Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

potenżny
Czarna lista

 • Zawartość

  6
 • Punkty grafika

  0(3191 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
7 / 10 EXP

Reputacja

1

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Swarzędz
 • Specjalizacja
  -

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. mathis to jest dobry kierunek ale trochę mało szczegółów, podoba mi się minimalizm ale prosiłbym coś jeszcze dodać jakiś owoc czy może więcej kolorów.
 2. Dzień Dobry Korzystałem już raz z tego forum, jestem wypłacalny w 100%.Potrzebuję następnego projektu. Projekt: Logo gospodarstwa ogrodniczego + wizytówka + aktualizacja etykietki. Zacznijmy może od logo. Nazwa gospodarstwa: Gospodarstwo Zdrowy Ogród Profil produkcji: Głównie owoce borówki ale z planami na przyszłość zaistnienia też w innych rodzajach upraw. Jak to widzę: Przede wszystkim moja produkcja opiera się na wykorzystywaniu naturalnych nawozów i nie stosowaniu środków ochrony roślin, dlatego tez chciałbym aby w jakiś sposób logo do tego nawiązywało,(stąd nazwa Zdrowy Ogród) jak wspomniałem produkuję głównie borówkę ale też zaczynam w innych gatunkach więc trzymanie się tylko motywu borówki nie jest konieczne. Lepiej widziałbym logo które odnosi się do ogółu ogrodnictwa/sadownictwa.Chciałbym alby logo było charakterystyczne, łatwo rozpoznawalne, by klientom utkwiło w głowach, by miało jakiś metaforyczny przekaz.Proszę by było w kilku rozdzielczościach, ew. dogadamy się co do szczegółów już jak wybiorę zwycięzcę. Proponuję za logo 200PLN Wizytówka: Tutaj większych problemów nie będzie, logo, adres strony www, dane kontaktowe.Dane podam po wyłonieniu zwycięzcy. Edycja etykiety: Mam etykietę na opakowania, będzie trzeba do niej dodać logo, poprawić dane, etykieta w formacie psd. więc kto ma fotoshoopa ten szybko ogarnie Za wizytówkę + edycję etykiety proponuję 100PLN Sposób wynagrodzenia: Pieniądze wysłane przelewem. Czas realizacji: Im szybciej tym lepiej, chciałbym sprawę zamknąć do końca czerwca tak by drukarnia miała jeszcze czas wydrukować i dosłać Kontakt: zapraszam na pw: potem możemy kontaktować się mailem.
 3. Witam Koniec.Jednak urzekła mnie praca użytkownika Anisalou I to on jest zwycięzcom.Zapraszam na pw do dogrania szczegółów.I liczę na pozytywny komentarz po otrzymaniu forsy.
 4. Witam Przepraszam za opóźnienia ale zaganiany jestem.Termin wydłużam do niedzieli-ostatecznie Wskazówki dla grafików.Motyw borówki bardziej wyrazisty.Reszta musi ładnie współgrać i być czytelna.Póki co na 1 miejscu użytkownik Anisalou
 5. Jest to jakiś początek dla mnie trochę za ciemnie.Czekam na dalsze propozycje. Za następną etykietę płacę 300zł, mile widziane faktury.
 6. Rodzaj pracy:etykieta Tematyka:owoce borówki Dodatkowe informacje:Potrzebuję etykietkę którą będę naklejał na pojemniczek z owocami borówki.Wymiary 4x6cm(4 wyskość,6 szer) Wyobrażam sobie to tak że na środku widnieje jakiś motyw owoców borówki z listkami a pod nim dość spory napis Borówka Wysoka.reszta informacji jakie muszą się znaleźć na etykietce to: Uprawiana bez środków ochrony roślin(musi być to informacja w miarę czytelna,wyróżniona) Waga netto 250gram .Odmiana Bluecrop lub Jersey(potrzebne 2 egzemplarze etykiety różniące się tylko tymi słowami) informacje moga być mniej czytelne dane kontaktowe czyli adres strony(wyróżnione), nazwa gospodarstwa(Gospodarstwo Ogrodniczo-Sadownicze Moje Imię i Nazwisko-podam już na koniec) adres,telefon.ew. nr. NIP Kwota wynagrodzenia:70zł Sposób wynagrodzenia:przelew Termin wykonania: 5-7dni Kontakt:pw UWAGA Ogólnie rzecz biorąc szukam grafika na kilka profesjonalnych zleceń, następnym zleceniem które potrzebuję będzie również etykietka na puszkę z wszelkimi wymogami dot. zamieszczenia kodów kreskowych itd.Oczywiście w innych pieniądzach.Powyższe zlecenie traktuję jako w pewnym rodzaju konkurs z którego zwycięzcą prawdopodobnie podejmę dalszą współpracę gdyż nie mam zwyczajnie czasu na każdorazowe zakładanie tematów. Jeśli chodzi o mnie to korzystałem już ze starego forum grafika.pl,jednak nie posiadam kontaktu z Panem który wykonywał dla mnie wcześniej pracę i muszę szukać od nowa ? Graficy z doświadczenie w projektowaniu etykiet mile widziani. edit: zamieszczam zdjęcie wieczka z karteczką w kształcie przyszłej etykiety. https://zapodaj.net/c1d51f2ede03f.png.html
×