Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

piotrun
Użytkownik

 • Zawartość

  17
 • Punkty grafika

  345(17 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 14
19 / 50 EXP

Reputacja

7

O piotrun Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1966.05.05

Informacje personalne

 • Imię
  Piotr
 • Lokalizacja
  Zielona Góra
 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Witam Kolejny temacik z serii malarstwa cyfrowego🙂
 2. Witam Kolejny portrecik😊
 3. Witam Kolejna praca z dziedziny ... Digital Painting?
 4. Witam Piękniejsza cześć naszych sił zbrojnych ??
 5. Witam No znowu sobie...??porysowałem
 6. Witam Taki sobie... sielski klimacik
 7. Witam No i kolejna...prawie bezsenna noc + puszka energy drink ? i wyszło takie coś
 8. Witam Kolejne moje malowidełko ??
 9. Witam Kolejna moja zabawa z malowaniem cyfrowym... ?trochę podobna do poprzedniej,ale co tam. Flagę Polski umieściłem na prośbę siostrzeńca...smyk zrobił ją w szkole w programie Paint.NET z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości...ja ją nie co poprawiłem
 10. Witam Jedna z bezsennych nocek i zabawa tabletem graficznym dwie puszki Energy Drinka ... bez planu od co mi przyszło do głowy w danym momencie to domalowywałem i wyszło takie coś.
 11. Witam Kolejna z mich prac pt. Wilczyca ? Do tej pracy użyłem tak że : Blender 3D
 12. Witam Chciałbym zaprezentować moją nową pracę pt. Waga. W prawdzie jest już taka praca o tym temacie istnieje w mojej galerii , ale ta jest trochę inna c::) . Do tej pracy użyłem tak że : Blender 3D: Waga Malarstwa cyfrowego : drzewka ;)c: Pomocny też był mi tak że tutorial... Photoshop Masterclass - Magia Kreacji. [img]http://imgie.pl/images/2017/12/12/19722f57749651.59e224ac57d729697b.jpg[/img] Opinia i krytyka mile widziana :)
 13. Może troszkę lepsza pracka niż ten mój surrealizm c: ...ale nie mogłem się powstrzymać aby się nią pochwalić :) . Do tej pracy zaprzągłem oprócz Ps w niewielkim stopniu Blendera 3D. [url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/af4a5baa3c988ad9][img]https://images84.fotosik.pl/618/af4a5baa3c988ad9med.jpg[/img][/url]
 14. Dzięki za krytykę c: Owszem zdaję sobie sprawę , że w tej pracy wszystko leży O_Oc: .Przyznaję ,że nie zajęło mi to dużo czasu ...od w poranek niedzielny coś mi tam zaświtało w czaszce i rzuciłem to na Ps . i na forum. Nie mam wielkiego doświadczenia i umiejętności w grafice o czym też świadczy moja galeryjka którą umieściłem na ty forum (Mała galeryjka- piotrun ). Zabieram się od nowa za wykonanie tej pracy :) bo faktycznie wszystko leży. A jeżeli ta praca zaniża poziom i kogoś uraża ten "gniot" to prośbeńka do administratora aby usunął tę prace. A ja zabiram się do roboty :)
×