Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

JudynGraff
Użytkownik

 • Zawartość

  71
 • Punkty grafika

  1190(3 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez JudynGraff

 1. @Mateusz556 coś ode mnie, mam nadzieję że przypadnie do gustu.
 2. Coś mi linki nie chcą działać 😕
 3. @Agnieszka modecka coś ode mnie 🙂
 4. Hej! Jako że jeszcze niczego nie zaprezentowałem to chciałbym przedstawić swoje prace - fotomanipulacje, oraz czekam na rady/opinie. Wszelka krytyka mile widziana. ? Zapraszam również do obejrzenia reszty prac na FB bądź Pinterest.
 5. Hej hej, podzielę się nową manipulacją, co o niej sądzicie? 😄
 6. @onetwo drobne modyfikacje, może teraz któreś z nich bardziej przypasuje do gustu ?
 7. @onetwo coś ode mnie:
 8. JudynGraff

  Co to za czcionka??

  Font: https://www.whatfontis.com/FF_MechEffects1BB.font?text=GEOTAM Na przyszlosc warto spróbowac tych stron: https://www.myfonts.com/WhatTheFont/ https://www.whatfontis.com/ https://www.fontsquirrel.com/matcherator
 9. Jak dla mnie to litery są po prostu przekrojone na x pasków, gdzie co drugi jest dodatkowo przesunięty w lewą/prawą stronę. ?
 10. @-Shadow- moje dwie propozycje, może któreś Cię zainteresuje ?
 11. @barteczko jakaś ostateczna decyzja?
 12. @barteczko moja propozycja:
 13. Czy w logo workout'u jest Vegeta z DBZ? :D
 14. Ho ho! Trochę mnie tutaj nie było więc i przyszła pora podzielenia się czymś nowym ? Załączam surowy plik oraz efekt końcowy pracy, co o tym powiecie? Na czym skupić uwagę przy następnych pracach? Wszelka krytyka mile widziana ?
 15. Brak załączników, niczego tutaj nie ma ?
 16. Witajcie, Dodałem ten temat gdyż mam problem z kontem, a mianowicie z pobraniem gotówki za zlecenie poprzez przelanie tejże gotówki na konto... Problem tkwi w tym, że od dłuższego czasu przebywam za granicą, nie posiadam w Polsce konta bankowego, a klient ma jedynie możliwość przelać pieniądze na polskie konto bankowe. Nie posiada PayPal'a etc. Tutaj rodzi się moje pytanie skierowane do was... orientujecie się może, czy istnieje jakiś sposób utworzenia konta bankowego w Polsce - online? Takiego konta bym mógł na nie odbierać wynagrodzenie, a potem poprzez połączenie go z kontem PayPal, przelać pieniądze na swoje osobiste konto? Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc to byłbym wdzięczny. ? Pozdrawiam!
 17. Stworzyłeś trzy tematy o tej samej treści... powiedz, ile jesteś komuś w stanie dać za wykonaną pracę? Widzę, że jest to jakaś robota "ciśnieniowa" hm? Zlecenie czy jak? Wiem, że nie grzecznie jest pytać, ale nie grzeczniej jest wykorzystywać inne osoby, stąd też to moje pytanie. ?
 18. JudynGraff

  PLIK BMP

  Nie nie ? Pliki do druku zazwyczaj zapisywane są w formacie CMYK, bo taką gammę kolorów posiadają drukarki, i niestety nieliczne formaty pliku są kompatybilne z tymże formatem kolorów. Do BMP potrzebne jest RGB, a jeśli zapisać chcemy w CMYK'u to polecam zapisać projekt po prostu w TIFF'ie z kompresją LZW. ?
 19. JudynGraff

  PLIK BMP

  Nie znam Corel'a i nie za bardzo rozumiem "skakania" z jednego programu na drugi, ale jeśli chodzi o zapis pliku w BMP to zakładam, że jest to spowodowane ustawieniem kolorów CMYK. ?
×