Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Blaza
Użytkownik

 • Zawartość

  194
 • Punkty grafika

  580(8 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Blaza

 1. Musisz mieć konkretne wymiary pod tą twoją plandekę, albo wymiar tego projektu co ma na niej być. Potem musisz znaleźć jakąś drukarnie co robi takie rzeczy i dopytać się o szczegóły projektu, konkretnie czy robią jakiś nadruk, albo okleinę i nakleją ją na twoją plandekę. Najprościej jak znajdziesz drukarnie co się zajmuje takimi rzeczami to się zapytaj czy ci nie zrobią tego razem z projektem. Będziesz miał wtedy z głowy kwestie techniczne pliku.
 2. Blaza

  Druk tylko w czerni

  Sprawdź czy w kolorze czarnym masz samo K100 możesz mieć jakąś domieszkę innego koloru. Chyba o to im chodzi w drukarni. Chociaż dziwne że mają z tym jakiś problem. No i też pytanie jaki chcesz mieć ten czarny samo K100 czy z domieszką innych kolorów żeby była głęboka czerń.
 3. Witam Nie ogarniam za bardo zagadnień webmasterskich stąd moje pytanie. Mam stonkę na hostingu sohost i nie wiem jak z adresu strony pozbyć się nazwy hosta. Dokładnie chodzi o to aby z mojanazwa.sohost.pl zrobić samo mojanazwa.pl. Kombinowałem coś w panelu DirectAdmin, ale coś mi nie chce działać stronka. Domyślam się, że gdzieś muszę adres DNS zmienić. Tylko za bardzo nie wiem gdzie 🤔 Dzięki za pomoc
 4. Blaza

  Logo dla produktu

 5. Plakat na konkurs z tamtego roku dla graczy. Ten kiedyś zrobiłem dla siebie Dodaj kolejne w następnym poście bo się nie mieszczą Te dwa bardziej minimalistyczne Jeszce jeden konkursowy, trochę go podrasowałem. Nie wiem dlaczego od razu tak go nie zrobiłem, pewnie z lenistwa.
 6. Masz tu stronę z wymiarami pod Twittera https://x-coding.pl/blog/marketing/wymiary-grafik-twitter/ Co do wielkości pliku to sprawdź sobie jaki masz profil kolorów ustawiony i DPI, jak robisz do netu to ustaw sobie RGB i DPI np 72.
 7. Blaza

  Logo dla Dja

 8. Blaza

  Logo dla Usług Koparką

 9. Blaza

  Firma malarska logo

 10. Blaza

  Pędzle-Photoshop

  W nowym Ps masz to już w standardzie, znaczy możliwość katalogowania sobie na różne podfoldery. Nie wiem od której wersji CC dokładnie.
 11. Blaza

  Blaza - plakaty

  W pierwotnej wersji był zwykły tekst, to osoba dla której to robiłem mówiła że nie pasuje. 😐
×