Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Aman
Użytkownik

 • Zawartość

  12
 • Punkty grafika

  0(4746 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
2 / 5 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  Webdesign

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i udział w konkursie. Zwycięzcą zostaje arkp. Proszę o odczytanie wiadomości prywatnej, a następnie przejście do kontaktu mailowego 🙂 Pozdrawiam i gratuluję!
 2. @Bejker Podoba mi się rozmieszczenie elementów na wizytówce. Samo tło też bardzo fajne, jednak nie jest to design, którego szukam. Jest zbyt ciemno i brakuje mi charakterystycznych odcieni niebieskiego, które występują na grafikach udostępnionych przeze mnie. Samo tło w centralnej części bardzo mi się podoba i mogłoby zostać, a spróbowałbym wrzucić jakieś niebieskie paski/gradient. Czcionka na pierwszej stronie super, nie gryzie się z logo. Jedyny mankament to litera i na końcu nazwiska. Domyślam się, że to po prostu błąd przy pracy, który można szybko naprawić. Na tyle, czcionka powinna być bardziej "twarda", sztywna. Opis po prawej stronie ma zbyt lekki, "lajtowy" charakter. Druga rzecz dotycząca opisu "Smart home, 3d printing itd." dotyczy justowania. Zamiast centralnego, lepszym było by justowanie do lewej strony i usunięcie linii po prawej stronie, które "wychodzą" z napisów. Jeśli już to pokombinowałbym z podkreśleniem, ale raczej jest to zbędne. Przede wszystkim to justowanie - zaburza porządek na wizytówce z tyłu. Trochę się nazbierało tych uwag, ale mam nadzieję, że pomoże to spełnić moje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze propozycje.
 3. Rodzaj pracy: - wizytówka - może być sama grafika rastrowa (edytowalny plik na warstwach) - ważne, by miała wymiar 90x50mm i była dwustronna Tematyka: - Dom inteligentny, druk 3D, akcesoria do pojazdów elektrycznych, projekty techniczne na zlecenie (więcej na stronie www) Dodatkowe informacje: - Wręcz wskazane jest korzystanie z materiałów udostępnionych przeze mnie w linku. Kwota wynagrodzenia: - 70 zł Sposób wynagrodzenia: - Przelew na wskazane konto Termin wykonania: - 17.06.2019 - ostateczne nadesłanie prac, 18.06.2019 wybranie zwycięzcy i wypłata wynagrodzenia Kontakt: - adrian.dobrzynski93@gmail.com Informacje, które muszą znaleźć się na wizytówce. Pierwsza strona: 1. nazwa Firmy: Lightsoft 2. imię i nazwisko: Adrian Dobrzyński 3. nr telefonu: +48 731 211 157 Druga strona: 1. Adres strony: www.lightsoft.pl 2. Facebook: /lightsoft_official 3. Instagram: light__soft 4. Opis - czym się zajmujemy: - Smart home - 3D print & engineering - Design of underwater and electric solutions - Electrician service Materiały do wykorzystania: https://drive.google.com/open?id=1-LrZw1DuSill92THygJ8WPIKKWyvFEeR Prace proszę nadsyłać wyłącznie w tym wątku, dla przejrzystości i uczciwości konkursu. Od zwycięzcy będę wymagał pliku w rozdzielczości 300 dpi, dopiero po ustaleniu dokładnych warunków nagrody. Pozdrawiam! Artykuły z kodeksu cywilnego, Art. 919. § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać. § 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała. § 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono. § 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.
 4. Aman

  Logo dla firmy

  Witam i dziękuję wszystkim za zainteresowanie konkursem. Zwycięzcą zostaje użytkownik Bejker. Gratulacje!
 5. Aman

  Logo dla firmy

  Mała wskazówka. Te logo które zrobiłem to chciałbym, żeby poedytować czcionkę, i odbicia. Kolory tła to w środku błękitny, który przechodzi w kolor morski w dół i w górę. Kolory liter to czarne lub czarno-szare z białą obramówką. Podrzucam inspiracje w załączniku.
 6. Aman

  Logo dla firmy

  Refresh. Zmieniłem opis zlecenia. Przemyślałem sprawę i proponuje dalszą współpracę ze zwycięzcą, żeby layout strony, banery, wizytówki były spójne - stworzone w jednym stylu.
 7. Rodzaj pracy: - LOGO - w grafice wektorowejTematyka: - Marine, Offshore, Piping (usługi związane z jednostkami pływającymi - głównie rurociągi)Dodatkowe informacje: - Logo powinno współgrać z nazwą firmy - Maritime Supervision Engineering. Napis może być umieszczony w logo, lub znajdować się pod nim - wchodzi także w zakres pracy nad logo. Wskazane jest zachowanie koloru morskiego, może być też symbol przedstawiający kadłub statku.Kwota wynagrodzenia: - 100 złSposób wynagrodzenia: - Przelew na wskazane kontoTermin wykonania: - 10.06.2019 - ostateczne nadesłanie prac, 12.06.2019 wybranie zwycięzcy i wypłata wynagrodzeniaKontakt: - adrian.dobrzynski93@gmail.com Wykonałem takie logo, które może posłużyć jako przykład (załącznik). Prace proszę nadsyłać wyłącznie w tym wątku, dla przejrzystości i uczciwości konkursu. Od zwycięzcy będę wymagał pliku wektorowego, dopiero po ustaleniu dokładnych warunków nagrody.Pozdrawiam!Artykuły z kodeksu cywilnego,Art. 919. § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.
 8. Witam serdecznie! Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas. Wszystkie prace przeanalizowałem i przyznam, że kilka z nich naprawdę wpadły mi w oko. Jednak muszę wygrać zwycięzcę... Jest nim kaczestudio! Gratuluje i zapraszam do rozmowy w prywatnej konwersacji w celu ustalenia szczegółów. Wątek uważam za zamknięty. Dziękuję.
 9. Dziękuję wszystkim za nadesłanie prac. Zgodnie z harmonogramem 8 grudnia ogłoszę wyniki :)
 10. Dobry wieczór wszystkim! Termin zgłoszeń dobiega końca. Wraz z jego nadejściem skontaktuję się ze zwycięzcą i oficjalnie podam decyzję w tym wątku. Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie i włożony trud. Oczywiście wciąż jest szansa zaprezentować swój pomysł.
 11. Dziękuję wszystkim za tak szybkie odpowiedzi! Oczywiście każdy ma prawo zamieścić kilka propozycji logo. Jeśli mogę mieć jakieś uwagi, to czarnywonsz , popraw napis "Improving life at home". :) Druga sprawa to Twoje logo jest moim zdaniem zbyt skomplikowane. Szukamy czegoś minimalistycznego. designyourbrand logo jest "zbyt toporne". Symbolika jest ok, ale samo jej przedstawienie można wykonać w inny sposób. :) kaczestudio:great: Czekam na kolejne propozycje!
 12. Rodzaj pracy: - LOGO - w grafice wektorowej Tematyka: - Dom inteligentny, automatyka budynku, IT, nowoczesne technologie, mikrokontrolery Dodatkowe informacje: - Logo powinno współgrać z nazwą firmy - Lightsoft. Napis może być umieszczony w logo, lub znajdować się pod nim - wchodzi także w zakres pracy nad logo. Kwota wynagrodzenia: - 100 zł Sposób wynagrodzenia: - Przelew na wskazane konto + podpisanie umowy o możliwości dalszej współpracy + reklama usług grafika na 6 miesięcy. Termin wykonania: - 05.12.2017 - ostateczne nadesłanie prac, 08.12.2017 wybranie zwycięzcy i wypłata wynagrodzenia Kontakt: - adrian.dobrzynski93@gmail.com Sam nigdy nie nazwałbym się grafikiem, ale wykonałem takie logo na szybko w grafice rastrowej, które może posłużyć jako przykład. [img]http://static.pokazywarka.pl/l/y/d/5dfac1e302fd360e96dad29db05a175f_orig.jpg?1511085951[/img] Co do dalszej współpracy to będziemy potrzebowali grafika, który zaprojektuje layout pod stronę lightsoft.pl, grafikę eventową tzn. banery, slogany na stoiska wystawowe itd. Jednak to są dopiero plany na początek przyszłych wakacji. Oczywiście wtedy będziemy mówić już o innych kwotach. Prace proszę nadsyłać wyłącznie w tym wątku, dla przejrzystości i uczciwości konkursu. Od zwycięzcy będę wymagał pliku wektorowego, dopiero po ustaleniu dokładnych warunków nagrody. Pozdrawiam! Artykuły z kodeksu cywilnego, Art. 919. § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać. § 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała. § 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono. § 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.
×