Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Patryk17
Użytkownik

 • Zawartość

  21
 • Punkty grafika

  0(477 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
6 / 10 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Specjalizacja
  -

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Dzień dobry, Poszukuję grafika, który wykona projekt oklejenia samochodu. Oczywiście za spełnienie oczekiwań dobrze zapłacę! Proszę o podesłanie na PW swoich prac. Interesują mnie graficy, którzy znają temat i działali kiedyś w temacie :) Pozdrawiam
 2. Panie i Panowie, trochę wyrozumiałości - byłem na urlopie. Konkurs wygrywa Marek Dzięki za propozycję
 3. Marek Miałem na myśli 4-tą propozycję od lewej strony, czyli tą z "przeciętą" literą "A" ale i tak mniej więcej widze jak to wygląda, dzięki!
 4. Marek Podoba mi się 1 i 4 Twoja propozycja. Czy mógłbym Cię prosić, żebyś przedstawił 4 propozycję np na samochodzie albo wizytówce? Z góry dzięki!
 5. Zależy mi na tym aby logo było proste, nowoczesne i czytelne. Skoro nowoczesne tzn, że litery powinny być bardziej kanciate niż zaokrąglone. Niektóre z Waszych propozycji są naprawdę mało czytelne i niepotrzebnie skomplikowane, co utrudnia odczytanie loga. Logotyp nie powinien mieć żadnych dodatków poza napisem "MSA Bartosz Wojciechowski" chyba, że jest to coś małego, co nie wpłynie na ogólną estetykę i czytelność. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję to mogę przedłużyć czas do piątku. Pozdrawiam
 6. Dziękuje za kolejne propozycje. Nadal najbardziej podoba mi się projekt patryklozinski Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to oczywiście proszę śmiało wrzucać! Pozdrawiam :)
 7. [quote=patryklozinski post_id=27337 time=1507043026 user_id=3455] [img]https://i.imgur.com/9vizyPG.png[/img] [/quote] patryklozinski Mega mi się podoba Twoja propozycja i prawdopodobnie to ona wygra! Mógłbym prosić, abyś przestawił to logo również w inny sposób, np na samochodzie czy wizytówce? Pozdrawiam :)
 8. Zdecydowanie bliżej mi do projektu Marka. Proste, kanciaste i nowoczesne :)
 9. Rodzaj pracy: - Logo, Logotyp Tematyka: - Nowoczesne, proste Dodatkowe informacje: - Proste logo firmy "MSA Bartosz Wojciechowski". Dodatkowe informacje 2: - Logo musi być proste, nowoczesne i ładne. "MSA" może być wyróżnione na górze a pod tym napis "Bartosz Wojciechowski". Firma zajmuje się montażem ślusarki aluminiowej. Mogą być litery "3D" ale nie muszą. Czekam na ciekawe propozycje. Kolorystyka: - kolory, które wchodzą w gre to: czarny, szary, biały Kwota wynagrodzenia: - 200zł Sposób wynagrodzenia: - Przelew Termin wykonania: - Do 10.10.2017 Kontakt: - Prywatna wiadomość Dziękuję i czekam na propozycje :)
 10. Dziękuje wszystkim za propozycje Najbardziej przypadła mi do gustu wersja @Human Będziemy w kontakcie na PRIV
 11. @esso Ciesze się, że umiesz czytać ze zrozumieniem ale jednak jest tam napisane "Czekam na więcej propozycji", prawda? Jak się domyślasz oznacza to, że jeszcze nic nie wybrałem. Wnioskowanie logiczne :)
 12. [quote="Adipe"]@Patryk17 [mod]Czekam na jakieś wyjaśnienia[/mod][/quote] Nie rozumiem problemu. Nie zmieniam żadnych wytycznych tylko daję podpowiedź co można zmienić, aby było fajnie i prosto. Mam wrażenie, że większość użytkowników ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Prosiłem o modernizację logo a nie coś całkowicie nowego jak większość projektów (nie mówię o wszystkich). Temat nadal otwarty, ŻADNA z propozycji nie przypadła mi do gustu i ciężko wybrać coś na siłę Pozdrawiam :)
 13. Oczywiście wstawienie mojej propozycji modernizacji oznacza przedłużenie terminu. Tak dla jasności: TERMIN DO 18.08 :)
 14. Prosiłbym o jeszcze jedną małą zmianę. Adres strony internetowej w aktualnym logo zamienić na napis "Wojciechowscy" oraz pozbyć się tych "dziur" w ramce i napisie. Czekam na odpowiedz :) [img]https://s1.postimg.org/4qz09x4fj/logo.png[/img]
 15. Dziękuje za dalsze propozycje! Mimo wszystko czekam na więcej :)
×