Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Mateo
Użytkownik

 • Zawartość

  14
 • Punkty grafika

  0(3933 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 3
4 / 10 EXP

Ostatnia wygrana Mateo w dniu 26 Czerwiec 2018

Użytkownicy przyznają Mateo punkty reputacji!

Reputacja

5

Informacje personalne

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty 305 wyświetleń profilu

 1. Mateo

  Wizytówka dwustronna

  @dawid_modelu bardzo fajna propozycja, skontaktuje sie z tobą na priv w celu sfinalizowania zlecenia.
 2. Rodzaj pracy: Wizytówka dwustronna Tematyka: usługi taxi Dodatkowe informacje: Wizytówka ma być skromna elegancka, nie musi być nigdzie napisów TAXI w formie logo (szczególnie żółtych) . Przód: - Imię nazwisko (podam po wyłonieniu zwycięzcy w celu uzupełnienia) - Telefon (podam po wyłonieniu zwycięzcy w celu uzupełnienia) Dodatkowo proszę o użycie jako tła koloru który podaję poniżej, proszę też o zrobienie jakiegoś paska/lini ciągnącej się w rogu lub przez całą wizytówkę w kolorze który też podam (tutaj zdam się na wasz pomysł jak to ma być zrobione) Tył: Oferujemy: Transfery na lotniska Obsługę imprez okolicznościowych Przewóz 6 osób Pełną dyskrecje przejazdów Kolory użyte w pracy (podane jako uniwersalne RGB) TŁO: R:16 G:66 B:102 PASEK: R: 221 G:0 B:42 Napisy białe Kwota wynagrodzenia: 70 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: do 14 lipca (jeśli będzie wcześniej praca która mnie zadowoli, to możliwość wcześniejszego zamknięcia zlecenia). Kontakt: PRIV.
 3. @kaczestudio pewnie dla części jest wykonalne, dla mnie bynajmniej niemożliwe, ale dałem przykład :) Co do drugiego stypendium. Warto próbować. Możesz próbować się tez starać o stypendium socjalne.
 4. Jeśli myślisz, że dobrze napisałeś maturę warto próbować mimo wszystko na SWPS. Startuj wtedy w stypendium Mistrzowski Start: https://www.swps.pl/oferta/vademecum/programy-stypendialne/program-mistrzowskistart Jak nie jesteś pewny dobrego wyniku z matury to dobrym pomysłem może być stypendium które jest wyłącznie na kierunku grafika "Głowa się rusza" https://www.swps.pl/oferta/vademecum/programy-stypendialne/program-glowa-sie-rusza
 5. @kaczestudio gowrok to gó**o jakich mało, z tego co czytałem to w firmie której pracuje jest faworyzacja rodziny itp. a tego nie ma. Jestem z Wrocławia więc mogę troszkę powiedzieć o SWPS'ie jak i o WSB. Co do SWPSu we Wrocławiu, jeden z najlepszych uniwersytetów w Polsce. Nie wiem jak stoi tam z grafiką, ale psychologia jest na najwyższym poziomie i absolwenci psychologii tej uczelni są naprawdę dobrze wykształceni i znajdują naprawdę dobre zatrudnienie. Sam planuję tam studiować, jednak mimo iż jestem z Wrocławia to wybiorę Katowice, bo u mnie niestety nie ma specjalizacji psychologii sądowej i psychokriminalistyki, ale mniejsza z tym. WSB jak masz iść tam zamiar na studia to lepiej zamiast na czesne wydaj kase na kursy, opinie moich znajomych którzy tam studiują lub studiowali nie są pozytywne na temat tej uczelni, jak i na różnych forach też nie mają za dobrych opinii. EDIT: Teraz tak sprawdzałem i widzę, że są dni otwarte na SWPS'ie we Wrocławiu 7 lipca. Warto poświęcić jeden dzień i przyjechać i zobaczyć ? Widzę, że też będzie wykład z grafiki " Grafika - sala 108 – wykład Jak popsuliśmy grafikę i projektowanie? O zrównoważonym projektowaniu – dr Mariusz Wszołek "
 6. Witajcie wszyscy :)! Jestem Mateusz - jak można wywnioskować po moim nicku. Mieszkam w dość fajnym mieście jakim jest Wrocław. Aktualnie skończyłem szkołę średnią i szykuję się na studia (jak zdałem maturę ?). Jak tutaj trafiłem? Sam szczerze nie pamiętam. Zarejestrowałem się w 2015 roku czyli dość dawno. Możliwe, że trafiłem tutaj jakoś po rozpadzie starego Good-Graphics, a później Planet-Art. Te fora jeszcze dobrze pamiętam. Później jakoś się tak potoczyło, że chyba trafiłem tutaj. Nie zajmuję się grafiką, nie zajmuję się tworzeniem niczego. Pewnie więc pytanie czemu tutaj jestem. Otóż odpowiedź jest prosta. Lubię sobie popisać na czacie, dość dobrze wspominam społeczność G-G, P-A, więc mam nadzieje, że będzie to kolejne świetne forum graficzne ?
×