Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Invictus
Użytkownik

 • Zawartość

  50
 • Punkty grafika

  55(124 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4
Poziom 8
0 / 25 EXP

Ostatnia wygrana Invictus w dniu 15 Styczeń

Użytkownicy przyznają Invictus punkty reputacji!

Reputacja

20

O Invictus Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1995.02.07

Informacje personalne

 • Imię
  Patryk
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Specjalizacja
  Branding

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Projekty są wektorowe (wszystkie elementy można dowolnie skalować). Czcionka do dogadania. :)
 2. Jakieś sprecyzowanie? czy to mają być szkice ołówkiem, pastele, pejzaże, portrety? Realizm, bardziej cartoon style?
 3. Może dziś, może jutro podeślę jeszcze jedną propozycję.
 4. Zleceniodawca w pewnym sensie zaproponował mi współpracę na priv 11 stycznia, od tamtej pory zero kontaktu. Myślę, że temat olany. :)
 5. Zawsze byłem zdania, że wszelakie kursy i studia w kierunku graficznym są ......... warte . Nie mówię, że każdy pojedynczy ale według mnie więcej nauczysz się próbując, błądząc, szukając w programie niż na studiach czy kursach. Ja w 10 lat zacząłem się interesować GIMP'em, rok później załatwiłem sobie pirata PS'a i próbowałem sam, jak nie sam, to z tutorialami aż odłożyłem sobie na oryginalne Adobe. Potem zacząłem próbować drobne zlecenia charytatywnie dla lokalnych klubów itp. Teraz jestem grafikiem drużyny Rugby z mojego miasta, pracuję 8 godzin dziennie za ponadprzeciętną stawkę na umowie o pracę jako grafik, a kolega który studiował grafikę pracuje w jakimś corpo gdzie jest jakimś kimś tam działu kreatywności czy czegoś. Zarabia 1800 na zleceniówce i wątpie, że spędza czas tam robiąc projekty. NIE KAŻĘ, ale polecam odpuścić sobie kursy i uczyć się metodą prób i błędów, ale to moje subiektywne zdanie wyciągnięte na podstawie obserwacji samego siebie i mojego otoczenia. Pozdrawiam 😜
 6. Witam z powrotem 😄 Moja propozycja, w przypadku jeżeli się Pan na nią zdecyduje to mogę pomyśleć nad jakimś autorskim wzorem. :)
 7. Invictus

  Logo Gentleman House

  Ja bym powiedział że od 2 złotych do 2 tysięcy, jeżeli nie 40.000 jak w przypadku PZU. 😅 Zależy kto jak się ceni i na ile poważnie bierze sprawę "logo" które ma być wizytówką marki na lata, a wręcz pierwszym co będzie się z nią kojarzyć. Myślę że odpowiem tu za wszystkich, że poniżej 200-300 złotych nie powinien Pan schodzić jeśli myśli Pan o poważnej pracy i co ważne legalnej, ale oczywiście znajdzie też Pan rybki w tym akwarium, które będą pływać za 50 złotych. Pozdrawiam! 😉 Ps. Przede wszystkim biorę tutaj pod uwagę stworzenie autorskiego jelenia, w innym wypadku nie widzę żeby to miało ręce i nogi jeżeli firma ma być na serio i "legalna" pod tym aspektem. @EDIT: Przedstawiam swoją propozycję. Jelenia postanowiłem zbytnio nie komplikować (przydatne w przypadku nadruków na produktach ze skóry). Kontur zwierzęcia autorski zrobiony od podstaw, wszystkie elementy są oddzielnymi warstwami, więc można go dowolnie edytować (obniżyć uszy, zmienić ułożenie rogów, które są w kilku elementach). Sygnet jest symetryczny, gdyż lewa strona jest odbiciem lustrzanym prawej. Czcionka nie wymaga dodatkowych opłat za licencję. Pozdrawiam i czekam na ocenę . :)
 8. Zasadnicze pytanie - kierujemy się w stronę "XD" czy "iksde"?
 9. Kwota obejmuje pocięcie grafiki i kodowanie, czy przygotowanie layoutu do dalszej obróbki?
 10. Jakieś wymiary tego opakowania, konkretniejsza treść etykiety?
 11. https://www.facebook.com/DobreWafle/ - ja bym to oficjalnie zgłosił gdzieś. :) Nie dość że po takim czasie wciąż używają loga, to bez zgody wprowadzają modyfikacje. :)
 12. Jak spojrzałem na regulamin (punkt Zlecenia), to prawdę mówiąc nie widzę żadnego punktu regulującego to w jakikolwiek sposób. 😮
 13. Czyli właściwie które? Wszystkie propozycje umieszczone muszą być w temacie.
 14. Najprościej będzie ci chyba zaznaczyć cały obraz (CTRL + A), potem użyć opcji Zaznaczenie-->Zmniejsz, wybrać odpowiednią ilość pikseli, ramka zmniejszy się samoistnie, następnie utwórz nową warstwę, wypełnij białym kolorem i ustaw krycie na z tego co widzę około 70%. :)
×