Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Saybra
Grafik

 • Zawartość

  157
 • Punkty grafika

  241(24 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
Poziom 16
29 / 50 EXP

Ostatnia wygrana Saybra w dniu 2 Luty

Użytkownicy przyznają Saybra punkty reputacji!

Reputacja

81

O Saybra Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 4 Czerwiec

Informacje personalne

 • Imię
  Robert
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Specjalizacja
  Branding

Ostatnie wizyty 660 wyświetleń profilu

 1. Saybra

  Logo dla bloga

  Lubię minimalistyczne projekty i myślę, że taki mógłby się tu dobrze wpasować z racji pomysłu i elegencji. W swojej propozycji zainspirowałem się nazwą bloga, czyli ulicą. Możliwość zmiany na różne pory roku, a jak wiemy barwy ulicy wyglądają wtedy inaczej, dlatego to też świetne nawiązanie. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy 🙂
 2. Saybra

  Logo Sushi

  Sushi obrazujące wyspę i fale na oceanie. Kolorystyka zachowuje jednak nawiązania do sushi.
 3. @-Shadow- jakaś aktywność w temacie?
 4. Saybra

  Logo Technika Grzewcza

  Nowe warianty ode mnie, może coś się spodoba ?
 5. Saybra

  Logo Technika Grzewcza

  Jeszcze takie propozycje ode mnie ?
 6. Saybra

  Logo Technika Grzewcza

  Witam, przedstawiam swoją propozycję ☺️ Inspiracje do stworzenia sygnetu widoczne po prawej stronie. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?
 7. Witam, oto moja propozycja ? Projekt prosty, ale z charakterem. Połączyłem w nim wskazane motywy, które mam nadzieję sprostają Pańskim oczekiwaniom. Logo z pewnością będzie dobrze się prezentować w formie naklejki czy nadruku na koszulkę. W razie potrzeby projekt oczywiście możemy jeszcze dostosować. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ??
 8. Witam, oto moja propozycja ? Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?
 9. Saybra

  Co po gimnazjum ?

  Szczerze? Jeśli chodzi o wybór szkoły to moim zdaniem raczej trzeba celować w studia, niż w szkołę średnią. Ewentualnie jeśli znajdziesz bardzo dobrą szkołę i wiesz, że uczy czegoś wartościowego, bo w szkołach średnich raczej na takich kierunkach za wiele nowego się nie nauczysz i ja bym szedł w kursy i studia, a papierki technika możesz zrobić na zapasowy zawód ?
 10. Nie za bardzo wiem czy o to chodzi, także przedstawiam takie warianty ? Można to jeszcze lekko pozmieniać, kwestia dogadania. I podsyłam jeszcze nową koncepcję z sygnetem ? Pozdrawiam ?
 11. Witam, przedstawiam swoją propozycję. Sygnet inspirowany jest minimalistycznym wyglądem strony internetowej, kodowaniem i literą K. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?
 12. Saybra

  Logo bloga/firmy

  Witam, przedstawiam swoje projekty ? Postawiłem na minimalizm i nowoczesność, przy jednoczesnym przedstawieniu charakteru działalności. 4 Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?
 13. Saybra

  Lista zaufanych zleceniodawców

  Zleceniodawca: @DawidL Temat: Komentarz: Bez najmniejszych problemów, dobry kontakt ze zleceniodawcą, wszystko przebiegło sprawnie ?
 14. Witam, przedstawiam swoje propozycje ? Moje projekty są nawiązaniem do nazwy firmy. Przy pomocy filiżanki kawy i jej zawartości chciałem uchwycić motyw miejsca (bazy), do którego można wejść razem ze znajomymi na pogawędkę i skosztować dobrej kawy czy ciasta. Wiadomo, klimat jak z filmów ? Są to zatem filiżanki z "wejściem", a także filiżanka obrócona do góry nogami - jako zamknięta przestrzeń pod szklanką z niewylewającą się kawą. (lepsza jakość po kliknięciu w obrazki, logo jest oczywiście wektorowe co pozwala na dowolną zmianę jego rozmiarów bez utraty jakości) Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
 15. Jeszcze propozycja w kilku wersjach ode mnie ? Projekty zawierają element w literze "O" mający być nawiązaniem do ołówka. Jeżeli zdecydują się Państwo na któryś z projektów, możemy go oczywiście wspólnie dostosować pod względem układu czy kolorystyki, jaka najbardziej Państwu odpowiada ? Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?️
×