jest najlepszy na logotyp? Ogólnie jakby ktoś mógł przedstawić takie podstawy to byłbym bardzo wdzięczny ?.
 8. MrK

  Początki z DTP

  @Vienna, @wuodek dzięki za rady. Właśnie potrzebuję teraz takich podstawowych zasad tworzenia materiałów reklamowych ?
 9. Linki już nie działają. Szukam jakiś poradników, teorii na temat projektowania wizytówek, plakatów, ulotek, itp. Poradzi ktoś, coś?
 10. MrK

  Początki z DTP

  Kilka lat temu "robiłem" trochę grafiki i postanowiłem do tego powrócić :). Wiem, że muszę trochę poczytać o projektowaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych, ale zacząłem od zrobienia wizytówki :). Dane zmyślone.
 11. MrK

  Kursy graficzne

  Witam, Chcę kupić kilka kursów max 300 zł dotyczących tworzenia grafiki (np. na stronie eduweb). Szukam jakiś dobrych, dzięki którym nauczę się coś co mi się może kiedyś przydać np. grafika na potrzeby stron internetowych, tworzenie logo. Doradzicie jaki kurs wybrać? :)
×