Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Urbi
Użytkownik

 • Zawartość

  22
 • Punkty grafika

  114(64 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 9
0 / 25 EXP

Reputacja

14

O Urbi Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1997.11.18

Informacje personalne

 • Imię
  Kamil
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Specjalizacja
  Fotografia

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Możliwe, że jakimś dziwnym trafem jest inna ścieżka podana czy coś w tym stylu. Pobierz darmowy program o nazwie WinDirStat - graficznie przedstawi Ci pliki na dysku. Większe prostokąty - większa waga pliku. ;)
 2. Urbi

  Retusz biżuterii

  Nie odpowiem co do kwestii edycji w Photoshopie, ale jestem pewien, że taki efekt można uzyskać naturalnie fotografując ten przedmiot. ;) W namiocie bezcieniowym stosujemy różne źródła światła. Najczęściej na ściany boczne + od doświetlenie od góry. W tym momencie nie mam warunków by to sprawdzić, ale zakładam, że wystarczyłaby delikatna zmiana perspektywy. I nie mówię tutaj o zmianie pozycji aparatu (co swoją drogą byłoby niemożliwe przy wykorzystaniu przedniej ściany namiotu (a ściana ta powinna być użyta, by uniknąć refleksów - mamy do czynienia z materiałem odbijającym światło))... ...mowa raczej o powieszeniu przedmiotu "pod kątem". Zyskamy wtedy głębię (zdjęcie nr 3 jest całkowicie płaskie) + światło zupełnie inaczej się zachowa. No i na zdjęciach wyżej tło ma delikatne odchyły jasności - według mnie pozycja lampy bocznej również do zmiany. Kwestia eksperymentów z ustawieniem przedmiotów i światła. :grafinity:
 3. Urbi

  Logo na bluzę

  Dzisiaj przedstawię swoją propozycję. Proszę oczekiwać edycji posta. Edit: Zgodnie z informacją podaną wyżej przedstawiam moją propozycję. :) Kask założony na czaszkę + element dodatkowy, bardzo często spotykany w tej tematyce - skrzydła. Napisy jak i reszta utrzymana w stylu oldschoolowych znaków gangów motocyklowych. [img]https://i.imgur.com/Z3QquzR.jpg[/img] Grafika wykonana wektorowo, gotowa do jakiejkolwiek edycji. Zapraszam do kontaktu - mogę zmienić wszystko i wszędzie. Gratis wykonam wlepkę (może się przydać podczas wypadów ;) ). Ale to już według ustaleń. Pozdrawiam! :grafinity:
 4. Urbi

  Logo

  Witam Ciebie serdecznie, przedstawiam efekt sklejenia kilku starszych materiałów. [img]https://i.imgur.com/v4cxily.png[/img] Coś chyba z tego wyszło.. Z racji takiego a nie innego wynagrodzenia dostarczam plik rastrowy o określonych wymiarach. Pozdrawiam! :grafinity:
 5. Witam serdecznie, przedstawiam swoją propozycję. [img]https://i.imgur.com/frBHnJg.png[/img] Przekształciłem logo w edytowalną grafikę 3D. Zapraszam do kontaktu, jeśli efekt nie jest zadowalający - mogę go edytować w każdym momencie. Pozdrawiam! ;)
 6. Urbi

  Logo Salonu Urody [200]

  Witam serdecznie, przedstawiam swoje propozycje :) [img]https://i.imgur.com/ErnnAQm.jpg[/img] [img]https://i.imgur.com/sSK6OiW.jpg[/img] Wszelkich zmian mogę dokonać w każdej chwili. Logo dostarczam w formie wektorowej, gotowe do bezstratnej zmiany rozmiaru. Pozdrawiam serdecznie! :grafinity:
 7. Urbi

  Animacja After Effects

  Halou! ;) Tym razem role się odwracają - potrzebuję Waszej pomocy. Podpowie ktoś jak wykonać animację "rozwijania" taką jak w filmie poniżej? [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6G3_fsFAiSM[/youtube] Czas: 36 sek - 45 sek Napisy: VADUZ DK część 1 i KHORINIS DK cześć 2 Chciałbym wykonać podobną animację i zastosować ją w swoich filmach. Z góry wielkie dzięki za pomoc! :grafinity:
 8. Urbi

  Awatar

  Witam serdecznie, przedstawiam swoją propozycję. [img]https://i.imgur.com/zAHZKK0.png[/img] Praca wykonana zgodnie z opisem - tematyka CS:GO, kolor niebieski. Napis i wymiar również zgodne z opisem. Pozdrawiam serdecznie! :)
 9. Sprawdź dokładnie ustawienia template i renderowania. Zwróć głównie uwagę na Aspect Radio i Pixel Aspect Ratio (to drugie powinno wynosić 1).
 10. Zrzuty odpowiednio 0:00, 0:03, 0:10, 0:23 Cały czas tak samo. [img]https://i.imgur.com/1cwxV9E.png[/img]
 11. Na YouTube po sekundzie nic się nie dzieje. Widać za to od samego początku, że obraz jest przycięty z każdej strony (tworzy się jakby ramka, o to chodzi?). Może dziwne sugestie, ale ja na Twoim miejscu sprawdziłbym wymiary projektu, zgodność rozmiaru grafiki z sekwencją i ustawienia z grupy Motion.
 12. Urbi

  Proste logo dla sieci CS

  Witam ponownie, przedstawiam zatem wersję z napisem. :) [img]https://i.imgur.com/DYGmo9W.jpg[/img] Dodam, że to wersja poglądowa - ostatecznie będą cienie na lamie a na napis bądź pas w tle może zostać naniesiony dowolny kolor lub gradient. Czcionka również może być zmieniona. Pozdrawiam! :)
 13. Urbi

  Proste logo dla sieci CS

  Witam serdecznie, przedstawiam swoją propozycję. [img]https://i.imgur.com/jalqzNi.jpg[/img] Praca wykonana zgodnie z danymi podanymi w temacie: brak napisu, logo proste, przedstawiające lamę Ze względu na kwotę zlecenia po zapłacie dostarczam plik rastrowy o wymiarach 500x500. Pozdrawiam! :)
 14. Witam serdecznie, oto moja propozycja. [img]https://i.imgur.com/naBjV1n.jpg[/img] W logo wykorzystałem kształt gwiazdy (skojarzenia: legenda, popularność, sukces). Gwiazda ta odziana jest w szatę, pelerynę. Wykorzystałem kolor niebieski (możliwość zmiany; kojarzy się ze spokojem i zasługami). Logo w formacie wektorowym. Pozdrawiam! ;)
 15. Urbi

  Logo firmy fotograficznej

  Witam serdecznie, pragnę przedstawić swoją propozycję. :) Logo nawiązuje do fotografii - kształt liter odnosi się do zarysu aparatu fotograficznego. Dodatkowo w literze P umieściłem mocno rozpoznawalny znak jakże ważnej przysłony. [img]https://i.imgur.com/91QRlL2.jpg[/img] Pozdrawiam! :)
×