Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

mefix.art
Użytkownik

 • Zawartość

  23
 • Punkty grafika

  44(146 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 5
22 / 25 EXP

Reputacja

5

O mefix.art Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1997.07.08

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  -

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Przedstawiam moją propozycję avataru oraz tła. Oczywiście jeśli przypadnie do gustu, mogę nanieść różne poprawki w zależności od upodobań.
 2. Przedstawiam moją propozycję. [img]https://i.imgur.com/p5mavsJ.png[/img][code]https://i.imgur.com/p5mavsJ.png[/code]
 3. mefix.art

  Avatar i tlo yt

  Przedstawiam moją propozycje: [img]http://img.pixady.com/2017/07/850797_pokaz.png[/img][code]http://img.pixady.com/2017/07/850797_pokaz.png[/code]
 4. Wydaje mi się, że jest to kwestia odpowiednio dobranych pędzli, potem ewentualne wypełnienie go zwykłym pędzlem. Jest dużo stron na których być może znajdziesz podobne, poszukaj na: https://www.brusheezy.com/free/smudge http://www.brushlovers.com/ https://myphotoshopbrushes.com/brushes/
 5. Zleceniodawca: @fulerpl Temat: [url]http://grafinity.pl/viewtopic.php?f=64&t=4580[/url] Komentarz: Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Polecam
 6. Przedstawiam swoją propozycje: [img]http://img.pixady.com/2017/07/234150_pokazane.png[/img][code]http://img.pixady.com/2017/07/234150_pokazane.png[/code] Jest możliwość poprawy różnych elementów :) M.
 7. mefix.art

  Grafika YouTube

  Moja propozycja banneru youtube. [img]http://i.imgur.com/NWjwK7Z.png[/img] Zdjęcie jest pomniejszone. Jeśli się spodoba zajmiemy się resztą. Więcej próbek moich prac na stronie fb: https://www.facebook.com/MefixArt/ Pozdrawiam
 8. mefix.art

  Logo dla mnie

  Proste logo w dwóch wariantach. [img]http://i.imgur.com/7pdkRkj.png[/img]
 9. mefix.art

  Logo riot!

  Zgadzam się z przedmówcą co do typografii, logo powinno rzucać się w oczy a powiem szczerze tutaj musiałem się dokładnie przyjrzeć żeby przeczytać nazwę fundacji. Praca nr 2 wpadła mi w oko, tylko tak jak mówię typografia do poprawy.
 10. Przedstawiam kolejną propozycje: [img]http://i.imgur.com/S7Ugzbg.png[/img]
 11. Przedstawiam moją propozycje: [img]http://i.imgur.com/ZW0F4gX.jpg[/img] Oczywiście jest to tylko wizualizacja, mogą być niedociągnięcia.
 12. mefix.art

  Ayume/AyagrafDesign

  Super, twoje pracę mi się podobają. Nawet na twoich ostatnich projektach widać jak wiele można wyciągnąć z ogólnodostępnych opcji Photoshopa. Powiedziałbym nawet, że chętnie obejrzałbym twoje prace w formie speedarta. Co do Kobitki narysowanej w Illustratorze dobrze wygląda cienie też pełnią tutaj kluczową role, ale ogólny zarys twarzy super. A co do odznaki czekam na kolejne prace żebym miał punkt odniesienia, ale wygląda bardzo dobrze.
 13. Super temat widać, że idziesz konsekwentnie do przodu i o to chodzi. Szczerze mówiąc widać, że głowę masz pełną pomysłów a to jest podstawą dobrego logo. Na pewno jeszcze tu kiedyś zajrzę, dobrze ogląda się progresje przewijając strony tego tematu. ;)
×