Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Baroszek
Użytkownik

 • Zawartość

  8
 • Punkty grafika

  0(4878 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
0 / 5 EXP

Reputacja

2

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Ok, a więc zdecydowaliśmy się jednak na pracę @Adipe (skontaktuję się prywatnie) Dziękuję za wszelkie prace utrzymaliście bardzo wysoki poziom lecz musiałem wybrać jedną pracę. Jak dla mnie temat jest do zamknięcia ?
 2. Witajcie, Przepraszam, że dopiero teraz się kontaktuję ale sylwester troszkę pozmieniał mi plany ? Dziś późniejszym wieczorem siądę z moim wspólnikiem i zdecydujemy która praca jest najlepsza. Powiadomię o tym publicznie tutaj po czym skontaktuje się z danym wykonawcą na priv.
 3. Obecnie na pierwszym miejscu jest praca @Adipe bardzo podoba mi się ta pierwsza wersja u góry. Wielokolorowo wygląda to naprawdę intrygująco. Lecz chciałbym dać też szansę innym, nie wiem czy będą jeszcze chętni. Ale dam jeszcze jeden / dwa dni ?
 4. Witajcie, Odczekałem chwilkę aby pojawiło się troszkę więcej prac. Póki co nic jeszcze mnie tak nie zszokowało, że się na to zdecyduję. Najbardziej podoba mi się obecnie logo od @Kubace Może jeśli będę mógł to jakoś nakierować to za chwilę poszukam dawnego loga które mi się spodobało lecz nie doszło do sfinalizowania z braku kontaktu z grafikiem. Słaba jakość i brak kolorystyki ale tylko takie coś udało mi się znaleźć.
 5. Rodzaj pracy: Logo agencja interaktywna - Usage.pl Tematyka: Agencja interaktywna (strony www, sklepy, marketing internetowy) Dodatkowe informacje: Kolorystyka jest dowolna ponieważ strona będzie opierana o logo. Fajnie jakby nawiązywało do tematyki ale nie jest to konieczne. Grunt to minimalizm. Mogą być wersje z koncówką .PL jak i bez w celu porównania. Kwota wynagrodzenia: 150 zł Sposób wynagrodzenia: przelew / paypal Termin wykonania: powiedzmy że do końca roku ? Kontakt: pod tematem bądź pw Przenoszę się z działalności jednoosobowej na agencję interaktywną, mam już 3 osoby z którymi będę współpracował pod kątem stron oraz aplikacji mobilnych. Szukam również grafika do stałej współpracy więc prosiłbym również pod propozycją o informację czy byłbyś/aś chętna do długoterminowej współpracy. Nie tylko przy tworzeniu identyfikacji wizualnej dla agencji ale również współpracy jako podwykonawca.
 6. Praca została wybrana. Jeśli poza forum to nie wiem niestety zlamali regulamin. Dziękuję za wszystkie prace ale dostałem korzystna ofertę na maila. Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka
 7. [quote="mohlodi"][img]http://i.imgur.com/7LOeUY6.png[/img][/quote] Jak narazie jest to najlepsza z obecnych prac jakie dostałem. Jest minimalistyczna ale zarazem przykuwa wzrok. Podjęliśmy decyzję że wstrzymany się jeszcze z decyzją przez noc i jeśli jutro do godziny 15 nie pojawi się nic lepszego to bierzemy z wielką przyjemnością :) Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka
 8. Rodzaj pracy: - logo Tematyka: - napis Softed bądź Softed.pl (w zaleznosci od projektu) Dodatkowe informacje: - Kolorystyka dowolna. Jesteśmy otwarci na propozycje. Logo pod nowo budowaną markę oraz sklep internetowy , nie musi wiązać się z tematyką ponieważ ciężko określić u jednoznacznie kategorię sprzedawanych produktów. Szykuje się wiele projektów więc logo najlepiej takie aby można było potem użyć do dużych bannerów itp. Kwota wynagrodzenia: 150zł - 200zł Sposób wynagrodzenia: Paypal/Przelew/PSC Kontakt: pod tematem bądź mail jarek.kunysz@gmail.com Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka
×