Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

gibalsky
Użytkownik

 • Zawartość

  11
 • Punkty grafika

  0(875 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
1 / 5 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Kraków
 • Specjalizacja
  -

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Rodzaj pracy: projekt koszulki (t-shirt) piłkarskiej z nadrukiem Tematyka: klub Zagłębia Lubin Dodatkowe informacje: potrzebuję projekt koszulki (t-shirt), który podeślę do fabryki koszulek i oni mi zrobią jakąś fajną koszulkę. Koszulka musi być koloru pomarańczowego (oficjalny kolor klubu to miedziowy), na koszulce na pewno musi się znaleźć herb klubu Zagłębie Lubin, dodatkowo fajnie by było, gdyby na koszulce znalazły się jakieś wstawki żeby nie była to koszulka tylko z herbem na środku, tu zostawiam pole do popisu. Herb powinien być z przodu koszulki, w części centralnej. Fajnym pomysłem, który można rozważyć jest umieszczenie np. na boku koszulki szybu do kopalni, tak jak piłkarze mieli to na swoich meczowych koszulkach w sezonie 2018/2019. Kwota wynagrodzenia: nie jestem zorientowany ile kosztowałby taki projekt, na pewno się dogadamy 🙂 Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy Termin wykonania: brak sztywnego terminu Kontakt: poprzez wiadomość prywatną
 2. zlecenie uważam za zamknięte, wybrałem opcję podaną przez użytkownika dawid_modelu.
 3. @Damian chodziło mi o osoby z forum, które miały mi wysłać poprawione wersje.
 4. proszę o dosyłanie prac na PW osoby, które o to poprosiłem.
 5. @crystalogeneralnie@crystalogeneralnie nie, czekam na pracę 2 osób, do jutra wieczora wybiorę kogoś. Możesz podsyłać.
 6. Rodzaj pracy: logo (avatar), zdjęcie w tle na social media takie jak facebook i youtube + grafika, która będzie wyświetlana na youtube przez okres trwania muzyki. Tematyka: muzyka, własna twórczość, rap, hip-hop. Dodatkowe informacje: na zdjęciu w tle i grafice na YT musi pojawić się napis ,,Jimmy Grant's'', na avatarze mogłoby pojawić się samo ,,JG'', ale to nie jest warunek konieczny jeżeli chodzi o avatar. zostawiam pełne pole do popisu. brak elementów składowych, które wymagam na grafice, zostawiam wolną rękę i fantazję. co do ceny i sposobu wynagrodzenia, zawsze można się dogadać. Kwota wynagrodzenia: do 100zł. Sposób wynagrodzenia: przelew lub inne po uzgodnieniu Termin wykonania: do tygodnia czasu. Kontakt: drozdovjg@gmail.com lub poprzez PW.
 7. Rodzaj pracy: logo (avatar) oraz zdjęcie w tle na facebook Tematyka: sportowa z elementem typowania bukmacherskiego Dodatkowe informacje : generalnie zależy mi na tym, aby logo było kojarzone z moim fanpage i typami sportowymi - bukmacherskimi. na zdjęciu w tle musi się pojawić nazwa ,,Pay&Win", na logo też mogłoby być, ale nie musi. zostawiam wolną rękę, podaję różne skojarzenia, które można wykorzystać lub połączyć w całość: piłka nożna, pieniądz w postaci monety lub banknotów o dowolnym nominale, wykres progresu, stadion piłkarski, być może tabelka z pseudo-podobnymi kursami bukmacherskimi. przede wszystkim przejrzyste. nie wymagam cudów, z góry dzięki. Kwota wynagrodzenia: ok. 100zł. Sposób wynagrodzenia: do ustalenia, przelew bankowy lub inna forma Termin wykonania: zlecenie max. na 1 sierpnia Kontakt: via wiadomość prywatna na forum.
 8. gibalsky

  social media + stream.

  odpisałem na maila.
 9. gibalsky

  social media + stream.

  Rodzaj pracy: - logo, avatar i zdjęcie w tle na fejsbukowy fanpejdż + grafika na Twitch: tło gdy stream offline (nick, odnośnik do suba, a także fanpejdża); ikony do opisu (o mnie, PC SPECS, facebook, top donators). Ponadto ramka na kamerkę taką mniej więcej jak ma Izak (nie znam dokładnych wymiarów) oraz ramka pod kamerką na umieszczenie tam listy np. 5 ostatnich akcji na twitch, typu donate lub sub. Wymiary: - Tematyka: - gaming. Kolorystyka: - dowolna, wedle uznania. Dodatkowe informacje: - mój nick to Jimmson
 10. gibalsky

  social media + stream.

  Rodzaj pracy: - logo, avatar i zdjęcie w tle na fejsbukowy fanpejdż + grafika na Twitch: tło gdy stream offline (nick, odnośnik do suba, a także fanpejdża); ikony do opisu (o mnie, PC SPECS, facebook, top donators). Ponadto ramka na kamerkę taką mniej więcej jak ma Izak (nie znam dokładnych wymiarów) oraz ramka pod kamerką na umieszczenie tam listy np. 5 ostatnich akcji na twitch, typu donate lub sub. Tematyka: - gaming. Dodatkowe informacje: - mój nick to Jimmson. Kwota wynagrodzenia: - do ustalenia z autorem, po tym jak praca mi się spodoba. Sposób wynagrodzenia: - PayPal, Skrill bądź zwykły przelew, ewentualnie sprzedający wystawia przedmiot na allegro i płacę przez PayU. Kontakt: - poprzez odpowiedź pod postem, mail: drozdovjg@gmail.com.
×