Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Sz@jba
Grafik

 • Zawartość

  245
 • Punkty grafika

  1868(1 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez Sz@jba

 1. nie stawiałem tu kompletnie na realizm, nie widzisz jaki to rodzaj pracy? mało doświadczenia i nie zrozumiałeś koncepcji 😉 obczaj sobie np okładki filmowe / plakaty itp, to prezentacja postaci, odrębna, niezależna
 2. Nowy temat na 2019 i coś na pierwszy ogień, jak się podoba?
 3. Kolejny speed, jak się podoba?
 4. Świeży profil na behance, zapraszam 🙂 https://www.behance.net/patrykwiercz
 5. Z ostatniego wygranego. Wersja finalna i wersja wstępna 😉
 6. Po prostu ćwicz, co tu oceniać, popatrz na to sam i wyciągnij wnioski na kolejnym projekcie.
 7. Z konkursu. Dodaje wersję roboczą aby pokazać, że tło i planeta to nie zdjęcie a praktycznie wszystkie efekty robione od małej tekturki aż po samodzielne dorysowywanie i tworzenie efektów dla stworzenia planety i kosmosu. Dodaje też modyfikację w stylu gry sci-fi. Chciałem dodać jeszcze opis i inne gamingowe efekty ale nie mam czasu ?
 8. Siemanko, ostatnio pomyślałem o jakimś lvl wyżej, i postanowiłem stworzyć manipulacje zupełnie od podstaw, czyli odejść od manipulacji zdjęciami a samemu stworzyć obiekty, mianowicie całą scenę wykonałem od podstaw w blender 3D następnie render obrobiłem tradycyjnie w photoshopie. Efekt, oceńcie sami :)
 9. Co powiecie? Ten cały magiczny box i część chłopca celowo wygląda lekko na rysunek - w końcu bajka ?
 10. Dokładnie, jest to odbicie aczkolwiek takie przestrzenne, ten niedźwiedź jednak che wyjść z tego odbicia :) Taki surrealizm.
 11. trudno powiedzieć, kilka dni tak po godzinach dla relaksu, raz 30 min raz godzinkę.
 12. Siema, ogólnie dużo siedzę w Corelu, ze względu na tworzenie logo, iw, grafika na odzież czy grafika na tiry. Co do stricte ilustracji nie tworzę ich zbyt wiele, ale ostatnio miałem wenę, narysować stare autko, nad zderzakiem mogłem jeszcze popracować, ale czasu już mi zabrakło, jak się Wam podobna całościowo?
 13. Sz@jba

  Plakaty Sz@

  Z konkursu, który się nie odbył, bal maskowy - plakat ale w zasadzie foto manipulacja ?
 14. wrzuciłem wszystko, jednym fakt bardziej się poświęciłem innym mniej ale zawsze stawiam aby detal był dobry nawet kiedy pomysł prostszy ? nie są ułożone względem jakości czy kolejności realizacji ? Gdybym miał wybrać osobiście to najbardziej jestem dumny z tych:
 15. Dawno nic nie wrzucałem tak więc mój temat jest gdzieś na dnia, jedni widzieli inni nie, ten post to podsumowanie 2018 roku i kilka najciekawszych prac jakie wykonałem w ubiegłym roku.
 16. @tanuki A co z tą gałęzią jest nie tak? opisz ? Jest przed skrzydłem, jeżeli skrzydło wystaje to i gałąź musi, @Hrupioncy nie chciałem zapełniać, nie jest to typowa fotomanipulacja, miało być maksymalnie minimalistycznie dlatego już nic nie dodawałem.
 17. Wszystko wygląda bardzo sztucznie, najbardziej rażą mnie skały w okół, ją tak płaskie, nie mają nadane żadnej głębi, jakbyś po prostu wyciął jak leci i wkleił, zwróć uwagę jak wygląda drzewo po prawej i ta kobieta, prześwietlone, nie współgra w ogóle z całością jeżeli chodzi o światło cień, a ten wąż powyżej w pół czarny? Krzaki u góry po lewej wygumkowane, efekt wchodzących w chmury? Tyle, że widać, że te chmury są o wiele wyżej w oddali. Każdy element nie współgra i się gryzie, ja bym to uznał, za wersję roboczą, taki początek, wycięte i ułożone elementy, przed wtapianiem w otoczenie, przed dopracowaniem światło cienia i detali, ogólnie spójrz na cięcie elementów, nie schludnie. Jest to obiektywna ocena, tego co porostu widzę na pierwszy rzut oka, co mi przeszkadza, co mnie razi, podstawowe błędy, gdybym miał oceniać przez pryzmat ogólnego poziomu i tego, że widziałem dużo słabszych prac dałbym Ci 5+/10. Pozdrawiam i szlifuj skill. co do skał chodzi mi o część, która komponuje się z niebem*
 18. Minimalistyczna - trochę odbiegająca od standardów PMka - zapraszam do oceny:
 19. Zapraszam do oddania głosu na mój projekt fotela gamingowego, napisz oddałem głos a dam Ci podziękowanie ? http://diablochairs.com/glosowanie-konkursowe/praca.php?id=100
 20. Sz@jba

  Projekt fotela gamingowego

  Głównie chodzi o koncepcje, wykonanie mogłem zrobić lepsze aczkolwiek jest jakie jest, kwestia gustu inni powiedzieli ,,koncept sztos,, ale tak czy inaczej dzięki za opinię. :)
 21. Sz@jba

  Layout do oceny

  Witaj, nie podoba mi się kompozycja, układ tych krzywych, ten pszczelarz w kółeczku według mnie wygląda strasznie archaicznie, w ,,silderze?,, żółty button na zielonym tle, wygląda bardzo źle, sekcja Tradycja... coś jest nie tak z kompozycją krzywych, font źle się prezentuje, nierówne marginesy i paddingi, niżej te ikony + font również kompozycja się gryzie, źle rozmieszczone - ułożone, sekcja z certyfikatem kompletnie nie pasuje do reszty i jest nie ciekawie wykonana, poniżej żółte tło z nazwiskiem i kontaktem również zły dobór czcionek, chaotyczna kompozycja. Ogólnie coś umiesz ale wykończenie, kompozycja, dobór czcionek... bardzo źle, kierunek dobry lecz masa błędów. Pozdrawiam
 22. https://interkielce.pl/wp-content/uploads/2018/04/konie-pm-fotomanipulacja.jpg' alt='URL>'>
×