Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Invictus
Użytkownik

 • Zawartość

  49
 • Punkty grafika

  55(123 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4
Poziom 7
24 / 25 EXP

Ostatnia wygrana Invictus w dniu 15 Styczeń

Użytkownicy przyznają Invictus punkty reputacji!

Reputacja

20

O Invictus Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1995.02.07

Informacje personalne

 • Imię
  Patryk
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Specjalizacja
  Branding

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Jakieś sprecyzowanie? czy to mają być szkice ołówkiem, pastele, pejzaże, portrety? Realizm, bardziej cartoon style?
 2. Może dziś, może jutro podeślę jeszcze jedną propozycję.
 3. Zleceniodawca w pewnym sensie zaproponował mi współpracę na priv 11 stycznia, od tamtej pory zero kontaktu. Myślę, że temat olany. :)
 4. Zawsze byłem zdania, że wszelakie kursy i studia w kierunku graficznym są ......... warte . Nie mówię, że każdy pojedynczy ale według mnie więcej nauczysz się próbując, błądząc, szukając w programie niż na studiach czy kursach. Ja w 10 lat zacząłem się interesować GIMP'em, rok później załatwiłem sobie pirata PS'a i próbowałem sam, jak nie sam, to z tutorialami aż odłożyłem sobie na oryginalne Adobe. Potem zacząłem próbować drobne zlecenia charytatywnie dla lokalnych klubów itp. Teraz jestem grafikiem drużyny Rugby z mojego miasta, pracuję 8 godzin dziennie za ponadprzeciętną stawkę na umowie o pracę jako grafik, a kolega który studiował grafikę pracuje w jakimś corpo gdzie jest jakimś kimś tam działu kreatywności czy czegoś. Zarabia 1800 na zleceniówce i wątpie, że spędza czas tam robiąc projekty. NIE KAŻĘ, ale polecam odpuścić sobie kursy i uczyć się metodą prób i błędów, ale to moje subiektywne zdanie wyciągnięte na podstawie obserwacji samego siebie i mojego otoczenia. Pozdrawiam 😜
 5. Witam z powrotem 😄 Moja propozycja, w przypadku jeżeli się Pan na nią zdecyduje to mogę pomyśleć nad jakimś autorskim wzorem. :)
 6. Invictus

  Logo Gentleman House

  Ja bym powiedział że od 2 złotych do 2 tysięcy, jeżeli nie 40.000 jak w przypadku PZU. 😅 Zależy kto jak się ceni i na ile poważnie bierze sprawę "logo" które ma być wizytówką marki na lata, a wręcz pierwszym co będzie się z nią kojarzyć. Myślę że odpowiem tu za wszystkich, że poniżej 200-300 złotych nie powinien Pan schodzić jeśli myśli Pan o poważnej pracy i co ważne legalnej, ale oczywiście znajdzie też Pan rybki w tym akwarium, które będą pływać za 50 złotych. Pozdrawiam! 😉 Ps. Przede wszystkim biorę tutaj pod uwagę stworzenie autorskiego jelenia, w innym wypadku nie widzę żeby to miało ręce i nogi jeżeli firma ma być na serio i "legalna" pod tym aspektem. @EDIT: Przedstawiam swoją propozycję. Jelenia postanowiłem zbytnio nie komplikować (przydatne w przypadku nadruków na produktach ze skóry). Kontur zwierzęcia autorski zrobiony od podstaw, wszystkie elementy są oddzielnymi warstwami, więc można go dowolnie edytować (obniżyć uszy, zmienić ułożenie rogów, które są w kilku elementach). Sygnet jest symetryczny, gdyż lewa strona jest odbiciem lustrzanym prawej. Czcionka nie wymaga dodatkowych opłat za licencję. Pozdrawiam i czekam na ocenę . :)
 7. Zasadnicze pytanie - kierujemy się w stronę "XD" czy "iksde"?
 8. Kwota obejmuje pocięcie grafiki i kodowanie, czy przygotowanie layoutu do dalszej obróbki?
 9. Jakieś wymiary tego opakowania, konkretniejsza treść etykiety?
 10. https://www.facebook.com/DobreWafle/ - ja bym to oficjalnie zgłosił gdzieś. :) Nie dość że po takim czasie wciąż używają loga, to bez zgody wprowadzają modyfikacje. :)
 11. Jak spojrzałem na regulamin (punkt Zlecenia), to prawdę mówiąc nie widzę żadnego punktu regulującego to w jakikolwiek sposób. 😮
 12. Czyli właściwie które? Wszystkie propozycje umieszczone muszą być w temacie.
 13. Najprościej będzie ci chyba zaznaczyć cały obraz (CTRL + A), potem użyć opcji Zaznaczenie-->Zmniejsz, wybrać odpowiednią ilość pikseli, ramka zmniejszy się samoistnie, następnie utwórz nową warstwę, wypełnij białym kolorem i ustaw krycie na z tego co widzę około 70%. :)
 14. Invictus

  Tapeta ścienna - pytania

  Jeżeli mowa o Photoshopie, to przy tworzeniu nowego artboard'u (nowego pliku) można ustawić rozmiar w centymetrach, dodatkowo polecam ustawić DPI pod DTP, domyślnie jest 72 dpi, zmiana na 300 dpi znacznie zwiększy jakość wydruku. :) Oczywiście nie każdy sprzęt pociągnie pracowanie na tak dużym obrazie (3,4m x 2,7m), aczkolwiek da się. Ja w ten sposób zrobiłem okleinę na front firmy w której pracuję, tam zaś było około 6 metrów na 3. :) Wygląda to mniej więcej tak: CZERWONY (WIDTH/HEIGHT) - wpisujemy wymiary rzeczywiste tj. 340 cm x 270 cm (odpowiednio szerokość/wysokość) ZIELONY - ustawiamy na "centymetry" NIEBIESKI (RESOLUTION) - domyślnie powinno być 72, jednak nam chodzi o 300 DPI, tak też ustawiamy ŻÓŁTY (COLOR MODE) - ustawiamy na CMYK, czyli również pod druk Można też skorzystać z preset'u na górze (Print) i zmienić wartości. :) Mam nadzieje że nie wprowadzam w błąd, ale w moim wypadku tak to robiłem nie raz i zawsze działało.
×