Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

FilipM
Użytkownik

 • Zawartość

  36
 • Wpisów na czacie

  11
 • Punkty grafika

  126(43 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 9
18 / 25 EXP

Reputacja

6

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  Branding

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. FilipM

  Filip - WEBDESIGN

  Edytowane a tutaj drugi .
 2. Przedstawiam moje wykonane prace . proszę o ocenę . Nawiążę wspołpracę przy tworzeniu stron internetowych
 3. ale to z yt . w ps cs6 się nie da
 4. Witam czy da sie jak w illustratorze kilka obszarów miec obok siebie ?
 5. Witam . Projekt aplikacji mobilnej w jakiej rozdzielczosci robić bo urządzenia mobilne mają różne rozdzielczości czy robi się w jednej czy jak to jest ? i koder dostosowuje do wszystkich ? Prosiłbym o odp w jakiej rozdziałce własnie się robi projekt na aplikacje mobilną . z góry dziękuję Chodzi o aplikacje mobilne
 6. @marecki ja kto działa 😉 ? wg nie z tego co rozumiem to projekt musiał bym robic w 320px i 480px a tablet 768 , 1024 iw tym kalkualtorze wpisuje tylko szerokość i tyle ?
 7. @Rafał a aplikacje mobilna na tel to w 320px ? 1494 Skąd ten dorwać grid ;)? masz .psd ? DESKTOP : 1280 px content ? czyli ze strona jest dopasowana prawie do krawędzi ekranu to już w kodowaniu? jak forum grafinity ??
 8. @Rafał okey. a jeszcze mam pytanie co to desktop . Robię przeważnie w siatcę tzw." contect" 1200px . już za mała jest na te czasy ? bo w tych plikach od cb content jest rozszerzony do 1600. ???? Mogłbyś mi to wyjaśnić jeszcze ? w jakim content robić ;? i Aplikacje mobilna projekt robić w tym 320px. z dribble z linka ? i ten grid 1920z dribbla z linka od cb czcionka 14 px ledwo widoczna ? dlaczego ????
 9. a aplikacje mobilną ?? lub jak ktoś porzebuje tylko mobilnej ? bo na takim robię lub elementu pod mobile ??
 10. Hej. Stronę internetową robię fullhd + content 1200px i w tym treść itp a mobilnie jak ? W jakich wymiarach projektować jaka rozdzielczość na stronę www mobilnie na smartphone lub tablet . lub też interfejsy na aplikacje mobilne ? Możecie podesłać plik .psd przykładowy z gridem ?
 11. hej. Jak projektować layout na pełną szerokość ekranu powiedzmy 50px od krawędzi ?? wrapper mam 1200px. to jaki on musi być jeśli arkusz mam 1920px i wraper w środku 1200 a gość chce stronę aby była na pełna szerokość ekranu 50px od krawędzi mówię tutaj o projekcie w photoshopie ??
 12. a darmowa podobna ? w takim stylu?
 13. Co to za font lub podobne fonty o tym kroju chodzi mi o ich zakończenie [img]https://images81.fotosik.pl/1019/af35434561458f65.png[/img]
 14. FilipM

  Projektowanie zaproszeń

  Witam. Jak zaprojektować zaprosznie wymair C6 składane w pionie aby w wydruku wszystko było dobrze ułożone chodzi przed rozłożeniem robić grafike po prawej czy po lewej stronie i jak w srodku to po której stronie aby po otwarciu wszystko było na swoim miejscu ?
×