Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Kaze
Użytkownik

 • Zawartość

  3
 • Punkty grafika

  0(380 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
3 / 10 EXP

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Dziękuje za wszystkie projekty prywatne i publiczne w ogłoszeniu. Po zebraniu wszystkich propozycji najbardziej przekonał mnie projekt, który otrzymałem w prywatniej wiadomości od użytkownika @alexi. Polecam serdecznie i dziękuje jeszcze raz. Temat do zamknięcia 😉 Pozdrawiam.
 2. Witam. Chciałbym zlecić wykonanie grafiki dla drużyny e-sportowej. Jeśli jest możliwość to prosiłbym o propozycje od kilku osób, abym mógł mieć wybór z kim ostatecznie nawiązać współpracę. Możliwe, że będę potrzebować dłuższej współpracy po wykonaniu zlecenia na logotyp. Wstępnie jednak oczekuje tylko logotypu. Dla chętnych dodatkowo mogę zlecić awatar+baner na serwisy społecznościowe. Rodzaj pracy: Logotyp dla drużyny e-sportowej. (W ostateczności awatar i baner na serwisy społecznościowe). Tematyka: Nazwa drużyny "Inugami", teraz będzie kopiuj-wklej z wiki: "W mitologii japońskiej, rodzaj ducha, który był sprowadzany w celu zemsty bądź jako strażnik swojego właściciela; rodzaj shikigami, duchów przyzywanych przez osoby praktykujące onmyōdō. Według wierzeń, stwory te są bardzo silne i zdolne do niezależnego istnienia... blabla bla ;) Dodatkowe informacje: Jest to duch w postaci psa. Trochę grafiki nawiązującej do zagadnienia dostępne w google. Można, a nawet chwiałbym wzorować się na tym, ponieważ jest to nawiązanie. Kwestie kolorystyczne zostawiam dla osób projektujących logo. W logotypie umieszczona nazwa "Inugami Gaming". Logotyp może opierać się na obecnych wzorach innych drużyn e-sportowych takich jak: Virtus.pro, Izako Boars itd. Kwota wynagrodzenia: Do uzgodnienia. Sposób wynagrodzenia: Przelew. Płatne po nawiązaniu współpracy. Termin wykonania: 2-4 tygodnie. Kontakt: priv.
 3. Cześć. Poszukuję osoby chętnej do współpracy przy tworzeniu motywu pod Wordpress. Szczegóły zlecenia oraz oczekiwania klienta podeślę osobie, z którą ostatecznie podejmę współprace. Rodzaj pracy: - Projekt strony internetowej (motyw Wordpress z wdrążeniem go na stronę). Tematyka: - Grafika+kodowanie Dodatkowe informacje: - Chciałbym prosić o prywatny kontakt przez osoby zainteresowane współpracą w celu ustalenia bardziej szczegółowych informacji. Kwota wynagrodzenia: - Do ustalenia po otrzymaniu pełnych oczekiwań w wcześniej przygotowanym pliku dotyczącym wyglądu strony (gotowy wzór) oraz jej funkcjonowaniu. Sposób wynagrodzenia: - Zaliczka po podjęciu współpracy, dalsza część ustalonej kwoty po realizacji i ewentualnych poprawkach. Termin wykonania: - Do 2 tygodni, od czasu rozpoczęcia lub do końca stycznia 2018. Kontakt: - Początkowo, proszę o prywatne wiadomości na stronie. W momencie współpracy w celu lepszej komunikacji między sobą możemy ustalić bardziej bezpośredni sposób kontaktu. Dzięki.
×