Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

puszek
Użytkownik

 • Zawartość

  4
 • Punkty grafika

  0(4992 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
4 / 10 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Podkarpacie
 • Specjalizacja
  Webdesign

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Rodzaj pracy: Logo spółki - Asso Invest Tematyka: Inwestycje w nieruchomości i najem krótkoterminowy Dodatkowe informacje: Firma umożliwia inwestowanie w rynek najmu krótkoterminowego w Krakowie. Kwota wynagrodzenia: 100 - 200 zł Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Im szybciej tym lepiej 😄 Kontakt: kuba.amix@interia.pl
 2. Logo wybrane ! :) Dziękuję wszystkim za propozycje i świetne projekty
 3. Termin do piątku 24.03 Bardzo fajne projekty diamentum, mathis, nevind Ja logo widzę tak - grafika + ładny napis szyfrowane.pl po prawej stronie.
 4. Rodzaj pracy: - wykonanie logo Tematyka: - szyfrowane, anonimowe wiadomości oraz poczta email Dodatkowe informacje: - Kwota wynagrodzenia: - 200-350zł Sposób wynagrodzenia: - przelew Kontakt: - kuba.amix@interia.pl Witam wszystkich, Do 2 tygodni uruchamiamy serwis gwarantujący pełną anonimowość i dający możliwość wymieniania 100% szyfrowanych, zabezpieczonych wiadomości. Strona podobna do privnote.com, możliwość pisania kodowanych wiadomości wygenerowanych w linku, po odczytaniu wiadomość bezpowrotnie kasuje się na solidnie zabezpieczonych serwerach na Seszelach. Do tego również w pełni szyfrowana poczta email, nie do namierzenia z dodatkowymi zabezpieczeniami jak np. automatyczne usunięcie całej korespondencji w przypadku dłuższego nie logowania się do poczty - każdy ma możliwość ustalenia jaki to dokładnie czas. Bedzie jeszcze dużo fajnych opcji ale wszystko na razie jest na etapie dogrywania :) Potrzebujemy logo, kolorystyka strony - biały / zielony / szary / czarny Logo kojarzące się z bezpieczeństwem, szyfrowaniem - kłódka, kluczyk, zamek sejfu, może ktoś będzie miał jeszcze ciekawszy pomysł. Z góry dziękuję za wszystkie propozycje ! :)
×