Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

kaczestudio
Brander

 • Zawartość

  60
 • Wpisów na czacie

  32
 • Punkty grafika

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 13
48 / 50 EXP

Reputacja

41

Informacje personalne

 • Imię
  Kamil
 • Lokalizacja
  Kluczbork
 • Specjalizacja
  Webdesign
  Branding

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Mała aktualizacja tematu. Po 7 miesiącach wrzucam 3 nowe projekty logo do oceny 🙂 1. Projekt logo OCTOPUS. Kiedyś mi wpadł do głowy taki pomysł, więc go wykonałem. Nie było to na żadne zlecenie. 2. Projekt na konkurs na corton.pl 3. Moj najnowszy wytwór - projekt logo dla InfinitiBike.pl. Sklepu internetowego z rowerami.
 2. kaczestudio

  [płatne] logo + favicon

  Czyli jednak bardziej scam niż legit?
 3. kaczestudio

  [płatne] logo + favicon

  Jutro wyślę swoją propozycję.
 4. kaczestudio

  Darx - webdesign

  Widać ogromny postęp między tymi dwoma robionymi "daaawno temu", a nowym layoutem forum CS:GO. Zmieniłbym odstęp pomiędzy kolumnami na taki sam jaki jest w pionie pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Poza tym ramka "Kto jest online?" Mogłaby być na całą szerokość. Zaznaczyłem to na screenie.
 5. kaczestudio

  Projekt wizytówki

  Moja propozycja 🙂
 6. Przedstawiam swoją propozycję 🙂
 7. kaczestudio

  Logo Pokemon

  Haha, to prawda, dopiero teraz załapałem 🙂
 8. kaczestudio

  Logosy

  Dokładnie jak napisał chaa. Mi również kojarzy się głównie z recyklingiem. Poza tym font i sygnet nie pasują do siebie, a przynajmniej nie w tych proporcjach i przy tej grubości liter. Kolory za to całkiem przyjemne dla oka.
 9. kaczestudio

  Logo strony internetowej.

  1. Nikt nie będzie w ciemno robił logo nie wiedząc czy jest Pan w stanie później za nie zapłacić. To chyba w Pana interesie jest zorientować się ile się płaci za logo. 2. Większość logo to właśnie sygnet + logotyp (czy jak Pan napisał - czcionka). Ma Pan dowód, że przesłane propozycje to gotowce z Google? 3. Skoro może Pan zapłacić 150 zł to trzeba było to napisać od razu. Dostawałby Pan lepsze propozycje. 4. Nie w porządku to jest brak szacunku do naszej pracy na zasadzie: "nie znam się kompletnie na cenniku, ale będę wybrzydzał projektami za 30 zł"... To chyba nie nasza wina, że Pan się nie orientuje w cenach logo. Pozdrawiam, kaczestudio
 10. Witam, moja propozycja: 468x60: [img]http://s5.ifotos.pl/img/468x60gif_qnnnhpa.gif[/img] 139x28: [img]http://s5.ifotos.pl/img/139x28gif_qnnnhpq.gif[/img] 259x45: [img]http://s2.ifotos.pl/img/259x45gif_qnnnhhp.gif[/img] 240x500: [img]http://s10.ifotos.pl/img/240x500pn_qnnnhhh.png[/img]
 11. Okno -> Odnajdowanie ścieżek i po zaznaczeniu obu elementów się baw i zobacz jak to działa :)
 12. Jeśli nie powiadomiłeś organizatora konkursu, że będzie musiał za coś dodatkowo zapłacić, jeśli wybierze Twój projekt to Ty powinieneś zapłacić za font.
×