Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Mrs Black
Użytkownik

 • Zawartość

  9
 • Punkty grafika

  2(321 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
0 / 10 EXP

Reputacja

4

Informacje personalne

 • Imię
  Monika
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Specjalizacja
  Branding

Społeczność

Ostatnie wizyty 182 wyświetleń profilu

 1. Przede wszystkim zależało mi, żeby logo było czytelne skoro ma zostać umieszczone na różnych powierzchniach. Z tego samego powodu zrezygnowałam z proponowanych rozdzielaczy. Napis "MEZE" to nie gotowy font, zaprojektowałam go od podstaw sama - macie pewność, że nigdzie nie spotkacie takiego samego 😉 Użycie prostych liter w podpisie odnosi się nowoczesnej odsłony serwowanych dań.
 2. Mrs Black

  Logo Matty

  Kontaktowałam się ze zlecającym przez facebooka. Dostałam informację, że już zakupił logo od kogoś innego. I rzeczywiście na tamtym fanpage pojawiło się nowe zdjęcie profilowe. Także raczej temat do zamknięcia. @Michał
 3. Mrs Black

  Logo - DrinkArt

  Przygotowałam dwie propozycję z prostym napisem i takim bardziej podobnym do Waszego wcześniejszego logo, w dwóch wersjach kolorystycznych.
 4. Mrs Black

  Logo Matty

  Cześć, przygotowałam propozycję logo dla importu z Dubaju. Jeśli Ci się spodoba proponuję współpracę przy reszcie projektów 🙂 Te szare kreski to znak wodny, zniknie jeśli się zdecydujesz na moją pracę.
 5. Mrs Black

  Logotyp

  Podrzucam kilka wersji sygnetu do wyboru. Wszystko oczywiście w wektorach.
 6. Mrs Black

  Logo dla fimy Baliste

 7. Jeszcze w wersji z innym fontem i dopasowanym pod niego logiem. Druga propozycja ma większe odstępy między literami. Pozdrawiam.
 8. Logo jest wykonane w wektorach, czyli jest w pełni skalowalne bez utraty jakości. W razie czego nałożę poprawki np. kolorystyka, ułożenie, proporcje. Pozdrawiam!
 9. Mrs Black

  Wizytówka - czas

  Cześć, Ile mniej więcej zajmuje wam stworzenie wizytówki? Zakładając, że macie już logo. Miałam ostatnio marudzącego klienta i tak mnie naszła potrzeba na statystykę.
×