Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Eriniasdesign
Użytkownik

 • Zawartość

  40
 • Wpisów na czacie

  0
 • Punkty grafika

  0(4085 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 4
18 / 25 EXP

Reputacja

3

O Eriniasdesign Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 07.10.1986

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Siedlce
 • Specjalizacja
  Branding

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Witam. poniżej moja propozycja. Całość przygotowana na wektorach więc łatwo można skalować logo (bez utraty jakości), a także nanosić na materiały klubowe, czy też jako haft komputerowy czy nadruki na koszulkach drużyny. Pozdrawiam.
 2. witam. Poniżej moja propozycja. Podrawiam
 3. Witam. Poniżej moje propozycja Pańskiego logo, wraz z wizualką jednego z nich. Projekt w pełni wektorowy. Pozdrawiam.
 4. Witam. W załączniku moja propozycja. Pozdrawiam :)
 5. Witam. Poniżej grafika z podmienioną naszywką. Dałem realne zdjęcie, ponieważ dzięki temu wygląda bardziej autentycznie. Myślę, że jeśli grafika się spodoba to 20 PLN przelewu będzie sprawiedliwą kwotą. Pozdrawiam. [img]http://pics.tinypic.pl/i/00956/z3uu1yaljmrg.jpg[/img]
 6. Witam. Oto moja propozycja: [img]http://pics.tinypic.pl/i/00956/8rr7k8yzmbiv.jpg[/img] W pełni wektorowa grafika. Prosta, czytelna, wraz z sygnetem na zwór tarczy (ochrony) z wpisaną literą "P" od nazwy firmy. Jej prostota umożliwia łatwe zastosowanie jej na materiałach reklamowych, czy też oznakowaniu lokalu jako np. litery przestrzenne. Być może powyższa grafika trafi w Państwa gust. Pozdrawiam.
 7. Witam. Poniżej moja propozycja. Magenta wg mnie gryzie się ze srebrem, ale udało mi się jakoś zestawić te dwie barwy. Mam nadzieję, że projekt przepadnie do gustu. Pozdrawiam. [img]http://files.tinypic.pl/i/00956/d2dx45bb1s22.jpg[/img]
 8. Witam. Moja wizja Państwa logotypu jest następująca: [img]http://images.tinypic.pl/i/00955/dk6fg5xlv01i.jpg[/img] Pozdrawiam.
 9. Witam serdecznie. Przedstawiam 2 propozycję logotypu poniżej. Być może któraś przypadnie do gustu. Projekt wykonany na wektorach, wg sugestii głównym elementem są góry i lekkie nawiązanie do fotografii. [img]http://files.tinypic.pl/i/00955/woue59x2lz3h.jpg[/img] Pozdrawiam :)
 10. [quote=Joannadesign post_id=30723 time=1516178447 user_id=4422] https://static.vecteezy.com/system/resources/previews/000/092/729/non_2x/denver-mountain-vectors.jpg @Eriniasdesign gdzieś widziałam te góry ;) Podobne, nie sądzisz? [/quote] Witaj. Wręcz napiszę, że stamtąd wzięte. Przyznam, że biorąc pod uwagę późną godzinę dodania pliku nie miałem już czasu i sił siedzieć nad własnoręcznym zaprojektowaniem zarysu gór. Co uczynię dziś podmieniając grafikę, o ile czas mi na to pozwoli. Nie pisałem nigdzie, że jest to w 100% mój projekt ;)
 11. Witam. Poniżej zamieszczam moją propozycję logotypu. Całość złożona na wektorach. Ograniczona liczba użytych kolorów i ujednolicone fonty. W przypadku zainteresowania proszę o PW odnośnie kwoty wynagrodzenia. Mam nadzieję, że powyższym wpisem nie łamię regulaminu. Grafikę zamieszczam tutaj, w PW służy tylko do ustalenia wynagrodzenia. [img]http://files.tinypic.pl/i/00955/ivqvxit0egqh.jpg[/img] Pozdrawiam.
 12. Eriniasdesign

  Zlecę stworzenie logo

  Witam. Poniżej zamieszczam swoją propozycję logo. Proste i estetyczne z nowoczesną czcionką. Grafika w pełni wektorowa. Być może przypadnie do gustu. [img]http://images.tinypic.pl/i/00955/ysydcvtirqja.jpg[/img] Pozdrawiam.
 13. Witam. Poniżej moja propozycja Pańskiego logotypu. Minimalizm i czytelność, a także łatwość powielania i zastosowania na materiałach reklamowych i oznakowaniu lokalu, np. jako szyld, semafor, czy też kaseton. Pozdrawiam. [img]http://images.tinypic.pl/i/00955/3u2c2wree4m2.jpg[/img]
 14. Eriniasdesign

  Logo

  Witam. Poniżej przedstawiam zilustrowaną wizję Pańskiego logotypu. Grafika w pełni wektorowa, ograniczona liczba barw oraz własnoręcznie przygotowany robot, prosta i schludna czcionka, to składa się na poniższy projekt, [img]https://s6.postimg.org/vagroz7sh/Robot_Cover_logo.jpg[/img] Pozdrawiam
×