Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

DrsDeers
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  17
 • Punkty grafika

  0(4481 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez DrsDeers

 1. Rodzaj pracy: Lifting logo sklepu sportowego (stacjonarnego) Tematyka: Sport i rekreacja Kwota wynagrodzenia: 300 zł Termin wykonania: 30 dni Sposób wynagrodzenia: przelew po podpisaniu odpowiednich umów przenoszących pełne prawa autorskie na kupującego. Kontakt: wiadomość prywatna na forum lub adres e-mail: drsdeers@gmail.com Dodatkowe informacje: Projekt dotyczyć będzie odświeżenia/przeprojektowania starego, ponad 20-letniego logo które wyraźnie zakotwiczyło się w głowach klientów długoletniego sklepu sportowego. Załączam zdjęcie tego jak logo wygląda w chwili obecnej w naturze na budynku oraz w formie graficznej (wektory też posiadam, ale nie sądzę aby mogły być pomocne) Założenia: - sklep z artykułami sportowymi (asortyment główny nacisk na piłkę nożną, puchary, siłownię i odżywki sportowe) - logo powinno być utrzymane w kolorystyce zbliżonej do obecnego baneru. Obecnie logotypów nie projektuje się z tłem, ale nie mam pomysłu jak zachować jednocześnie żółty, charakterystyczny kolor beż usuwania tła. Może ktoś znajdzie na to rozwiązanie. Niestety kolory nie są "na topie", a nazwa dość banalna- Sklep Sportowy "SPORT", natomiast klienci kojarzą sklep głównie ze względu na ten baner i chcemy dalej być kojarzeni z obecną działalnością, szczególnie że w najbliższym czasie zmieniamy siedzibę. Najlepiej projekt stylu podobnym do odświeżenia liftingu logo np. Biedronki czy PZU, czyli niby podobne, ale w nowocześniejszej formie. W jednym z załączników przesyłam przykład takiej zmiany logotypu. Oczywiście jeśli zostanie zachowana kolorystyka i podobna forma dzięki czemu klient będzie utożsamiał nowe logo sklepu ze starym sklepem znajdującym się niedaleko- można nieco bardziej popuścić wodze fantazji. -ponadto posiadamy wykupioną domenę zensport.pl i nie obrazimy się, jeśli uda się gdzieś w tle przemycić nawiązanie do nazwy "ZenSport"- o ile będzie to subtelne i nie narzucające się klientowi. - obowiązkowo grafika poza swoją normalną wersją powinna również posiadać poza wariantem w pełnej kolorystyce warianty achromatyczne (czarno/biały, biało/czarny i monochromatyczne: ciemne na jasnym tle jak i jasne na ciemnym tle (na potrzeby papieru firmowego, nadruku na koszulkach i gadżetach reklamowych. -pliki w formatach wektorowych (potrzebne do przeniesienia logo na gadżety reklamowe) Warunkiem koniecznym jest po zakupie (zaliczce) podpisanie prostych, sporządzonych specjalnie na tę okoliczność umów przenoszących pełne prawa autorskie na zlecającego. Chcemy uniknąć ewentualnego ryzyka plagiatu. Temat znajduje się również w dziale Zlecenia+. Realizowałem już projekt innego logo. Transakcja udana, rzetelna, terminowa zapłata. Czekam na propozycje i jestem ciekaw kreatywności użytkowników forum ?
 2. Wstępnie wybraliśmy jeden projekt. W momencie finalizacji poinformuję o autorze i zamknę temat. Na chwilę obecną zawieszamy temat do czasu ukończenia pracy z autorem finalnego projektu.
 3. Drobny falstart. Fajne propozycje, ale zdecydowanie, ale po ujrzeniu tego w rzeczywistości doszliśmy do wniosku, że zdecydowanie tworzymy niepotrzebnego tasiemca i niepotrzebnie rozciągamy logo po szerokości. Ostatecznie uznaliśmy, że ten przedrostek dodamy na czerwonym polu zamiast zdania "sklep sportowy". Czyli po prostu: ZEN (białe na czerwonym polu) i SPORT (czarne na żółtym polu) Projekty jak najbardziej do przyjęcia, szczególnie autorów @MaciekM , @Adipe, @Render. Pokażcie mi proszę Wasze końcowe pomysły właśnie w tej formie w jakiej poprzednio były, ale po prostu z usuniętym napisem "sklep sportowy" i w to miejsce umieszczonym białym ZEN. Chcemy jak najszybciej to wybrać i sfinalizować, tak więc jak tylko dostaniemy to do wglądu, to szybka decyzja i dzisiaj/jutro kończymy i finalizujemy projekt ?
 4. @JakubWEB Bardzo dobrze kolega pamięta ? Tamtem projekt był co innych celów i z innymi założeniami, ale to prawda- ta sama nazwa. Wcześniejszy projekt został ukończony, zrealizowany, zgodnie z regulaminem sfinalizowany i myślę, że spokojnie autor projektu może wydać pozytywną rekomendację co do dotrzymania warunków projektu przez moją osobę ?
 5. @o_p93 , @MaciekM - nie ten kierunek, nie o to mi chodziło. Chodziło mi o zastąpienie słowa "SPORT" nazwą własną "ZENSPORT". Można nawet odrobinę poszerzyć żółte tło. Z tym, że pierwsze 3 litery "ZEN" w jakiejś delikatniejszej formie. Myślałem nad przedłużeniem czerwonych czy też czarnych kresek które są łącznikami pomiędzy czerwonym i żółtym tłem tak, aby układały się w te 3 litery ZEN i dalej tej samej wielkości SPORT
 6. Planujemy przyspieszyć termin realizacji. Fajnie gdybyśmy zdołali zdążyć do końca tygodnia W chwili obecnej skłaniamy się ku projektom @MaciekM (projekty pierwszy z 7 marca i 1, 3 z tej serii), lub @Render (z 8 marca) / @Adipe (projekt z 10 marca). Załączam projekty o których mowa powyżej. Z tym, że na pewno będziemy chcieli wprowadzić drobną modyfikację do tych projektów, czyli przerobienie słowa "SPORT" na "ZENSPORT", ale w takiej formie aby dotychczasowa forma była zachowana, lecz przedrostek ZEN był nieco drobniejszy, mniej rzucający się w oczy, subtelny- ledwo widoczny. Coś np. w formie delikatnego przedłużenia kresek nachodzących na ten przedrostek i uformowanych w te trzy litery lub ewentualnie jakiejś czcionki w formie samego konturu. W tych projektach fajnie można to zmodyfikować.
 7. Widzę, że w sąsiednich wątkach pojawiły się zapytania o aktualność zleceń. Wyjdę przed szereg i tutaj też zdradzę, że oczywiście wszystko jest w 100% aktualne. Znamy działanie forum, mamy zaufanie do grafików a i sami deklarujemy wywiązanie się z danego słowa. Jeden projekt już sfinalizowaliśmy, ten jest kolejny.... i nie ostatni ? Oczywiście mimo braku wypowiedzi- śledzimy na bieżąco wątek. Szykujemy siedzibę, z logo czekamy na coś co trafi w "10-tkę" i będziemy pewni, że to logo na kolejne 20 lat ? Oczywiście nie jest to decyzja, a moja skromna uwaga do tego co obecnie się pojawia i mogę powiedzieć, że: @MaciekM- ciekawy kierunek. Interesujący ? @Render- może gdyby to było w formie czarnego napisu na żółtym tle (obecnie jest biały na czarnym). Ale kierunek dobry. @Kubace- podobnie jak wyżej Serdecznie pozdrawiam, DrsDeers
 8. Zdecydowanie nowoczesna, aczkolwiek prosta forma w której głównym elementem jest napis, a element graficzny jest albo jego integralnym (ale możliwą do wykorzystania osobno) elementem, albo prostą grafiką koło napisu. Element graficzny jednoznacznie kojarzący się z tematyką sportową (bez ukierunkowania na jeden sport) Tak jak napisałem na początku- najważniejsze jest to, aby element był możliwy do druki na koszulkach i materiałach promocyjnych. W związku z tym nie może posiadać żadnych cieni, przejść kolorów. Jeden, max dwa kolory w wersji bazowej oraz wersje achromatyczne- białą na czarnym tle, czarną na białym tle.
 9. Zainteresowanie jest cały czas, wątek śledzimy na bieżąco. Jak już napisałem- znam zasady forum, wiem jakie forum ma problemy w kwestii nieuczciwych zleceniodawców i od początku zapewniam, że będziemy postępować zgodnie z regulaminem forum. Konkurs po prostu jest otwarty. Gdyby były takie wymagania ze strony forum- spokojnie moglibyśmy nawet wpłacić pieniądze na rachunek depozytowy tak, aby moderacja miała pewność wywiązania się z deklaracji względem osoby która wygra.
 10. niestety w tej chwili mamy innego faworyta ;)
 11. Witajcie, Oczywiście, że aktualne. Znam zasady forum. Na bieżąco śledzę temat. Były ciekawe, aczkolwiek nie na tyle aby uznać je za logo sklepu na lata. Ponadto tylko część odnosi się bezpośrednio do tematyki sportowej. Ponadto kilka z nich ma np. cieniowanie i przejścia kolorów. Te są niemożliwe do wykonania np. w technologii nadruku folią flex. Tutaj musi być kolor jednolity. Temat cały czas aktualny.
 12. Czas nas goni i jesteśmy w każdej chwili skłonni zakończyć jeśli coś rzeczywiście nas do siebie w pełni przekona. Myślę, że realnie podchodząc do sprawy w tydzień-dwa będziemy chcieli uwinąć się ze startem sklepu.
 13. Witam, Konkurs aktualny. Pomysły ciekawe. Są logo warte uwagi. Aczkolwiek jako sklep poszukujemy logo, które będzie się jadnoznacznie kojarzyło ze sportem (sporty zespołowe- może coś z piłką nożną która jest dyscypliną dominującą w asortymencie). Może jakieś akcenty sylwetki lub piłki? Coś co będzie fajnie wyglądało na brzuchu koszulki piłkarskiej, ponieważ na pewno znajdzie się na kilku kompletach klubowych.
 14. Rodzaj pracy: - Logo dla nowopowstającego sklepu internetowego (sportowego) Tematyka: - sport i rekreacja Dodatkowe informacje: - logo dla sklepu internetowego. adres sklepu: zensport.pl Kwota wynagrodzenia: - 300 zł Sposób wynagrodzenia: - przelew po podpisaniu odpowiednich umów przenoszących pełne prawa autorskie na kupującego. Kontakt: - wiadomość prywatna na forum lum mail: [color=#0080FF]drsdeers(małpka)gmail.com Witam, Chcę zlecić wykonanie logo dla nowopowstającego sklepu internetowego. założenia: -sklep z artykułami sportowymi (duzy nacisk na piłkę nożną, puchary, siłownię i odżywki, piłkę ręczną, lekkoatletykę) -najchętniej jeśli logo będzie utrzymane w kolorystyce zbliżonej do obecnego baneru sklepu stacjonarnego, czyli: kolorystyka: [color=#FFFF40]żółty,[color=#FF0000]czerwony, do tego elementy czerni, bieli (nie jest to warunek konieczny, ale ciekawie jeśli kolorstyka byłaby zbliżona) ewentualnie inna kolorystyka- jeśli projekt będzie wyjątkowo interesujący. [u]-logo powinno zawierać ".pl" tak, aby po spojrzeniu na logo umieszczone na materiałach reklamowych kojarzyło się wprost ze stroną www (adres: zensport.pl)[/u] -może być to zarówno ZenSport.pl, jak i również inne kombinacje- kwestia aby przedrostek "zen" odróżniał się od końcówki "sport" -obowiązkowo grafika poza swoją normalną wersją powinna również posiadać warianty jednokolorowe (ewentualnie dwukolorowe): "[u]ciemną na jasnym tle[/u]" jak i "[u]jasną na ciemnym tle[/u]". (na potrzeby papieru firmowego, nadruku na koszulkach i gadżetach reklamowych. Należy pamiętać, że czarny i szary to dwa odrębne kolory. -bez tła. -pliki w formatach wektorowych (potrzebne do przeniesienia logo na gadżety reklamowe) Warunkiem koniecznym jest po zakupie (zaliczce) podpisanie prostych, sporządzonych specjalnie na tę okoliczność umów przenoszących pełne prawa autorskie na kupującego. Możliwe że potrzebna będzie umowa-zlecenie do podpisania. Chcemy uniknąć ewentualnego ryzyka plagiatu i roszczeń, ponieważ prowadzimy działalność gospodarczą. Czekam na propozycje i jestem ciekaw kreatywności użytkowników forum ;)
×