Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Hrupioncy
Użytkownik

 • Zawartość

  58
 • Punkty grafika

  90(75 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Hrupioncy

 1. Hrupioncy

  Hrubioncy WEB

  @tanuki @wuodek Dziękuję za rzeczowy feedback, postaram się poprawić na tym tle i mam nadzieję, że niedługo Was zaskoczę! ?
 2. Od siebie dodam, że jak zamierzasz kiedyś pracować z video również w pakiecie Adobe na premiere pro to warto mieć dobrą kartę graficzną z nVidia. GTX. Jest tam takie coś jak CUDA gdzie filmy renderuje karta graficzna - przeskok w szybkości programu i renderowaniu jest jak granie w gry z 2019 roku na kompie za 2 tys a za 6 tys.
 3. Hrupioncy

  Hrubioncy WEB

  Cześć, wrzucam mój kolejny projekt - prywatne ćwiczenia. Wszelkie uwagi i opinie mile widziane, z góry dzięki ?
 4. Ciężko powiedziedzieć, ale chyba przeczytanie nie powinno zaszkodzić jak się rozsądnie wybiera "rady" które można wrzucić w projekty ?
 5. Cześć, mam pytanie do Was, koledzy po fachu.. Grafiką zajmuję się naprawdę długo.. Początki były z pasji i chęci zdobywania umiejętności, później przerzuciłem to bardziej na zarobki i tak czas leciał, a z nim kolejne projekty. Od kilku tygodni zastanawiam się ciągle, co mógłbym robić dalej w temacie grafiki, żeby dalej progresować z grafiką, robić rzeczy bardziej "premium" i po prostu wznosić swój poziom. Mieliście kiedyś podobny "problem" do pokonania? Dać krok dalej i poprawiać swoje prace.. Gryzą mnie ambicje i muszę trochę wznieść wyżej swoje projekty. Z góry dzięki za każde rady. Pozdro wszystkim ?
 6. @wuodek Racja haha, to zbyt rozległy temat. Na pewno coś poszukam - Dzięki ?
 7. @wuodek Jeśli masz jakieś ciekawe lektury "must have", prosiłbym o przytoczenie tytułów ? Dzięki za cenną odpowiedź ! ?
 8. @viperovsky Dziękuje za cenne uwagi, trening trwa dalej ? @P4u Mega się ciesze, że ktoś widzi progres - to bardzo budujące, aż chce się ćwiczyć dalej. Literę T zauważyłem dopiero teraz, ale to prawda coś jest nie tak. Dziękuje za opisanie swojego zdania - na pewno dołoży to cegiełki do tego, żebym się rozwijał w tym kierunku ? Pozdrawiam!
 9. Cześć, postanowiłem podszkolić się z tematyki identyfikacji wizualnej ;) to moje pierwsze logo, co myślicie? co byście zmienili? Proszę o rady i pozdrawiam !
 10. Cześć, wrzucam tutaj jeden z moich projektów - 50 dni logo CZELENDŻ haha ? Ogólnie cały czas uczę się na razie szkicować i wymyślać wzory, dopiero później ostro wezmę się za design w ai. Prosze jednak o opinię ?
 11. super prace, dzięki Tobie sam zaczynam od dzisiaj mój challenge ?
 12. Cześć, przesyłam Wam moją pracę, proszę o szczere i konstruktywne opinie ?
 13. @Randomowy Co głowa to inny zamysł ? jak tak to widzisz to racja - zostaw ?
 14. Dziękuje każdemu za głosy, trochę się pospieszyłem z dodaniem tego na konkurs mogłem to bardziej dopracować - szczególnie napis... Mam nadzieje że dostane od Was jakiś feedback ! ?
 15. @Randomowy ciekawie ! ale dalej brakuje mi tego co już pisałem - więcej światłocienia - co dalej bardziej za mgłą. trochę zabawy z kolorami i super by to wyglądało ?
 16. Hrupioncy

  [Tapeta] Anime oraz BF1

  Jak już robisz tapety np. bf1 to warto byłoby coś pobadać temat, wkleiłeś gościa z bf3 do bf1 i dziwnie to wygląda ;/
 17. Hrupioncy

  Pilej Logo

  to jabłko z "a" mi siedzi ? Ogrodnictwo już trochę mniej, może dlatego, że nie ma nazwy przy tym żadnej i jest tak... dziwnie? Ogólnie dobre jest to co robisz w moich oczach ?
 18. @Diabelo Przyjacielu poradzę Ci coś z góry, bo marnujesz się jak ja chwile temu. Pogódź się, że nie będziesz najlepszy i zawsze będzie ktoś lepszy, który na jakiejś płaszczyźnie będzie bardziej rozwinięty niż Ty. Zaakceptuj to, porównuj się do najlepszych, bo tylko takie zestawienie gwarantuje rozwój, ale nie bój się tworzyć i pokazywać to ludziom. Kiedyś w swoich klimatach będziesz za******y i będziesz tworzyć coś na wysokim poziomie, a może już to robisz a nie dajesz ludziom tego zobaczyć? Sam też kiedyś nie byłem jakoś wybitnie za******y w tej kwestii, a teraz myślę że robię rzeczy na dość ciekawym poziomie ? Wiem co mówię bo sam bawię się w filmy juz kilka lat. Głowa do góry, więcej wiary w siebie i w to co robisz i pokazuj to światu, tylko postaw na ciągły rozwój w tym temacie. POWODZENIA! ?
 19. Hrupioncy

  wu.

  jak zwykle - bardzo dobre logo ?
 20. Hrupioncy

  COREL KADROWANIE

  w PS tak samo jest, wydaje mi się, że tutaj chodzi o dpi i napikselowanie. Jak się mylę to proszę o naprostowanie ?
 21. Kurcze przyjacielu, świetny pomysł. Będę z tym myślał, bo coś czuje że jak uda mi się fajnie to złożyć to będzie super ? Z logo zawsze byłem słaby, ale chyba dlatego, że nie miałem na to wielkiej zajawki - czas to zmienić ?
 22. Hrupioncy

  Logo

  Podsyłam mój pomysł ?
 23. Hrupioncy

  Logo Grail

  Proszę kliknąć > lepsza jakość
 24. Ćwiczę sobie tworzenie logo, co myślicie o tym?
 25. Kurcze no zwykłe zdjęcia, nie wiem co można więcej tutaj powiedzieć. Na pewno popracuj nad balansem bieli bo czasami za bardzo w ciepłe kolory idzie. pozdro
×