Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

rdslaw
Użytkownik

 • Zawartość

  84
 • Punkty grafika

  0(4445 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 7
1 / 25 EXP

Reputacja

17

O rdslaw Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1997.01.29

Informacje personalne

 • Imię
  Radek
 • Lokalizacja
  Polska
 • Specjalizacja
  Branding

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Oczywiście, po wyborze o ile taki by się trafił, znak wodny znika, a logo wysyłam w pliku wektorowym itd. Proszę nie patrzeć na jakość jpg, to tylko podgląd.
 2. rdslaw

  Lista zaufanych zleceniodawców

  Zleceniodawca: @LogosDesigne Temat: Komentarz: Zleceniodawca z branży. Bardzo wyrozumiały za co dziękuje, że poczekał, aż wrócę bez problemów. Przebieg współpracy bardzo miły i przyjemny. Zleceniodawca rozmowny, ceniący uwagi i zdanie innych. Wszystko jak najbardziej na wielki plus.
 3. Bardzo mi miło, po raz drugi :). Jeśli chodzi o jakąś kolejną kombinację, jeżeli tylko byście się państwo zdecydowali na mnie przy decyzji końcowej, bez problemu możemy coś jeszcze pokombinować. Dziękuje również za komplement w stosunku do projektu logo z mojego fp. Cieszy mnie, że się podoba. :)
 4. rdslaw

  Lista zaufanych zleceniodawców

  Zleceniodawca: @GlobooXTemat: Komentarz: Klient zdecydowany, wie czego chce. Wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych problemów, a co najważniejsze sprawnie i szybko. Miła współpraca.
 5. @GlobooX przepisałem na PW, żeby już nie zaśmiecać tematu.
 6. PSD nie da rady, ale do druku bardziej potrzebny wektor, a tutaj jak najbardziej wektor bez problemu.
 7. Miło mi ?. Jasne można pokombinować z czymś takim. Zaraz coś postaram się przemyśleć, pokombinować i postaram się przedstawić drugi projekt. Edit. Ciężko mi stwierdzić w którą stronę iść. Póki co coś takiego powstało w głowie.
 8. Jasne, da radę, tylko wrócę do komputera i naniose poprawkę.
 9. Miło mi ?. Czy mam inne koncepcje może jakby przemyślał jeszcze trochę to coś by było, ale uważam, że jest naprawdę fajne już i po drobnych poprawkach przy podpisie u dołu loga będzie wszystko ładnie grało, a zwłaszcza, że ze taką cenę logo jest naprawdę estetyczne i po za literówkami na dole nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście jeśli chodzi o kolorystkę to dowolność jaką się chce.
×