Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

iga010
Użytkownik

 • Zawartość

  8
 • Punkty grafika

  0(3187 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
0 / 5 EXP

Reputacja

2

Informacje personalne

 • Imię
  Iga
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Dziękuję za wszystkie propozycje. Termin nadsyłania prac już upłynął, dlatego proszę o zamknięcie tego tematu. Niestety żadna z prac nie spełniła moich oczekiwań. Skontaktowałam się z jednym z grafików w celu skonkretyzowanej pracy nad tym logotypem.
 2. @Kris Dziękuję za propozycję. Wygląda ona ładnie. Co do samego symbolu to na pierwszy rzut oka kojarzy mi się z żałobną klepsydrą, a takich skojarzeń na pewno nie chciałabym. Wersja pozioma to bardziej ryba niż nieskończoność 😉 Poza tym ani ryba, ani medal, ani znak nieskończoności tak popularny i już widziany niemal wszędzie - w każdej branży (nawet symbol tego portalu ;D ) to nie to, czego szukam 😉
 3. @Tiamin Myślę, że ptak z zachodem słońca to nie ten kierunek. Wersja pierwsza - mimo że podobna do logo "Świata Książki" była bardziej hmm spójna, przemyślana. @Dżina D Piorun Dziękuję za propozycję. Nie jest to jednak projekt spełniajęcy moje oczekiwania.
 4. @MaciekM powiem szczerze zupełnie ten ludzik mi się w oczy nie wbił - wciąż widziałam tam jakby sygnet - pierścień @wrobel Ciekawa propozycja. Podoba mi się pomysł użycia kwadratów budujących coś więcej. To, że jest to akurat serce już niezbyt. Nie chcę się ograniczać do tak oczywistych skojarzeń - serce - miłość @Dżina D Piorun Niestety to nie ten kierunek. Przypomina mi symbol Wi-fi ? @Tiamin Wizualnie najlepsza propozycja dotychczas. Patrząc na to logo jednak widzę wciąż logotyp "Świata Książki" a takich podobieństw na pewno chcę uniknąć Za wszystkie dotychczasowe propozycje bardzo dziękuję. Wciąż jednak żadna z nich mnie do siebie nie przekonała, więc temat otwarty ?
 5. Pójście w nieoczywisty symbol - jak najbardziej dobry pomysł. Jednakże wizualnie to nie to. Wciąż temat otwarty ?
 6. Dziękuję, dłoń to myślę jednak nieodpowiedni dla mnie kierunek. Temat wciąż aktualny, czekam na kolejne prace ?
 7. Dziękuję mathis za nadesłaną pracę. Ciekawa propozycja, ale to nie to, o co mi chodzi. Dłoń w tej pozycji kojarzy się z kuszeniem, a owo pragnienie się do tego nie odnosi ? Czekam więc nadal na inne prace.
 8. Rodzaj pracy: Logo Kolorystyka: dowolna - nie jest obecnie sprecyzowana - na potrzeby ubrań na pewno będzie potrzebna wersja jednokolorowa, więc na tej najlepiej się skupić Myśl przewodnia: "Pragnę miłości, wolności, tolerancji, władzy, pieniędzy, przyjaźni, uczciwości... Pragnę życia. Pragnę więcej." Zamysł: Myślałam o symbolu wykorzystującym przestrzeń negatywową (tak to chyba się profesjonalnie nazywa), ale nie jest to moje kluczowe wymaganie. Musi być kreatywne, niebanalne, ale łatwe do zapamiętania, wręcz uzależniające, gdy się na nie patrzy. Symbol musi grać pierwsze skrzypce. Patrząc na niego powinny nachodzić skojarzenia z myślą przewodnią, choć wszelkie kreatywne podejście miłe widziane ? Nie skupiamy się na żadnej z wartości - czy to miłości, czy władzy, czy pieniądzach. Chodzi o pragnienie, niejako można to interpretować, że wszystkie te małe cegiełki pragnień tworzą razem całość jako pragnienie szczęścia. (Cegiełki to nie to, co chciałabym widzieć w symbolu ? ). Logo musi wyglądać dobrze na banerach, bluzach jak i niewielkich metkach, więc stawiamy na elegancję, minimalizm i czytelność. Prosiłabym o wersje: - sam symbol; - symbol + "Pragnę"; - symbol + "Pragnę Więcej"; Formaty pracy: Potrzebuję wszelkie niezbędne formaty do druku. Kolory CMYK itd. + oczywiście podstawowe wersje Kwota wynagrodzenia: 300zł - potrzebuję czegoś wyjątkowego, więc jestem w stanie oczywiście zapłacić więcej za pracę, która zwali mnie z nóg i będzie spełniać moje wymagania. Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: +/- 2 tygodnie (10.06.19) Kontakt: pragnewiecej@gmail.com Trudno jest znaleźć dobrych grafików specjalizujących się w logotypach. Jeśli ktoś z Was zna kogoś takiego, kto mógłby zaprojektować coś, co spełni moje oczekiwania to proszę również o wiadomość - najleiej link do strony/ portfolio.
×