Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Sz@jba
Grafik

 • Zawartość

  236
 • Punkty grafika

  1573(1 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
Poziom 27
137 / 150 EXP

Ostatnia wygrana Sz@jba w dniu 20 Marzec

Użytkownicy przyznają Sz@jba punkty reputacji!

Reputacja

78

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  Webdesign

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Co powiecie? Ten cały magiczny box i część chłopca celowo wygląda lekko na rysunek - w końcu bajka 😉
 2. Dokładnie, jest to odbicie aczkolwiek takie przestrzenne, ten niedźwiedź jednak che wyjść z tego odbicia :) Taki surrealizm.
 3. Nowy temat na 2019 i coś na pierwszy ogień, jak się podoba?
 4. trudno powiedzieć, kilka dni tak po godzinach dla relaksu, raz 30 min raz godzinkę.
 5. Siema, ogólnie dużo siedzę w Corelu, ze względu na tworzenie logo, iw, grafika na odzież czy grafika na tiry. Co do stricte ilustracji nie tworzę ich zbyt wiele, ale ostatnio miałem wenę, narysować stare autko, nad zderzakiem mogłem jeszcze popracować, ale czasu już mi zabrakło, jak się Wam podobna całościowo?
 6. Sz@jba

  Plakaty Sz@

  Z konkursu, który się nie odbył, bal maskowy - plakat ale w zasadzie foto manipulacja 😉
 7. wrzuciłem wszystko, jednym fakt bardziej się poświęciłem innym mniej ale zawsze stawiam aby detal był dobry nawet kiedy pomysł prostszy 😉 nie są ułożone względem jakości czy kolejności realizacji 😉 Gdybym miał wybrać osobiście to najbardziej jestem dumny z tych:
 8. Dawno nic nie wrzucałem tak więc mój temat jest gdzieś na dnia, jedni widzieli inni nie, ten post to podsumowanie 2018 roku i kilka najciekawszych prac jakie wykonałem w ubiegłym roku.
 9. @tanuki A co z tą gałęzią jest nie tak? opisz 😄 Jest przed skrzydłem, jeżeli skrzydło wystaje to i gałąź musi, @Hrupioncy nie chciałem zapełniać, nie jest to typowa fotomanipulacja, miało być maksymalnie minimalistycznie dlatego już nic nie dodawałem.
 10. Wszystko wygląda bardzo sztucznie, najbardziej rażą mnie skały w okół, ją tak płaskie, nie mają nadane żadnej głębi, jakbyś po prostu wyciął jak leci i wkleił, zwróć uwagę jak wygląda drzewo po prawej i ta kobieta, prześwietlone, nie współgra w ogóle z całością jeżeli chodzi o światło cień, a ten wąż powyżej w pół czarny? Krzaki u góry po lewej wygumkowane, efekt wchodzących w chmury? Tyle, że widać, że te chmury są o wiele wyżej w oddali. Każdy element nie współgra i się gryzie, ja bym to uznał, za wersję roboczą, taki początek, wycięte i ułożone elementy, przed wtapianiem w otoczenie, przed dopracowaniem światło cienia i detali, ogólnie spójrz na cięcie elementów, nie schludnie. Jest to obiektywna ocena, tego co porostu widzę na pierwszy rzut oka, co mi przeszkadza, co mnie razi, podstawowe błędy, gdybym miał oceniać przez pryzmat ogólnego poziomu i tego, że widziałem dużo słabszych prac dałbym Ci 5+/10. Pozdrawiam i szlifuj skill. co do skał chodzi mi o część, która komponuje się z niebem*
 11. Minimalistyczna - trochę odbiegająca od standardów PMka - zapraszam do oceny:
 12. Sz@jba

  Projekt fotela gamingowego

  Głównie chodzi o koncepcje, wykonanie mogłem zrobić lepsze aczkolwiek jest jakie jest, kwestia gustu inni powiedzieli ,,koncept sztos,, ale tak czy inaczej dzięki za opinię. :)
 13. Zapraszam do oddania głosu na mój projekt fotela gamingowego, napisz oddałem głos a dam Ci podziękowanie 😉 http://diablochairs.com/glosowanie-konkursowe/praca.php?id=100
 14. Sz@jba

  Layout do oceny

  Witaj, nie podoba mi się kompozycja, układ tych krzywych, ten pszczelarz w kółeczku według mnie wygląda strasznie archaicznie, w ,,silderze?,, żółty button na zielonym tle, wygląda bardzo źle, sekcja Tradycja... coś jest nie tak z kompozycją krzywych, font źle się prezentuje, nierówne marginesy i paddingi, niżej te ikony + font również kompozycja się gryzie, źle rozmieszczone - ułożone, sekcja z certyfikatem kompletnie nie pasuje do reszty i jest nie ciekawie wykonana, poniżej żółte tło z nazwiskiem i kontaktem również zły dobór czcionek, chaotyczna kompozycja. Ogólnie coś umiesz ale wykończenie, kompozycja, dobór czcionek... bardzo źle, kierunek dobry lecz masa błędów. Pozdrawiam
×