Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Vienna
Użytkownik

 • Zawartość

  168
 • Punkty grafika

  46(135 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 12
13 / 50 EXP

Ostatnia wygrana Vienna w dniu 6 Maj

Użytkownicy przyznają Vienna punkty reputacji!

Reputacja

49

Informacje personalne

 • Imię
  Joanna
 • Lokalizacja
  Gdańsk | PL
 • Specjalizacja
  DTP

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Hej! Zaraz mnie coś trafi i nie wiem, czy to ja już zwariowałam, czy może jednak Indesign. Czy ja coś przestawiłam w Indesgin, że paleta kolorów wygląda tak jak po prawej, a nie tak jak do tej pory jak po lewej (po lewej photoshop), czy mi się już na mózg rzuciło i zawsze tak wyglądała? Okrutnie utrudnia mi to skład, szczególnie, że czuję, że coś jest spierniczone z kolorami. Wersja 2018 CC. Macie pomysł jak to rozwiązać? Bo ja już próbowałam tak i siak i naprawdę powoli myślę, że zwariowałam ::D
 2. Vienna

  jak to pokolorować?

  Nie ma za co ? Najgłupsze rozwiązania są najlepsze ?
 3. Vienna

  jak to pokolorować?

  Mówiłeś o rastrze. Możesz zapisać ta niższą warstwę photoshopa jako PDF, wrzucić do illustratora i spróbować trasowania. Na to nakładasz wektor właściwy i już.
 4. Jaki masz model komputera? Nie masz klawiatury numerycznej na klawiaturze normalnej z funkcją aktywowania numlockiem?
 5. Słyszałam, ale nie wiem nawet o co chodzi. Nie czytam newsów, tyle co w radiu słyszę, a telewizora nie mam już 7 rok na szczęście ? A z tą stawką... co za dziad ?
 6. Vienna

  Druk tylko w czerni

  A reszta jest na 100% w tincie, czy może w odcieniach szarości? Mozesz podesłać na priv plik, to wieczorem zerknę, może coś pomogę.
 7. Vienna

  Druk tylko w czerni

  Chodzi im o to, abyś miała czarny tylko z czarnego: BLACK: 100%, CYAN: 0%, MAGENTA: 0%, YELLOW: 0% a inne odcienie szarości z tinty https://helpx.adobe.com/pl/indesign/using/tints.html Czyli z "rozrzedzonej" wersji wyżej podanego cmyka.
 8. Prawdopodobnie do pliku zapisałaś także przezroczystość (przy zapisie nie odhaczyłaś ptaszka).
 9. Jeszcze nie, bo nie wiesz na kogo trafisz i jeszcze narobi sobie bezsensownych, niepotrzebnych problemów.
 10. Wiesz, że mi też to przyszło do głowy? Niby nie ma do tego prawa, ale kurde aż się chce pomóc tym ludziom.
 11. Niestety to co piszesz musi mieć ziarno prawdy - każdy z nas musi przejść coś takiego chociaż raz. Ja też należę do osób, które są pracowite i niestety nazbyt uczciwe i lojalne. Ale niestety taka już jestem i co jakiś czas zbieram tego konsekwencje. Co do przekazywania wiedzy - nie masz z nimi umowy, więc zostawiasz hasła, komputer, żadnych innych rzeczy i rozwiązań. I wychodzisz - Panowie powinni się przekonać co to znaczy "umowa na gębę". Jeśli można coś poradzić na przyszłość. Także dla tych, co za jakiś czas dokopią się do tego wątku, to to, żeby zawsze zaczynać od podpisania umowy (choćby przedwstępnej) okeślających zakres prac, datę, czas, koszt konkretnych prac i harmonogram płatności. To naprawdę odsiewa dziwnych klientów już na starcie.
 12. Vienna

  jak to pokolorować?

  Otwórz SVG w Illustrator, skopiuj upewniając się, ze nie ma bialego tła, wklej do Photoshopa jako obiekt inteligentny, a na warstwie niżej zacznij kolorować pędzlem.
 13. Też bym była. Zostaw ich, nie stać ich na Ciebie - są Januszami, od których zaraz usłyszysz, że mają 50 ludzi na Twoje miejsce, a to nieprawda. W biznesie nie ma przyjaźni. Sorry - Ty masz też koszta, innych klientów. Za 500 złotych 8 godzin siedzieć? Błagam ? Przecież to jakaś śmieszna kwota. PłaciszWiesz dlaczego tak zareagowali? Bo pali im się grunt pod nogami ? za oprogramowanie, własny sprzęt - no błagam! Ty ich utrzymujesz chyba ? Ich podejście to granie na Twoich uczuciach (i to takie typowe dla tego typu człowieka!) i tylko Twoja asertywność pozwoli Ci wyjść z twarzą i racją po swojej stronie. Możesz kontrolnie im napisać @, że zgodnie z rozmową z poniedziałku czekasz na ich propozycję do jutra. Koniec, kropka. Facet ogólnie myślał, że znalazł sobie niewolnika/pracownika zapominając, że Ty jesteś osobną firmą. Nie daj im się przekonać, bo taki będzie kolejny etap - będą próbowali Cię przekonać przekupstwem do zostania u nich. Pochwałami i niewielką podwyżką. Nieadekwatną do tego co robisz i na jakich warunkach.
 14. Vienna

  Co to za czcionka??

  Rozumiem, że szukałeś w WTF? ? https://www.myfonts.com/fonts/4thfebruary/grotesqa-4f/regular/
 15. Vienna

  jak to pokolorować?

  A potrzebujesz tego w wektorach, czy w rastrze?
×