Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

pele112
Czarna lista

 • Zawartość

  10
 • Punkty grafika

  0(654 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
1 / 10 EXP

Reputacja

6

Informacje personalne

 • Imię
  Patryk
 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. No rozumiem, ale przecież ja tam pracy nie wykonywałem.
 2. Witam, Chciałem się dowiedzieć dlaczego moja aktualna ranga na forum to "Czarna lista" skoro dopiero dziś wrzuciłem swoją pierwszą prace, a wcześniej tylko kupowałem? Pozdrawiam.
 3. pele112

  Logo

  Witam, moja propozycja. Zmiana kolorów jest możliwa, cena za logo 100 zł
 4. Bardzo mi się podoba, potrafisz zrobić do tego tło na strone?
 5. To dobry plagiat Plagiat? Masz złe podejście, jakbym chciał znalazłbym setki innych bannerów o identycznej formie, a nie przez to, że są to plagiaty, a wizualnie dobre dla oka. Zaś klient podał dwa zdjęcia które mu się podobają więc czemu nie połączyć dwóch stylów w jeden? Z innej strony nie można nawet tego uznać za plagiat, gdyż jest to jedynie inspiracja i nie czuję się z tym w żadnym wypadku źle bo jestem w stanie stworzyć naprawdę wiele innych bannerów, które są przyjemne dla oka, ale klient dosadnie powiedział czego wymaga. Zmieni zdanie ja zmienię banner, w zależności od zapotrzebowania. Z twoim podejściem to dwa identyczne trójkąty są plagiatem. Na Twoim miejscu zająłbym się dopracowywaniem swoich prac bo z tego co widzę to nawet prezentacji samego siebie nie masz godnej uwagi, pozdrawiam serdecznie. Nie musisz się trzymać tego co podałem, liczę też na inwencje twórczą. Ja tylko dałem to co mi sie podoba ale nie musi być podobne.
 6. Link do logo: https://www.dropbox.com/sh/ml6glqvcpd2q4bj/AACkBG8U4hQ9Qj_c4bZbybrda?dl=0 Podoba mi się łto oraz banner na tej stronie: http://http://dlagraczy-bstyle.cupsell.pl/k/all oraz tutaj http://https://dziwneumniedziala.cupsell.pl/k/all ogólnie nie mam pomysłu w jaki sposób to ma wyglądać i bardziej licze na inwencje twórczą.
 7. Witam, Rodzaj pracy: - Tło sklepu oraz banner sklepu Tematyka: - Sklep z koszulkami Dodatkowe informacje: - Prowadzę sklep z koszulkami na Cupsell (adres sklepu: 44wear.pl) i potrzebuje banner (chciałbym go też wykorzystać na profilu facebookowym) dla sklepu oraz tło. Wymiary banneru jakie są zalecane przez Cupsell to 1180x350. Kwota wynagrodzenia: - 50 - 60 zł Sposób wynagrodzenia: - przelew Termin wykonania: - do 12.04.2018, ale jak będzie mało ofert moge wydłużyć termin. Kontakt: - pele112112@gmail.com Pozdrawiam
 8. Jest ok, zdecyduje sie na ostatni projekt.
 9. [quote=Jarwiz post_id=32773 time=1520720285 user_id=1940] Propozycja sygnetu. Pełne logo zostanie przygotowane "na czysto" jeśli będzie wiadomo, że warto iść w ten koncept. [media]https://imgur.com/a/XG5yb[/media][/quote] Warto pójść w tym kierunku, bo ten projekt mi się podoba, ale chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądał z nazwą.
 10. Witam, Rodzaj pracy: - Logo Tematyka: - Sklep z koszulkami Dodatkowe informacje: - W zasadzie co tu dużo pisać, potrzebuje logo dla sklepu z koszulkami, sklep prowadze na cupsell, logo ma nosić nazwe "44wear", chciałbym aby w nazwie znajdowała się gdzieś koszulka. Kwota wynagrodzenia: - 50 - 80 zł Sposób wynagrodzenia: - przelew Termin wykonania: - do 12.03.2018, ale jak będzie mało ofert moge wydłużyć termin. Kontakt: - pele112112@gmail.com Pozdrawiam
×