Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

yekkiw
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  21
 • Punkty grafika

  0(2126 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
8 / 10 EXP

Reputacja

2

1 obserwujący

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Zgorzelec
 • Specjalizacja
  Webdesign

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Zwycięzcą zostaje Cinek96 ? Proszę o kontakt najlepiej facebook, ale jeśli nie da rady to można PW forum. Dogadamy szczegóły.
 2. @wojtekm1994 Prosilibyśmy tylko o dodanie pomarańczowego obramowania do napisu „70-tka” w wersji bez cienia.
 3. Eriniasdesign Prosimy o podesłanie w innej kolorystyce, ponieważ narazie nie przypada nam do gustu, jakoś ten niebieski i czarny do siebie naszym zdaniem nie do końca ładnie się komponują. jestempawel, FrtxFlex Dziękujemy za wysiłek, lecz postanowiliśmy odrzucić państwa prace, ale oczywiście czekamy na inne propozycje. Adipe Bardzo dobra praca, jeżeli nie byłoby z tym problemu, prosimy o podobna wersja ale z orłem i bykiem. Wojtekm1994 Nadal czekamy na drobne zmiany napisane w poście wyżej i prosimy jeszcze o wersje bez cienia. Prosimy o nie zamieszanie jednocześnie słowa „klasa sportowa” i „KLS” ponieważ KLS jest skrótem od klasa sportowa : ).
 4. Pańska praca wywarła na nas duże wrażenie, lecz chcielibyśmy zobaczyć wersje z napisałem „Klasa sportowa” z obramowaniem tak jak jest „zst 70”. Można zrobić „Kla” z niebieska obramówką, a „sa sportowa” z pomarańczowa i druga wersje bez obramówki przy „70tka”. Proszę jeszcze o pokazanie wersji bez tego cienia na niebieskiej stronie.
 5. wojtekm1994 Podoba nam się pana praca, ale prosimy o usunięcie napisu „KLS” a zastąpieniem go „KLASA SPORTOWA” i oczywiście usunąć napis klasa sportowa z lewej strony. szymciucs Prosiłbym o podesłanie tego logo z niebieskim tłem ale z białym obramowaniem, bez tego pokreskowania jak pierwsze i logo Plocka bardziej w pomarańczowym kolorze. Prosiłbym tez o podesłanie pierwszego wzoru z czarnym obramowaniem. Zielonka Chodzi nam o logo typowo dla klasy o profilu piłki nożnej i inne dyscypliny nie maja tutaj znaczenia. Generalnie nie podoba nam się całkowicie środek, musi być cos ciekawszego/ładniejszego. Ta pusta przestrzeń między napisem „klasa sportowa”, a „70-tka” tez można cos wstawić, np jakaś piłkę, zeby to ładniej wyglądało. Poprosimy następna już zmieniana wersje z krzyżem i bez. W środku można dodać np orła, ktory jest związany z powiatem Płockim lub liczymy na twoja kreatywność, możesz tez cos pokombinować żeby znalazł się napis PŁOCK gdzieś w środku loga.
 6. Rodzaj pracy: logo/herb piłkarski Tematyka: logo dla klasy piłkarskiej? Dodatkowe informacje: Herb bądź logo dla klasy sportowej o profilu piłki nożnej. Najlepiej jakby został wykonany w barwach białych/czarnych/niebieskich/pomarańczowych lecz jeżeli ma to lepiej wyglądać można użyć innych. Najlepiej jakby w herbie znalazl się napis KLS 70-tka/Klasa sportowa 70-tka, ale może być pod lub nad jeżeli będzie to dobrze to wyglądało. Dobrze jakby było coś związanego z piłka/miastem Płock. Na 3 zdjęciu logo Plocka, które można wykorzystać. Można się wzorować na którymś ze zdjęć, chociaż bardziej chodzi mi o sam wzór/obramowanie. Zastrzegam sobie prawo do nie wybrania żadnej z prac. loga do wzorowania się: I ew. logo miasta Płock Kwota wynagrodzenia: 50-100zl do negocjacji Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Do 20 grudnia Kontakt: Facebook (Kuba Dzido), E-mail (yekkiw@gmail.com)
 7. Wspólnie ze współorganizatorami uzgodniliśmy, że raczej nie pojawi się nic co już nas bardziej przekona niż praca kermi1313 tak więc to on "wygrywa" to zlecenie. Proszę o odpowiedzenie na prywatną wiadomość w celu poprawki kilku rzeczy, a administratora proszę o zamknięcie tematu. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace, naprawdę prawie wszystkie nam się podobały i mieliśmy ciężki wybór, ale wspólnie wybraliśmy naszego faworyta.
 8. Póki co najlepsze prace zostały zaprezentowane przez (idąc od najlepszej); kermi1313, sajdz i cejroś design. Jeśli ktoś jeszcze ma zamiar wstawiać to prosiłbym zrobić to jednak przed 5 marca, bo trochę się pozmieniało i okazało się, że plakat musi być wcześniej.
 9. [quote=kermi1313 post_id=32281 time=1519740257 user_id=2428] [img]https://i.imgur.com/PaCCQdk.jpg[/img][/quote] Naprawdę świetna praca i jestem miło zaskoczony ;) Mógłby Pan wysłać pracę w normalnych wymiarach, a nie w wizualizacji?
 10. Cejroś, wedlug mnie lepiej zebys zmierzal w kierunku takiego stylu jak pozostali w temacie Quercy, teraz wygląda to milion razy lepiej, ale zmniejszyłbym ten efekt podświetlenia tekstu, nie wiem jak się to fachowo nazywa. Jak dalej jesteście zainteresowani to fajnie by było też w tle zobaczyć jakieś screeny esportowe, np. z PGL Major Kraków 2017 itd.
 11. Fajnie to wygląda, ale wolałbym jakieś weselsze i bardziej czytelne kolory bo obecnie wszystko się trochę zlewa.
 12. Dalej czekamy na kolejne zgłoszenia ;)
 13. Bardzo fajnie wykonana praca, właśnie o taki styl nam chodziło. Prosiłbym tylko o poprawienie tekstu tak aby albo wszystkie szkoły zostały wyróżnione albo żadna, bo obecnie bardzo mało widać "Gimnazjum nr 1". Link do facebook'a przesłany na PW.
 14. [quote=sajdz post_id=32214 time=1519650845 user_id=2016] Wrzucę coś pod wieczór. Podaj numer GG w celu ustalenia pewnych szczegółów. Pozdrawiam [/quote] Niestety nie posiadam GG, ale jeśli naprawdę inne drogi (Facebook, email, temat i forum) nie wystarczą to ewentualnie mogę założyć tam konto. Pozdrawiam i czekam na Pańską pracę.
 15. Rodzaj pracy: Plakat na turniej CS:GO Tematyka: Może być screen jakiejś mapy z CSa w tle, wierzę, że wymyślicie coś ciekawego. Dodatkowe informacje: Proszę aby na plakacie były następujące informacje (możecie przerobić jakoś tekst, ale proszę aby daty, adresy itd. się zgadzały): Zapraszamy wszystkich uczniów Gimnazjum nr 1, Liceum Ogólnokształcącego oraz siódmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Błoniu do wzięcia udziału w turnieju Counter Strike Global Offensive. Więcej informacji na stronie szkoły. (sp3blonie.edupage.org) Kwota wynagrodzenia: 50zł, ale jeśli ktoś wyceni swoją pracę na więcej i zobaczę w niej coś ciekawego na pewno zapłacę więcej. Sposób wynagrodzenia: Paypal, przelew, paysafecard Termin wykonania: 5.03.2018, ale chciałbym sobie zastrzec możliwość zmienienia terminu w razie pojawienia się prac niespełniających moich oczekiwań lub zakończenie zlecenia wcześniej jeśli znajdę pracę taką jaką chciałem. Kontakt: Najlepiej proszę o pytania w temacie, ale jeśli nie wystarczy to yekkiw@gmail.com P.S. Chciałbym dostać oprócz pliku z grafiką plik .psd, dodatkowo jeśli macie jakieś pytania cd. wyglądu proszę pisać. Nie napisałem jakiej wielkości ma być plakat, ale może troszkę większy od kartki A3 (nie wiem czy dla grafików ma to jakieś znaczenie)
×