Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

makaopomakale
Czarna lista

 • Zawartość

  13
 • Punkty grafika

  0(2829 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
3 / 5 EXP

Reputacja

0

O makaopomakale Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1995.01.18

Informacje personalne

 • Imię
  Karol
 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. @Rafał naturalnie pamiętamy doskonale o naszym zleceniu ? Mimo przedłużenia terminu konkurs zostaje zakończony niewybraniem żadnej z przedstawionych propozycji. Zlecenie najprawdopodobniej zostanie zrealizowane poza tematem przez jednego z użytkowników forum.
 2. W związku z podzielonymi opiniami wśród właścicieli termin zostaje przedłużony o tydzień. Przyszłe projekty mogą być opcjonalnie wzbogacone o dodanie do nich nazwy w języku japońskim: スーパー Mając na uwadze czas autorów prac propozycje można przedstawiać w prostej postaci na jednolitym tle bez prezentacji na materiałach reklamowych. To w zupełności wystarczy.
 3. Bardzo dziękuję wszystkim za nadesłane prace. W dniu jutrzejszym podejmiemy decyzję odnośnie zwycięskiej pracy bądź ewentualnym przedłużeniu terminu zlecenia.
 4. W nazwie marki litery u oraz a są literami alfabetu łacińskiego(ū, ā) więc decydując się na przedstawienie propozycji logotypu w postaci nazwy podmiotu konieczne jest zachowanie liter w oryginalnej postaci (sūpā) bądź całkowite zrezygnowanie z liter alfabetu łacińskiego (supa). Odnośnie ewentualnych następnych propozycji być może dobrym ruchem będzie stworzenie znaku graficznego, który towarzyszyłby nazwie marki bądź propozycje w postaci emblematu. Sytuacja jest o tyle trudna, że nie mamy w pełni sprecyzowanych wymagań odnośnie wyglądu przyszłego logo. Wynagrodzenie zostaje zwiększone do gwarantowanej kwoty 350zł. Pozdrawiam serdecznie ?
 5. Dziękuję wszystkim autorom dotychczasowych prac za poświęcony czas i przygotowanie swoich propozycji. Na obecną chwile prace użytkowników @dropkick oraz @Saybra są tymi, które na dłuższą chwilę przykuły naszą uwagę, natomiast w dalszym ciągu czekamy na kolejne propozycje.
 6. Rodzaj pracy: logo Tematyka: marka odzieżowa, marka streetwearowa, seria dragon ball(anime) Dodatkowe informacje: projekt logo dla nowo powstającej marki odzieżowej pod nazwą sūpā. sūpā. (ang. super) Głównym założeniem od początku było skierowanie produktów do fanów serii dragon ball tym samym projekt może(nie jest to konieczne) w niewielkim stopniu nawiązywać do popularnego anime ale jednocześnie powinien być na tyle uniwersalny żeby nie kojarzył się stricte z wspomnianym wcześniej tematem. Zależy nam, aby logo zapadało w pamięć oraz charakteryzowała je oryginalność, ponadczasowość i nowoczesność. Logo wykorzystywane będzie przede wszystkim na odzieży, metkach odzieżowych, materiałach reklamowych, stronie internetowej oraz w social mediach. Jeśli chodzi o kolorystykę stawialibyśmy na bardziej stonowane kolory bądź projekty w wersji achromatycznej. Rozmieszczenie i układ jest kwestią otwartą. Kwota wynagrodzenia: 200-300zł, możliwe zwiększenie wynagrodzenia w przypadku propozycji, która w znaczącym stopniu spełni nasze wyobrażenia. Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: 15.06.2018 Kontakt: elilusionista@wp.pl Poniżej przygotowałem zestawienie kilkunastu przykładów, które mogą dać jakiś obraz tego na czym nam zależy. Wymagane pliki: EPS, plik wektorowy umożliwiający edycję, informację o użytych kolorach i czcionkach. Zastrzegamy sobie prawo do niewybrania żadnej z przedstawionych prac. Prosimy również o przedstawianie propozycji wyłącznie w temacie.
 7. https://i.imgur.com/Zc6IxVz.jpg' alt='URL>'>
 8. Temat utworzony w celu zasięgnięcia opinii osób zainteresowanych daną dziedziną, działających w jej obrębie, ale nie tylko. 1. Na początek próba odświeżenia marki duńskiej firmy remontowej. Założeniem było podtrzymanie koncepcji i nawiązanie do miary budowlanej. Poprzednie https://i.imgur.com/mL1EBxf.jpg' alt='URL>'> Nowe https://i.imgur.com/EGymXjI.jpg' alt='URL>'>
 9. Przedstawiam swoje propozycje, poniżej dwie wersje. Przy zainteresowaniu moimi pracami możliwość wykonania i zaprezentowania drugiego z banerów. [img]http://files.tinypic.pl/i/00926/s1slhaua4moc.jpg[/img] [img]http://pics.tinypic.pl/i/00926/h3ic571d0o5z.jpg[/img]
 10. [img]http://files.tinypic.pl/i/00882/3fnmv4ir2o9a.jpg[/img]
 11. [img]http://files.tinypic.pl/i/00879/w7vobmnh63we.jpg[/img] [img]http://images.tinypic.pl/i/00879/odo717hxhmm6.jpg[/img]
×