Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Bloody
Użytkownik

 • Zawartość

  8
 • Punkty grafika

  0(1765 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
9 / 10 EXP

Reputacja

1

Informacje personalne

 • Imię
  Kacper
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Specjalizacja
  Inne

Społeczność

 1. Bloody

  Etykietka na piwo.

  Jakieś wyrwane z kontekstu, nie związane z lagerem bynajmniej XD
 2. Po dużych perypetiach związanych z doborem wymiarów w końcu się udało. Jestem w tym nowy dlatego proszę o jakieś rady :))
 3. Bloody

  Drukowanie - jakość.

  Tak zrobię, dzięki! Udało się, dzięki bardzo! Temat do zamknięcia. :))
 4. Bloody

  Drukowanie - jakość.

  No przyłożyłem linijkę do monitora xD - dlatego napisałem wyzej "jakkolwiek debilnie by to nie brzmiało". Cała sprawa wydaje się jakaś dziwna, ale przy tworzeniu nowego pliku zmieniłem w rubryce "ustawienia domyślne" ze "schowek" na "własny" i faktycznie ten plik wyszedł większy. Jednak jakieś to nielogiczne mi się wydaje, bo skoro plik ma na monitorze 13 cm wysokości, to chyba taka wysokość powinna finalnie wyjść z drukarki, jednak wychodzi nieostre. W każdym razie spróbuje zrobić w większym rozmiarze i dam znać czy będzie z tego chleb.
 5. Bloody

  Drukowanie - jakość.

  Czegoś tu nie rozumiem. Może zabrzmi to idiotycznie, ale zmierzyłem projekt realną linijką i wychodzą wymiary 8cm x 13 cm, więc jak to sie ma do tego co napisałeś? Czy może ja coś źle tu kminie?
 6. Bloody

  Drukowanie - jakość.

  Jak? Na kalkulatorze jest napisane 500px = 13cm
 7. Bloody

  Drukowanie - jakość.

  Pikseli oczywiście. Wydaje mi sie ze to jest kwestia drukarki/papieru, ale kto pyta nie błądzi dlatego wole się upewnić XD
 8. Witam. Zrobiłem dzisiaj etykietę do domowego piwa w rozdzielczości 300x500. Na monitorze wygląda to bardzo okej, ale w sytuacji gdy chcę ów grafikę wydrukować pojawia się problem, ponieważ jakość pogarsza sie kilkukrotnie. Drukowałem w rozszerzeniu png, tiff, jpg - żadnej różnicy. Pomocy!!!
×