Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

AlbinNet
Użytkownik

 • Zawartość

  10
 • Punkty grafika

  0(4186 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
0 / 5 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  -
 1. AlbinNet

  Logo dla mnie

  Zapomniałem sprawdzać forum, przepraszam. Żadna praca mi się niestety nie podoba. Możliwe ,że znajdziecie moje zlecenie na stronie z konkursami graficznymi na literkę "C" i to już wtedy będzie wyższa stawka, ew. wybiorę się do profesjonalnego grafika fizycznie.
 2. AlbinNet

  Logo dla mnie

  [quote="mefix.art"]Proste logo w dwóch wariantach. [img]http://i.imgur.com/7pdkRkj.png[/img][/quote][quote="jestempawel"]moja propozycja: [img]http://www.opencode.xaa.pl/albinet.png[/img][/quote] Słabe, naprawdę słabe. Jutro się kończy termin, a nic ciekawego się prawdopodobnie nie pojawi. Więc pewnie będziecie mogli szukać tego samego zlecenia, ale z większą nagrodą na stronce z konkursami graficznymi.
 3. AlbinNet

  Logo dla mnie

  [quote="wDESIGN"]@AlbinNet IN - z ang. w Koło - internet [img]http://i.imgur.com/0nvaw9k.png[/img][/quote] Zrobiłes to samo co ja na moim załączniku, tylko że zaokrąglona czcionka i koło zamiast kwadratu. Mówiłem, że nie chce obłości i zaokrągleń.
 4. AlbinNet

  Logo dla mnie

  [quote="wDESIGN"]@AlbinNet Kontrastujące fonty. [img]http://i.imgur.com/9J0kM1G.png[/img][/quote] Wydłużam czas do 14.06. No nie fituje, okrągłe czcionki raczej odpadają
 5. AlbinNet

  Logo dla mnie

  [quote="wDESIGN"]@AlbinNet Koncept podobny, z tym, że zgodnie z życzeniem w formie logotypu. Dodatkowo slash ( \ ) jako nieodłączna część internetu. [img]http://i.imgur.com/mve1JcX.png[/img][/quote] Czcionka mi się nie podoba i jakbyś dalej próbował, to w czarno-białych wersjach ok?
 6. AlbinNet

  Logo dla mnie

  [quote="wDESIGN"]@AlbinNet Symbol złożony z dwóch elementów, które przypominają strzałki, a więc przesył (przesył danych). Nawiązuje to do internetu i wymiany informacji. Strzałki te tworzą dodatkowo litery A i N. [img]http://i.imgur.com/Xy8vf62.png[/img] Na życzenie wystawiam faktury VAT oraz protokół przeniesienia praw majątkowych. Z poważaniem.[/quote] Jak na razie najładniejsze, jednak wolałbym coś ukrytego w samym napisie. [quote="Skuuurzan"]Moja propozycja przedstawia pasek z adresem URL gdzie ukryty jest napis Net a niżej jest tak jakby "okno" [img]http://i.imgur.com/ragXXQ4.png[/img] Pozdrawiam :D[/quote] Zbyt skomplikowane, bardziej to przypomina switcha cisco. [quote="wisnievskikarol"][img]http://i.imgur.com/yai02vk.png[/img][/quote] Fajne proste, ale jednak mało oryginalne. Do tego czcionki mi coś nie pasują do siebie. @edit Dam tutaj przykład mniej więcej jak to powinno wyglądać. tak jak na filmiku, to z obrysem lub to na końcu. Tylko, żeby było ciekawsze, a mimo proste, czytelne. https://www.youtube.com/watch?v=hMgy3Gu2Ytk&feature=youtu.be
 7. AlbinNet

  Logo dla mnie

  [quote="Eriniasdesign"]Witam serdecznie. Poniżej zamieszczam 2 moje propozycje. Obie grafiki nawiązują do słowa "net" czyli połączenie/sieć. Mam nadzieję, że oba projekty przypadną do gustu, aczkolwiek mi bardziej wpada w oko wersja czerwoni-niebieska z tym sygnetem. [img]https://s6.postimg.org/ryx5xp60h/01-_Logo-_Mockup---by-_Pune_Design.jpg[/img] [img]https://s6.postimg.org/dh4k3g435/01-_Logo-_Mockup---by-_Pune_Design-2.jpg[/img] Pozdrawiam.[/quote] Zbyt skomplikowane
 8. AlbinNet

  Logo dla mnie

  [quote="Eque"]Nie mam pojęcia czy moja praca jest nakierowana w dobrą stronę, ale wstawiam propozycję. [img]http://i.imgur.com/n20S1eV.jpg?1[/img][/quote] Nie jest, nie jestem piratem :D Źle zrozumiałeś wytyczne.
 9. AlbinNet

  Logo dla mnie

  Nie prowadzę żadnej firmy, po prostu mam na imię Albin i chciałbym założyć bloga.
 10. AlbinNet

  Logo dla mnie

  Rodzaj pracy: - logo Tematyka: - napis "AlbInNet" Dodatkowe informacje: - Ładne logo "AlbInNet", fajnie by było jakby było takie coś jak np. w logo filmu Makbet, gdzie "t" to był miecz. U mnie mogłoby być coś ukrytego "net". Kwota wynagrodzenia: 150-200 zł w zależności od tego jak mi się będzie podobać. Sposób wynagrodzenia: Paypal/Przelew/PSC/Doładowanie Kontakt: tutaj w temacie, pw. Najlepiej jakby prace właśnie wrzucać do tematu, najłatwiej będzie wybrać. Termin: do 12.06.17 ---------- @edit Zapomniałem dodać, jeśli żadne logo mi się nie spodoba, to po prostu zrezygnuję ew. poczekam dłużej.
×