Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Kris
Użytkownik

 • Zawartość

  328
 • Punkty grafika

  75(79 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 15
39 / 50 EXP

Ostatnia wygrana Kris w dniu 22 Luty

Użytkownicy przyznają Kris punkty reputacji!

Reputacja

36

Informacje personalne

 • Imię
  Krzysiek
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Specjalizacja
  Branding

Ostatnie wizyty 491 wyświetleń profilu

 1. W przypadku wybrania mojej pracy będę zmuszony poprosić o inną wersję logo - to w pliku posiada różne defekty, które widać jak się je otworzy na czarnym tle 🙂
 2. Zamysł jest taki, że człon "ele" tworzy jakiś dwukołowiec ?
 3. Sygnet jest połączeniem: liter C i P, pękniętego monitora oraz dymku konwersacji - pomoc zdalna. Liczę na komentarz do pracy, mogę także przygotować różne wersje logotypu, np ze skrótem, z sp zoo ?
 4. Siemka :DD Sporo się teraz tutaj wokół forum działo, trochę działałem w zleceniach i przypomniałem sobie, że w sumie to na tym forum na poważnie zacząłem działać z grafiką i trafiłem na ten temat - kurcze jak fajnie, że sporo starszych prac się tu utrzymało ? Akurat jestem w trakcie porządkowania najlepszych logosów do portfolio, to w sumie wstawię większość z nich. Nawet jeśli tylko po to, żebym mógł co jakiś czas wracać tutaj i porównywać sobie prace sprzed dwóch lat a obecnymi ? No to zaczynamy: 1. Applay: Logo dla treningu, połączenie litery A oraz symbolu play - fajnie można zastosować do jakiejś aplikacji streamingowej (taki był zamysł podczas wymyślania nazwy ? ) 2. Grafitywnie: Połączenie litery G oraz serca - dla pewnej akcji charytatywnej 3. JUI: Logo dla treningu, przeznaczenie dla firmy sprzedającej soki owocowe - bez tej słomki bardzo przypominało probówki chemiczne, teraz też trochę ale nie mam za bardzo pomysłu jak to zmienić, bez zmiany konceptu. Ale jest ? 4. Moje logo - tu sprawa jest najbardziej skomplikowana, najtrudniej projektuje się dla siebie ? Pierwsza wersja tego logo, którą się posługiwałem ponad rok była dość nieczytelna (KLIK) to ostatnio postanowiłem ją przerobić tak, aby przypominało K. No i przypomina ? 5. Nakładki na zdjęcie profilowe - sygnet składa się z symbolicznego ukazania nakładki 6. Pumptrack - logo dla toru w okolicach Warszawy, swoim kształtem wskazuje na specyfikę takiego toru - górki i dołki ? 7. See'n'comment - nie pamiętam czy to logo już się tu pojawiło bo jest dość stare, ale bardzo mi się podoba ? Wpisałem tu w nazwę człowieka, bo logo było projektowane dla forum ogólnoteoretycznego, gdzie każdy miał się czuć ważną częścią tworzonej tam społeczności 8. Startup House - Też logo dla treningu, połączenie strzałki do góry z domem - dla firmy rozwijającej domy, coś w tym stylu ? 9. Szkoła językowa - z tego projektu chyba jestem najbardziej zadowolony - połączenie czapki akademickiej, dymku rozmowy i flag. 10. VideoMejker - logo dla firmy nagrywającej różne imprezy. Połączenie liter V i M w obiektyw 11. ZedSecure - to logo też gdzieś chyba się przewijało, bo jest mutacją niezaakceptowanego zlecenia z tego forum ? W tej wersji jest to logo dla firmy ochroniarskiej - połączenie litery Z oraz tarczy Super by było, gdybyście napisali, który projekt najmniej i najbardziej się wam podoba ?
×