Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

kamilplakat
Użytkownik

 • Zawartość

  10
 • Punkty grafika

  0(1149 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
0 / 5 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Łódź
 • Specjalizacja
  -

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Do zamkniecia, rozwiazane i oplacone. Dziekuje za odzew.
 2. froster dzięki za radę najbliżej jest crystalo, tylko napis po łuku i większy, jednak poczekam jeszcze, może ktoś da lepszy font, bo to nadal nie to, chociaż jest najbliżej i jak nic nie będzie to wezmę
 3. Pierwsza: fatalna czcionka, wycięcie ładne, początkowo myślałem o tym, żeby była widoczna aureola, ale chyba będzie ciężko to tak wyciąć żeby było estetyczne i czcionka ma nachodzić na obraz Druga: nie jestem pewny czy te krawędzie spoko będą wyglądać na samej bluzie, czy da się to wydrukować w sitodruku po prostu, żeby było ładne (jak znasz odpowiedź na to pytanie, możesz rozwiać moje wątpliwości), czcionka też słaba. Co do wycięć nie wykluczam ani tych bez aureoli w stylu pierwszego, ani z aureolą w stylu drugiego, w celu zwiększenia szans możecie przygotować dwie wersje. Co do czcionki ma być ognista w środku z takimi obramowaniami i w podobnym kształcie font, taka jak moja, kojarzy mi się z metalowymi zespołami, może to jakaś podpowiedź.
 4. Rodzaj pracy: grafika na bluzę Tematyka: dokładne instrukcję pod spodem Dodatkowe informacje: dokładne instrukcję pod spodem Kwota wynagrodzenia: ciężko mi to wycenić, przed podjęciem pracy proszę o wycenę swojej pracy na pw, jeśli cena nie będzie z kosmosu to zapłacę tyle za ile się ktoś podejmie Sposób wynagrodzenia: przelew, paypal, blik, dostosuje się Termin wykonania: jak najszybciej, kto pierwszy ten lepszy, chyba, że będę niezadowolony z efektów, jednak dokładne instrukcję minimalizują te ryzyko Kontakt: pw Jako, że jestem zielony z grafiki potrzebuję kogoś kto mi zrobi grafikę na bluzę NA WŁASNY UŻYTEK (nie będzie ona sprzedawana ani nic, chcę zrobić customową bluzę dla siebie). W załącznikach po kolei: grafika którą chcę umieścić, sposób wycięcia (oczywiście bardziej dokładne niż moje), czcionka jakiej chcę użyć (oczywiście może być zbliżona do tej, jeśli nie można jej znaleźć), koncept tego jak ma to wyglądać (umieszczenie napisu), końcowy efekt ma wyglądać jak ostatnie zdjęcie. NAPIS JAKI MA BYĆ NA PROJEKCIE: I SAID GODDAMN! i jeśli jest możliwość to chciałbym wersję alternatywną: I SAID GODDAMN! GODDAMN! Zdjęcie chciałbym bez tła, w dobrej rozdzielczości, najlepiej format ai, chyba, że to nie wykonalne, no to po prostu dobra rozdzielczość czy tam wektory, żebym mógł ładnie operować tą grafiką przy umieszczaniu na bluzie. Zlecenie wydaje mi się dosyć proste, kto pierwszy ten lepszy, płacę z góry, po zobaczeniu projektu (np, ze znakiem wodnym) wycena swojej pracy jak wyżej.
 5. Proszę o archiwizacje, jeden z użytkowników, mnie uświadomił, że to raczej nierealne zlecenie w formacie jaki potrzebuje.
 6. Ostatni refresh, jak ktos do piątku nie zgłosi pracy, albo chociaż zapewnienia, że ją wykona, a nie głuchy telefon, to będę prosił o archiwizacje wątku i poszukam gdzie indziej.
 7. podbijam wynagrodzenie do 200 zł za plakat
 8. Rodzaj pracy: - Plakat Kwota wynagrodzenia: - Do uzgodnienia, w okolicach 100 zł za jeden projekt, jednak jestem w stanie negocjować, po prostu nie wiem ile jest warty taki projekt, na pewno jednak jest to budżetowa opcja i nie wydam więcej niż 200-250 za oba. Sposób wynagrodzenia: - Przelew bądź czek blik (zależy co osoba woli). Termin wykonania: - Im szybciej tym lepiej, ale też nie goni mnie żadna konkretna data, po prostu ktoś może kogoś uprzedzić, bo wezmę pierwszy który mi się spodoba. Kontakt: - 607052810, w ostateczności, tylko sms. Wolę jednak przez pm załatwiać wszystko. INFORMACJE O TYM CZEGO OCZEKUJE: PLAKAT NUMER JEDEN: Przeróbka "Stworzenia Adama" (http://print-o-rama.pl/1058-medium_default/pr01089-stworzenie-adama-duzy-obraz-reprodukcja.jpg). Zależy mi na tym, żeby plakat wyglądał przystępnie, nie był stylizowany na stary fresk, tylko normalny, można rzecz w "ulepszonej szacie graficznej. Bohaterzy główni: Bóg- Quentin Tarantino, Adam- Samuel L. Jackson. Oczywiście ubrany. Proszę o to by postacie byli swoimi wersjami z lat 90', a nie dziadkami, jakimi są dzisiaj. PLAKAT NUMER DWA: Przeróbka "Ostatniej Wieczerzy" (http://fenomenzycia.blox.pl/resource/ostatniawieczerza.png). Tutaj zasady jak w pierwszym, przy czym nawet nie musi być zachowany układ ich siedzących przy stole z oryginału. Niech będzie to nowa wersja, JackDaniels zamiast kielicha i tego typu rzeczy. Po prostu wyraźnie wyeksponowany "Jezus" i trzynaście osób siedzących po jego bokach (wiem w oryginale jest 12, ale no, nie umiałem się zdecydować). Bohaterzy: Jezus- Tarantino, Maria Magdalena aka św. Jan- Uma Thurman (postać którą grała w Kill Billu), pozostali apostołowie od lewej: Steve Buscemi i Harvey Keitl (Wściekłe Psy), John Travolta i Sam L. Jackson (Pulp Fiction), Robert De Niro (Jackie Brown), Russel Crowe (Death Proof), Brad Pitt i Christopher Waltz (Bękarty Wojny), Tim Roth (Nienawistna Ósemka), Jamie Foxx i Leo Di Caprio (Django). OBA PLAKATY CHCIAŁBYM BY BYŁY ZROBIONE TAK BY MOŻNA JE BYŁO BEZ UTRATY NA JAKOŚCI POWIĘKSZAĆ I ŻEBY BYŁY PRZYGOTOWANE W WERSJI KOLOROWEJ I CZARNO BIAŁEJ. W ROGU KAŻDEGO CHCIAŁBYM ŻEBY BYŁ NAPISANY MAŁĄ CZCIONKĄ PASUJĄCĄ DO RESZTY OBECNY ROK. PS. JEŚLI KTOŚ ZNA KOGOŚ KTO DOBRZE BY TE PLAKATY WYKONAŁ W WERSJI FIZYCZNEJ, BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA POLECENIE. EDIT: PLAKATY SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH DOMOWYCH NA WŁASNY UŻYTEK, NIE BĘDĄ UŻYWANE W CELACH KOMERCYJNYCH WIĘC PROSZĘ PODCHODZIĆ DO SPRAW ZWIĄZANYCH Z PRAWAMI AUTORSKIMI DANYCH POSTACI Z PRZYMRUŻENIEM OKA.
×