Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

ef1eden
Użytkownik

 • Zawartość

  24
 • Punkty grafika

  6(212 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 4
12 / 25 EXP

Ostatnia wygrana ef1eden w dniu 11 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają ef1eden punkty reputacji!

Reputacja

7

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Podoba mi się, dużo czasu Ci to zajęło?
 2. ef1eden

  Zaproszenie dribbble.com

  Szukaj na dribbblu, co chwila ktoś rozdaje zaproszenia. Jak masz dobre portfolio to bez problemu dostaniesz: https://dribbble.com/search?q=invite+giveaway&s=latest
 3. Światło jest z przodu i z tyłu, więc nachodzi na to zombie też. Ale ja się na tym nie znam, tak jak pisałem pierwsza fotomanipulacja jaką zrobiłem ?
 4. Moja pierwsza fotomanipulacja zrobiona jakiś czas temu dla zabawy. Co myślicie? :)
 5. Jak ja robię projekty stron to w dwóch rozdzielczościach 1600px i 550px. Nie musisz się trzymać jakoś sztywno rozdzielczości, bo to i tak jest taki podgląd dla osoby, która będzie to kodować. Grida najlepiej zacznij od ustawienia kolumn, ja robię na 12, dalej ustawiasz sobie szerokość grida, obecnie jeden z najpopularniejszych to 1170px. I na koniec odległości między kolumnami, tutaj zazwyczaj ustawiam po 30px(gutter width, margin widht możesz dać na 0). System 12-kolumnowy działa tak, że możesz sobie podzielić grida na 2,3,4 części. Czyli np 12 kolumn dzielone na 3 itd, to masz 4 równe bloki, które możesz umieścić w projekcie.
 6. Tutaj możesz sobie dostosować i pobrać grida. http://gridcalculator.dk/
 7. Acrobat 5 (PDF 1.4). Kompresja ustawiona na jpg - wysoką jakość. Próbowałem tworzyć inne pliki o tym samym rozmiarze i zamieniać fonty na krzywe, niestety jest tak samo. Wysłałbym do drukarni psd, ale boję się, że po wydrukowaniu będzie taka sama sytuacja. Jeszcze sekundę temu próbowałem zapisać na PDF 1.3, też to samo.
 8. Cześć, zrobiłem dla klienta ulotkę A4 składaną w C (6 stron). Wszystko jest przygotowane do druku, chciałem jeszcze zamienić tekst na krzywe. I tak zrobiłem, tylko teraz mam problem. Gdy zapisuję plik jako plik pojedynczy PDF to wydaje się być wszystko ok. Chciałem połączyć oba pliki zapisując stronę zewnętrzną i wewnętrzną w jedno. Więc zrobiłem to przez opcję: File > Automate > PDF Presentation. I tutaj pojawia się problem, po zapisaniu w ten sposób tekst, który zamieniłem na krzywe jest jakiś zniekształcony, nic nie da się przeczytać. Powtórzę się, że przy zapisie pojedynczego pliku PDF jest wszystko ok, tak samo jest wszystko ok gdy tekst nie jest zamieniony na krzywe przy tworzeniu prezentacji PDF.
 9. A próbowałeś zwiększyć głębie kolorów? Nie wiem czy to coś da w kwesti kompresjii, ale jak widzisz nawet na tej 1 wersji światło nie przechodzi płynnie w czerń tylko pozostawia takie "prążki. Spróbuj zmienić głębie na 16 lub 32 bity być może będzie trochę lepiej.
 10. Tu masz dobrą ofertę 30 zdjęć za 29$ https://depositphotos.com/subscribe.html
 11. Oba projekty są bardzo dobre, ale pierwszy wymiata :) Jedyne co mi się nie podoba to w drugim w jaki sposób jest zrobiony formularz kontaktowy, chodzi mi o cały dół. Jakoś tak za dużo miejsca wolnego obok tego renderu. Co to za czcionka z Fruthia - ta taka odręczna (napis Special nad history)?
 12. Kilka ostatnich prac: 1. Radca prawny [img]http://imgie.pl/images/2017/11/12/kancelaria2193ab.jpg[/img] 2. Producent suplementów sportowych [img]http://imgie.pl/images/2017/11/12/gscope4728c.jpg[/img] 3. Producent oprawek do okularów + wrzucam wizytówkę, bo uważam, że fajnie wyszła [img]http://imgie.pl/images/2017/11/12/previewvsv2bf9e.jpg[/img]
 13. Najlepsza według mnie wersja 2.1. Podoba mi się ;)
 14. ef1eden

  wektorowe ilustracje

  Jak dla mnie bomba :D Widzę, że też nie możesz się doczekać nowego sezonu :)
 15. Moja propozycja: [img]http://imgie.pl/images/2017/11/02/ede681a4.jpg[/img]
×