Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

kaczestudio
Grafik

 • Zawartość

  71
 • Punkty grafika

  347(16 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 16
15 / 50 EXP

Reputacja

47

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. kaczestudio

  Logo dla firmy

  Przedstawiam moją propozycję ?
 2. kaczestudio

  Webdesign damsona

  Co tu dużo mówić... Piękne i maksymalnie proste, ale jednocześnie minimalizm nie jest przesadzony. Jeden malutki detal to przycisk "do góry" znajdujący się na dole strony (nad ikonami social media). Moim zdaniem dziwnie wygląda i można pomyśleć, że służy do rozwijania stopki, a nie do przewijania na górę.
 3. Moja propozycja (pełna rozdzielczość po kliknięciu):
 4. Hmm... To chyba wybiorę SWPS we Wrocławiu. A może mamy na forum jakiś absolwentów albo aktualnych studentów tej szkoły, którzy mogą napisać jak od wewnątrz wygląda grafika w tej szkole? Jeśli się ktoś trafi to miło by było jakby napisał czy poleca. A może ktoś ma tam znajomych? ? Bo w internecie mało opinii na temat tego kierunku w tej szkole.
 5. @Mateo Awykonalne... Trzeba mieć 400 pkt kwalifikacyjnych, a brane są pod uwagę tylko 3 różne przedmioty z części pisemnej. Nie pisałem na poziomie klas dwujęzycznych, gdzie przelicznik jest x2. Nawet mając 100% z polskiego i 100% z matematyki to dopiero 200 pkt. Ktoś w ogóle zdobywa te 400? Z tym drugim można spróbować, ale wygrywa tylko jedna osoba. Może być ciężko... ?
 6. SWPS to jednak 9200 zł za rok. Za drogo dla mnie, nawet w ratach... A co sądzicie o UO z poprzedniego mojego posta?
 7. Poczytałem też na innych stronach i forach i jednak po tych opiniach raczej bardziej negatywnie się człowiek nastawia do WSB we Wrocławiu. Może niesłusznie - nie wiem. Znalazłem też, że na Uniwersytecie Opolskim jest informatyka, a po pierwszym semestrze się wybiera specjalizacje, spośród trzech: Bazy danych, Grafika komputerowa, Sieci i systemy komputerowe. Co sądzicie? Oczywiście z perspektywy zawodu grafika. https://rekrutacja.uni.opole.pl/pl/offer/R2018-2019/programme/3-KRK-IN-Z3/?from=field:INF
 8. Opinie ta szkoła ma nie za ciekawe... https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,63643 ☹️
 9. @Jakub To dla mnie odpada, za daleko - podobnie jak Kraków ? Ale dzięki za podsunięcie WSB, jakoś nie wiedzieć czemu ją pomijałem. Zastanawiam się teraz nad: Opole (~50 km) Kierunek: "Zarządzanie", specjalność: "Menedżer marketingu i sprzedaży" lub "zarządzenie małym i średnim przedsiębiorstwem" (te opcje jednak nie mają wiele wspólnego z grafiką, ale przynajmniej blisko i ciekawe kierunki) Chorzów/Katowice (~ 120 km) Kierunek: "Informatyka", specjalność: "Multimedia i grafika komputerowa" (tutaj jednak obawiam się, że to jednak informatyka. Sporo programowania, sieci itp. czyli coś czego jednak nie lubię). Wrocław (~ 80 km) Kierunek: "Zarządzanie", specjalność: "Grafika komputerowa w reklamie" Co sądzicie? Jakieś rady od ludzi doświadczonych? ?
 10. @Jakub Chyba jednak nie w Opolu z tego co patrzę. We Wrocławiu mają jedynie kierunek "Zarządzenie" ze specjalnością "Grafika komputerowa w reklamie". O to Ci chodziło czy to ja czegoś nie widzę? ? @Dawid Słyszałem właśnie, nie wiem czy to prawda, że te największe firmy, które płacą pieniądze patrzą na wykształcenie wyższe. Nie patrzą natomiast tylko małe firmy, które też mało płacą. Właśnie nie wiem jak jest...
 11. Witam, Jestem niedługo po maturze i stanąłem przed wyborem studiów. Rozglądam się za studiami niestacjonarnymi. Do wyboru mam właściwie tylko 3 miasta - Wrocław (~80 km), Katowice (~120 km), Opole (~50 km). Niestety w tym ostatnim nie ma nic z grafiki. We Wrocławiu jest SWPS, ale cena zabija - 9200 zł za rok. Najlepszy wybór to byłyby więc teoretycznie WST w Katowicach, ale na stronie mają napisane, że kandydat powinien posiadać uzdolnienia plastyczne, a w programie są takie przedmioty jak "rysunek" czy "rzeźba", czyli coś czego kompletnie nie ogarniam. ? Zarówno w Katowicach i Wrocławiu są jeszcze publiczne ASP, ale na obu wymagane jest zdanie egzaminu wstępnego z... rysunku! ? Mógłbym też zrezygnować z grafiki i iść na informatykę do Opola, ale... Po co? Z tego co tam będzie przyda mi się potem maks. 5-10%. Nie będę miał żadnej motywacji, żeby się tam uczyć, bo kompletnie nie interesuje mnie programowanie, sieci itd. Idealnym wyborem była WSE w Krakowie. Mają tam kierunek "grafika reklamowa i edytorska" - 100% tego co potrzebuje i ciekawy program. Ale to jednak aż 220 km od mojego miejsca zamieszkania. Trochę lipa tyle dojeżdżać co weekend ? Co byście mi mogli doradzić? A może według Was studia nie są kompletnie potrzebne w tej dziedzinie i mogę nauczyć się wszystkiego sam, a nikt nie patrzy na papierek?
 12. kaczestudio

  Logo

  Przedstawiam moją propozycję. Cena: 120 zł
 13. Mała aktualizacja tematu. Po 7 miesiącach wrzucam 3 nowe projekty logo do oceny ? 1. Projekt logo OCTOPUS. Kiedyś mi wpadł do głowy taki pomysł, więc go wykonałem. Nie było to na żadne zlecenie. 2. Projekt na konkurs na corton.pl 3. Moj najnowszy wytwór - projekt logo dla InfinitiBike.pl. Sklepu internetowego z rowerami.
 14. kaczestudio

  [płatne] logo + favicon

  Czyli jednak bardziej scam niż legit?
×