Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

mohlodi
Użytkownik

 • Zawartość

  214
 • Punkty grafika

  46(127 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 13
37 / 50 EXP

Ostatnia wygrana mohlodi w dniu 12 Lipiec 2018

Użytkownicy przyznają mohlodi punkty reputacji!

Reputacja

77

O mohlodi Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 17.05.1995

Informacje personalne

 • Imię
  Sebastian
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Specjalizacja
  Branding
  Inne

Ostatnie wizyty 633 wyświetleń profilu

 1. mohlodi

  Młoda Polska - polityka.

  Dopóki mośki rządzą, to nie liczcie na godne życie w swoim ojczystym kraju - tak w skrócie, bo miałem nic nie pisać... ps. emte jesteś jeszcze pewnie młody, ale przyjdzie i taki czas u Cb, gdzie wy******z się już totalnie na politykę jak poskładasz wszystko do " kupy " i uświadomisz sobie na czym stoimy. ~ Miłego dnia Panowie!
 2. mohlodi

  UI/UX By Kamil Gloc

  Od wrzucenia 1 projektu widać spory progress, 3 ostatnie projekty bardzo przyjemne - minimalizm, który w pełni ze sobą współgra. Oczywiście znalazły by się drobne elementy do korekty, ale wolę ocenić projekt jako całość niż skupiać się na drobnostkach, które podchodzą pod całkiem naturalną jednostkę - gusta i guściki. Ostatnia praca mimo że jest również stylowo minimalistycznie wykonana to jest już zbyt monotonna, taka z której życie gdzieś boczkiem uciekło. Wysunąłeś na pierwsze miejsce slogan, który ma się rzucać po odwiedzeniu strony, jak najbardziej na +, lecz przez kryciu zastosowane na zdjęciach - wyblakłe, smutne odcienie...projekt dosyć dużo traci. Również przyczepiłbym się do zastosowanego fonta. Minimalizm to mimo wszystko ciężki orzech do zgryzienia i nie każdy go potrafi wyczuć na tyle, aby mimo swojej prostoty sprawiał wrażenie całkiem odmienne.
 3. Wszelkie poprawki możliwe.
 4. To są tylko prezentacje, chodzi o pokazanie samego pomysłu - tak, dlatego wszystkie logo są i będą prezentowane w jednolitym kolorze. Dzięki za opinie, jutro lub pojutrze wrzucę nexta.
 5. mohlodi

  Matay webdesign

  Dla mnie petarda, widać z góry, że masz w sobie duszę artysty :) Czekam na więcej, bo masz ciekawy styl który Cię wyróżnia.
 6. Kolejne logo, sygnet - kombinacja E i P.
 7. Prosto i z pomysłem - i like it :)
 8. Mi się to logo kojarzy z jakimś studiem deweloperskim :) GJ.
 9. Proszę się wstrzymać jeszcze z wyborem. Jutro, najpóźniej do wtorku podrzucę ostatnią propozycję.
 10. Ogólnie całość miała za zadanie podkreślić to iż firma/agencja obiera inny kierunek niż inne - jest kreatywna itd. przez co odwrócony znak multimedialny start/play. Znak prezentuje również górną część ołówka - najmniejszy przekrojony element to docelowo trzon ołówka. Na 3 ścianach pojawiają się również linie, mniejsze i większe - oznaczają ruch i stabilność firmy.
×