Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Dawid
Początkujący Grafik

 • Zawartość

  494
 • Punkty grafika

  337(18 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez Dawid

 1. Dawid

  by Dawid

  Prezentacja serwera 🙂
 2. Dawid

  by Dawid

  Belka pod serwer metin2. [img]http://i.imgur.com/fkDuW8k.png[/img]
 3. Dawid

  Dawid webdesign

  Pełna rozdzielczość + wszystkie podstrony: klik
 4. Dawid

  by Dawid

  Logo & Banner.
 5. Dawid

  warstyw/obiekty

  W lewym górnym rogu zaznacz 'Auto zaznaczanie' ?
 6. Dawid

  Gra o tron

  Większość fanów narzeka na dwa pierwsze odcinki, ale to chyba kwestia postawionych sobie oczekiwań ? Osobiście spodziewałem się, że w dwóch pierwszych odcinkach może się 'niewiele' dziać, ale według mnie oba epizody trzymają fajny poziom, zostały zamknięte niektóre wątki oraz mogliśmy zobaczyć większość bohaterów ostatni raz razem, bo jak wiadomo większość z nich zginie w bitwie o Winterfell, która już w następnym odcinku ? W zwiastunie, gdy Arya przed kimś ucieka widać, że jest mega przerażona, co do tej pory się jej nie zdarzało, więc raczej nie ucieka przed zwykłym wight`sem, ale kimś kogo znała (a ma już niebieskie oczy) ? I co sądzicie o powrocie Melisandre, bo imo będzie miała jeszcze jakiś większy udział w tym co się wydarzy (klik).
 7. Dawid

  Dawid webdesign

  Ja nie narzekam, jak serwer padnie to trzeba zrobić kolejny z nową grafiką ? ?
 8. Dawid

  Dawid webdesign

  Na rynku metina nie ma aż takich profesjonalistów żeby strony w rwd kodowali, haha ? Oczywiście są wyjątki, jak np. hool (samia) itd, ale w większości przypadków polega to na tym żeby postawić serwer za minimalną kwotę, zrobić jakąś reklamę i zamknąć po max miesiącu, gdy hajs będzie się zgadzał ?
 9. Dawid

  Dawid webdesign

  Pełna rozdzielczość.
 10. Dawid

  Dawid webdesign

  Lepsza jakość: klik
 11. Dawid

  by Dawid

  Design clienta dla serwera Veloris ? HD HD HD HD
 12. Najlepszą opcją jest photoshop, lecz wersję mobilną musisz stworzyć sam ? Wystarczy pobrać .psd mockup`u, których w internecie jest pełno.
 13. Dawid

  Dawid webdesign

  Pełna rozdzielczość + wszystkie podstrony: klik
 14. Bardzo fajna stronka, na której znajdziecie zbiór nagrań z przeróżnych konferencji UI/UX ? https://www.uideo.net
 15. Dawid

  Ui app prezentacja

  Wystarczy użyć mockupu odpowiedniego telefonu, zależy w jakich wymiarach stworzyłeś projekt, czy pod iphoneX, czy moze iphone7/8. W internecie znajdziesz masę fajnych mockupów ? https://www.google.com/search?q=mockup iphone x psd
 16. Dawid

  Grafika kurs

  Moim zdaniem nie ma sensu wydawać tyle hajsu na kurs do ilustratora, podstawy można bez problemu znaleźć za darmo w internecie ? Tym bardziej jeśli kurs dotyczy grafiki, a strona https://eitca.pl wygląda tak jak wygląda ? No i oczywiście takie kursy to tylko podstawy podstaw, nawet najdroższy kurs nie sprawi, że staniesz się świetnym grafikiem, do tego potrzeba regularnej pracy, która niekoniecznie polega na oglądaniu kursów, czy poradników. A jeśli już tak bardzo chcesz kupić kurs, to imo lepszym rozwiązaniem będzie udemy (każdy poradnik możesz kupić za około 30-50zł, wystarczy poczekać na przecenę) lub eduweb. Przykładowy tutorial--> klik
 17. Dawid

  by Dawid

  Dzięki ? Jeszcze banner do postów na FB.
 18. Dawid

  by Dawid

  Logo & Banner w dwóch wersjach ?
×