Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Zielonka
Użytkownik

 • Zawartość

  114
 • Punkty grafika

  68(99 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4
Poziom 11
27 / 50 EXP

Ostatnia wygrana Zielonka w dniu 11 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Zielonka punkty reputacji!

Reputacja

45

Informacje personalne

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Kielce
 • Specjalizacja
  Branding

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Poproszę o dodatkowe informacje.
 2. https://imgur.com/a/B56HkJB Niestety uploader forum nie działa. Ikona obrazuje wielozadaniowość aplikacji, mnogość wyborów i funkcjonalności.
 3. Zielonka

  LOGO SKLEP

  Dobry wieczór. Przesyłam swoją propozycję. Stawiam na prostą i charakterystyczną formę, która pozostanie aktualna również w dłuższej perspektywie czasowej, nie przedawni się. Mam nadzieję na odzew z Pana strony i wiadomość zwrotną odnośnie projektu. Pozdrawiam, Michał.
 4. Ależ ja bardzo chętnie bym to zrobił i robię zawsze, ale tym razem nie byłem w stanie ani dodać pliku z dysku (błąd -200 albo 200, nie wiem co on tu oznacza) ani z url, bo wszystkie mi sukcesywnie odrzuca więc cóż mam poradzić.
 5. Dobry wieczór. Przesyłam wstępny projekt, w celu łatwiejszego określenia kierunku, w jakim zmierzać z pracą. Herb korzysta z elementów charakterystycznych miejskiego herbu (wizerunku katedry i jej okiennicy) i kolorystyki miejskiego logo. Dodatkowo wstępnie nie starałem się wpleść tematyki piłkarskiej, gdyż logo w bardziej uniwersalnej formie mogłoby służyć także innym sekcjom sportowym. Proszę napisać co Pan uważa i ewentualnie wdrożymy odpowiednie poprawki. Pozdrawiam, Michał. Propozycja, jest problem z uploadem plików.
 6. Dobry wieczór. Od razu napiszę, jako że byłbym chętny podjąć się zadania - kwota podana w ogłoszeniu jest zbyt niska w stosunku do nakładu pracy, jaki trzeba włożyć w wykonanie autorskiego projektu, dlatego nie sądzę, aby było wiele "nowatorskich" czy jakkolwiek profesjonalnych projektów. Myślę, że za kwotę podaną spora część grafików na forum podejmie się w najlepszym wypadku "odnowienia" aktualnego herbu - a skoro potrzeba czegoś nowego to zmarnuje Pan czas czekając na propozycje z góry skazane na stracenie. Myślę też, że spora część członków forum chętnie poznałaby kwestie historyczne, symbolikę związane z klubem, aby lepiej wstrzelić się w Pańskie oczekiwania i zaoferować jak najlepszy projekt - jeśli to oczywiście możliwe ? Pozdrawiam, Michał.
 7. Zielonka

  wu.

  Świetny, naprawdę fantastyczny projekt OknoStyl - zresztą inne również na wysokim poziomie. Osobiście bardziej odpowiada mi logo Shamana w wersji, którą wybrał klient - unika tak oczywistych skojarzeń z typowym wąsem czy zarysem czupryny, a bardziej idzie w spójność stylistyczną całego herbu - bardzo mi się to podoba. Z dotychczasowych OknoStyl to najlepszy projekt, zaraz potem fotobudka i barber. Pozdrawiam i powodzenia dalej.
 8. Zielonka

  Logo bloga/firmy

  Przesyłem uzupełnioną, poprawioną wersję. Nie chcę rezygnować z wykorzystania grubszych linii, gdyż w mniejszych rozmiarach wyglądają znacznie lepiej od cienkich, wręcz włosowych kresek, dlatego też poprawiłem "okna" na bardziej spójne z kompozycją - osobiście uważam, że to faktycznie był dobry wybór, gdyż sam znak jest znacznie bardziej jednolity i czytelny - a co za tym idzie, bardziej atrakcyjny wizualnie. Pozdrawiam, Michał.
 9. Zielonka

  Logo bloga/firmy

  Przesyłam coś od siebie. Subtelne kolorystyczne nawiązanie do obrazu kamery termowizyjnej (również podkreślone większym natężeniem "kresek" elementów, które są "bardziej ciepłe" w oku kamery). Jeśli propozycja Panu odpowiada, popracuję nad odpowiednią typografią dla znaku i prześlę kompletną propozycję. Pozdrawiam.
 10. Zielonka

  Logo Grail

  Przesyłam coś od siebie, możliwe są poprawki oraz stworzenie dedykowanej typografii dla "PRINTS". Zapraszam do kontaktu.
 11. 100 złotych. Pozdrawiam
 12. Zielonka

  Logo dla forum

  @MarcinD Pod tamtym ogłoszeniem sam ci przyklasnąłem "łapką", ale nie wiem jak to się kłóci z tym, co sam napisałem. Jeśli jesteś profesjonalistą, nie warto pchać się na fora dla amatorów i pasjonatów, którzy robią tu projekty z nudów i dla ćwiczeń (a jakieś grosze są tylko motywacją). Natomiast jeśli ktoś uważa się za profesjonalistę a jest tylko pozorantem z wielkim ego, no to przepraszam ale niech nie liczy, że dostanie pół stówy stawki godzinowej i więcej za jakąś manianę. Osobiście w domu pracuję na Affinity, które udało się kupić za grosze po wstępnej becie, więc nie płacę abonamentu, w agencji gdzie się czasem przewijam na Corelu o którego martwić się nie muszę. Nie kręcę wałów, nie odliczam sobie każdego grosza na to, ile wydałem wcześniej na swoją naukę, książki, oprogramowanie i sprzęt elektroniczny do projektowania i nauki bo tym sposobem łatwo znienawidzić tę "robotę" i naukę. Umiem wycenić siebie gdy projektuję coś na własny rachunek ale i wiem jak działa praca przy projektach forumowych więc wydzielam na nie tyle czasu ile chcę i ile mogę, a nie oszukuję się że jestem taki świetny że najpierw zrobię projekt ale duma mi nie pozwoli go wrzucić bo jeszcze ktoś go kupi kilka stów, a przecież "ja jestem warty znacznie więcej". Nigdy nawet nie przyszło mi do głowy, że mógłbym żyć z projektowania grafik na fora graficzne. Traktuję to jako naukę i kolejną "inwestycję" (nieobłożoną bezpośrednim wkładem ale bardziej obciążoną limitem wypłaty zysku na początku) w siebie, bo nie widzę lepszego sposobu na to, by zapoznać się z rynkiem, techniką pracy i projektowaniem dla klientów w ogóle. Po prostu, tyle. Nie zamierzam się wstydzić czy tłumaczyć z tego, że nie koszę pięciu kawałków miesięcznie kończąc szkołę średnią (szczególnie że w moim regionie tyle nie koszą nawet właściciele agencji, a co dopiero juniorzy ? ) i że uczę się pracy projektowej na mniejszych i małych zleceniach.
×