Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

FilipM
Użytkownik

 • Zawartość

  39
 • Punkty grafika

  126(55 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 9
21 / 25 EXP

Reputacja

6

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  Branding

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. FilipM

  Filip - WEBDESIGN

  @Lmrxdoln z tego co widzę podobne jest tylko to 98% . zbieg okoliczności . haha moduł takie same ale usunięte zdjęcia. ty nie wiesz o czym piszesz bez obrazy. to np. każda strona ma image hero i ktoś następny robi tez image hero to ściągnięte odrazu jest sam tego nie wymyślił?. Bo tutaj z tego więcej jest że dopowiadasz sobie że ta sekcja czy moduł stąd jest . Każdy ma swoje zdanie i swoją opinię . dziekuję
 2. FilipM

  Filip - WEBDESIGN

  pierwsze słyszę i widzę zapodaj link bo piszesz to jest szablon "betheme" ale wszystko zmienione ? nie rozumiem ? to jest taki sam czy nie jest to jest różnica wg mnie ?
 3. FilipM

  Filip - WEBDESIGN

  ... dawno nic nie było brak czasu ? wrzucam projekt dla agencji WEBCANVAS w której obecnie współpracuje .
 4. FilipM

  Filip - WEBDESIGN

  Edytowane a tutaj drugi .
 5. Przedstawiam moje wykonane prace . proszę o ocenę . Nawiążę wspołpracę przy tworzeniu stron internetowych
 6. ale to z yt . w ps cs6 się nie da
 7. Witam czy da sie jak w illustratorze kilka obszarów miec obok siebie ?
 8. Witam . Projekt aplikacji mobilnej w jakiej rozdzielczosci robić bo urządzenia mobilne mają różne rozdzielczości czy robi się w jednej czy jak to jest ? i koder dostosowuje do wszystkich ? Prosiłbym o odp w jakiej rozdziałce własnie się robi projekt na aplikacje mobilną . z góry dziękuję Chodzi o aplikacje mobilne
 9. @marecki ja kto działa ? ? wg nie z tego co rozumiem to projekt musiał bym robic w 320px i 480px a tablet 768 , 1024 iw tym kalkualtorze wpisuje tylko szerokość i tyle ?
 10. @Rafał a aplikacje mobilna na tel to w 320px ? 1494 Skąd ten dorwać grid ;)? masz .psd ? DESKTOP : 1280 px content ? czyli ze strona jest dopasowana prawie do krawędzi ekranu to już w kodowaniu? jak forum grafinity ??
 11. @Rafał okey. a jeszcze mam pytanie co to desktop . Robię przeważnie w siatcę tzw." contect" 1200px . już za mała jest na te czasy ? bo w tych plikach od cb content jest rozszerzony do 1600. ???? Mogłbyś mi to wyjaśnić jeszcze ? w jakim content robić ;? i Aplikacje mobilna projekt robić w tym 320px. z dribble z linka ? i ten grid 1920z dribbla z linka od cb czcionka 14 px ledwo widoczna ? dlaczego ????
 12. a aplikacje mobilną ?? lub jak ktoś porzebuje tylko mobilnej ? bo na takim robię lub elementu pod mobile ??
 13. Hej. Stronę internetową robię fullhd + content 1200px i w tym treść itp a mobilnie jak ? W jakich wymiarach projektować jaka rozdzielczość na stronę www mobilnie na smartphone lub tablet . lub też interfejsy na aplikacje mobilne ? Możecie podesłać plik .psd przykładowy z gridem ?
 14. hej. Jak projektować layout na pełną szerokość ekranu powiedzmy 50px od krawędzi ?? wrapper mam 1200px. to jaki on musi być jeśli arkusz mam 1920px i wraper w środku 1200 a gość chce stronę aby była na pełna szerokość ekranu 50px od krawędzi mówię tutaj o projekcie w photoshopie ??
×