Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

jagoral
Użytkownik

 • Zawartość

  9
 • Punkty grafika

  0(2622 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
9 / 10 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  -

Społeczność

 1. jagoral

  Szablon do CV

  Rodzaj pracy: - szablon do CV Tematyka: - praca Dodatkowe informacje: - dane do CV wraz ze zdjęciem można pobrać tutaj [url]http://www75.zippyshare.com/v/V6UpJ7Bw/file.html[/url]. Zdjęcie nie jest gotowe. Należy mnie z niego wyciąć przed wstawieniem do CV (najlepiej będzie pewnie po prostu użyć okrągłego zaznaczenia). Koniecznie nagłówek musi brzmieć "LEBENSLAUF" a nie "CURRICULUM VITAE" lub jeszcze inaczej. CV ma być czytelne i nowoczesne, umiejętności (Spezielle Fahigkeiten) mogą być w formie tagów, dane nie muszą być tak sztywno zapisywane jak w wysłanym brudnopisie (można pomijać "Vor- und Nachname", "Telefon" i po prostu pisać imię i nazwisko, telefon itp. można używać w zamian ikonek). Znajomość języka może być zilustrowana w formie paska (niemiecki B2 - 70% zapełnienia, angielski B2 - 80% w tym wypadku). Przykładowe prace, które mi się podobają: https://creativemarket.com/vanroem/353142-ResumeCV-Cover-Letter?u=designshack https://creativemarket.com/CodePower/250689-Power-CV?u=designshack https://designshack.net/wp-content/uploads/c7448f30805663.563361353c54a.jpg https://creativemarket.com/estart/340551-Clean-Cv-Resume-II?u=designshack Format: - PDF Kwota wynagrodzenia: - 100zł Sposób wynagrodzenia: - przelew Kontakt: - PW
 2. Dziękuję wszystkim, temat do zamknięcia. Resztę zdjęć przerobi użytkownik Marek.
 3. Rodzaj pracy: poprawa kolorystyki, lepsze wykadrowanie, retusz zdjęć Tematyka: - Dodatkowe informacje: wraz z dziewczyną miałem dość nieudaną sesję zdjęciową, fotograf dał plamę, ale mimo wszystko chcemy odratować te zdjęcia. Jak na razie wrzucam jedno, później z osobą, która zadowalająco wykona zadanie skontaktuje się w sprawie pozostałych zdjęć (ogólnie będzie ich 6). Żeby nie było wątpliwości - piszę co w nim jest nie tak: za mały kontrast, stół źle wykadrowany, koszulę można "wyprasować" itp. [url]http://www36.zippyshare.com/v/lI2dV5M8/file.html[/url] Kwota wynagrodzenia: 60zł (10zł za każde zdjęcie) Sposób wynagrodzenia: przelew Kontakt: priv
 4. Wybrałem logo Nevinda, dziękuję wszystkim, którzy przesłali swoje pracę, przede wszystkim Luka5z88, mathis oraz michalweb, bo to ich pracę również rozważałem. Temat do zamknięcia ;)
 5. Nadal zlecenie aktualne. Niekoniecznie w logu musi być serce. Zawarcie w logu tego motywu ze stworzeniem człowieka okazało się mylną ideą, więc proszę od tego odejść ;) Teraz chciałbym nic nie narzucać. Jedynie jako wskazówkę napiszę, że może być jakieś nawiązanie do tego, że pisanie jest czymś nabytym wraz z urodzeniem. Może bocian, który przynosi pióro (sama głowa i szyja + zwisające z dzioba pióro) lub bobas, który zamiast misia przytula pióro lub klawisze. Coś w tym stylu, tylko mocno uproszczone, by to logo nie miało zbyt wielu elementów.
 6. Jak na razie zdecydowanie najlepsza praca należy do Nevinda.
 7. Ciekawy pomysł, ale logo do wymiany.
 8. mathis, urvvis - wygląda to zbyt amatorsko kermi1313 - bliższe temu czego oczekuję, ale też brzydkie ssekowski - ładne, tylko obrazek wygląda jak Jezus ze Świebodzina, ale podoba mi się ta koncepcja Mi się nie pali, więc żadnego limitu czasowego nie ustanawiam. Proszę tylko o większą staranność przy realizacji ;). To zdjęcie w tle na facebooka słusznie proszę jak na razie ignorować, dopiero jak logo przypadnie mi do gustu ;). Plus proszę też wziąć pod uwagę to, co napisałem w pierwszym poście - "jak bloga kocham" ma być z małych liter!
 9. Rodzaj pracy: logo na bloga + zdjęcie w tle na facebooka Tematyka: blog lifestyle (felietony, podróże, książki) Dodatkowe informacje: tytuł bloga to "jak bloga kocham". Proszę, żeby logo było minimalistyczne, czarno-białe oraz czytelne. Może ono nawiązywać do fresku Michała Anioła "Stworzenie człowieka" (w tym wypadku stworzenie słowa) i pasować do layoutu (http://wp.magnium-themes.com/himmelen/himmelen-1/). Mój pomysł jest taki, że w miejsce "HIMMELEN" wejdzie napis "jak bloga kocham" małymi literami i obok znajdzie się logo. Przy zdjęciu w tle na facebooka zostawiam wolną rękę, tylko musi się oczywiscie znaleźć na nim tytuł oraz logo. Kwota wynagrodzenia: 200zł Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy Kontakt: PW.
×