Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

tanuki
Moderator

 • Zawartość

  245
 • Punkty grafika

  0(5680 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12
Poziom 13
43 / 50 EXP

Ostatnia wygrana tanuki w dniu 28 Marzec

Użytkownicy przyznają tanuki punkty reputacji!

Reputacja

98

1 obserwujący

Informacje personalne

 • Imię
  Greg
 • Lokalizacja
  Derby, UK
 • Specjalizacja
  Webdesign
  UI/UX

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Tak jak w photoshopie... dodajesz nowe elementy np kółka czy prostokąty z zaokrąglonymi rogami, proszę popatrz na jakieś tutoriale do photoshopa czy xd zanim napiszesz post, zaczyna się robić spam, bo ciągle jakieś podstawowe pytania zadajesz, na które można znaleźć odpowiedź w internecie.
 2. tanuki

  Mieniący się kolor

  Najprostszym sposobem jest zrobienie gradientu który zmienia kolory i nałożyć go na tekst albo jakiś obiekt, inaczej można zrobić po przez animacje.
 3. tanuki

  Efekt wtopienia

  Tutaj masz jak zrobić taki efekt https://uxplanet.org/neumorphism-in-user-interface-tutorial-c353698ac5c0
 4. Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do zleceń wykonanych. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji. Z poważaniem, Administracja Grafinity.pl
 5. Tak, tylko żeby odpalić wersję live na telefon musisz mieć iphone 😛
 6. Nie da sie pociąć w adobe xd, możesz jedynie udostępnić prototyp dla developera, który ma wszystkie potrzebne rzeczy do zakodowania. Jest plugin Icons 4 Design.
 7. Przerzuć obok artboarda w puste miejsce. Ctrl + lewy to swobodne przesuwanie artboarda, a spacja albo scroll całego obszaru roboczego.
 8. Tak będzie dobrze, bo jeśli robisz sobie jakiś projekcik, który jest bogaty w elementy graficzne i grafiki to jak najbardziej, bo bezproblemowo możesz sobie odpalić pliki photoshopa w xd.
 9. Tak, wszyscy używają najnowszych programów, ponieważ są do tego stworzone, w photoshopie można przygotować sobie assety, obrobić zdjęcie, jakąś grafikę zrobić do tła, nic więcej. Nie ma takich firm na rynku co robią ui czy webdesign w photoshopie, ponieważ jest to nie opłacalne, przez brak funkcji, które pozwalają na szybie tworzenie interfejsu. Podam Ci przykład, robiąc interfejs do jednego projektu w adobe xd spędziłem jakieś 12 godzin, przygotowując sobie potrzebne materiały, później każdy następny interfejs zajmował mi w granicach 20-30 minut, czasami mniej. Robiąc takie coś w photoshopie totalnie bym się zaorał.
 10. tanuki

  Kubace Web

  Fajne interakcje, ale dużo jasnego szarego, który nie wygląda super! Pamiętaj, o tym, że jakby zakodować to do produktu, to byłoby ciężko użyteczne, bo ten jasny szary w niektórych miejscach jest nieczytelny wcale. A często gęsto, dużo starszych osób czyta książki oraz pisze, więc targetem takiego projektu są bardziej ludzie starsi, którzy mają słabszy wzrok.
 11. Akurat zeplina to używa się do hand-offu jedynie 🙂 tak to raczej wszystko XD, Invision Studio, Figma lub Sketch. Owszem, ale jeśli chcesz w pełni wykorzystać program to musisz zapłacić. Sketch i Framer są płatne i tylko na maca.
 12. tanuki

  Galeria GleksON

  Tekst w tym bannerze wygląda poszarpany, kiepsko to wygląda, ale ogólnie przyjemne. Powinieneś używać fontów z polskimi znakami, żeby ładniej to wyglądało 🙂
 13. tanuki

  [PŁATNE] Wizytówka

  Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do zleceń wykonanych. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji. Z poważaniem, Administracja Grafinity.pl
 14. tanuki

  Moja galeria UI

  Na pierwszy odstrzał marginesy, które są złe, popatrz na inne aplikacje zaprojektowane przez innych, albo na telefon jak wyglądają marginesy (jeśli masz iphone), bo jest bardzo kiepsko. Ikony w drawerach zbyt duże, proporcje też źle dobrane, nie wiem również czy sprawdzałeś jak się projektuje na iphone. W tej aplikacji sklepu, karty są zbyt ściśnięte, wszystko jest na kupie, przycisk do kupienia zlewa się z następnymi przedmiotami do kupienia. Zanim wejdziesz w projektowanie, należy trochę poczytać teorii, bo uczyć się z prób i błędów bez jakiej kolwiek informacji czy teori jest bardzo złym sposobem, ponieważ uczysz się złych nawyków, które dla Ciebie mogą być dobre, ale tak naprawdę nie są.
 15. tanuki

  Kubace Web

  Typowy angielski font nie pasuje tutaj jednak za bardzo, chodzi o script/hand writing. Tak to przyjemne w cholere, jeśli chodzi o web, a w mobilce to już trochę kiepsko, ponieważ przycisk powróć nie powinien być w takim miejscu, i autor też nie, strasznie gryzie się to w oczy, i użyteczne też za bardzo nie jest.
×