Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

tanuki
Moderator

 • Zawartość

  144
 • Punkty grafika

  0(5673 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5
Poziom 11
12 / 50 EXP

Ostatnia wygrana tanuki w dniu 4 Maj

Użytkownicy przyznają tanuki punkty reputacji!

Reputacja

68

Informacje personalne

 • Imię
  Greg
 • Lokalizacja
  Derby, UK
 • Specjalizacja
  Webdesign
  UI/UX

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. tanuki

  Maskowanie nazwy hostingu

  Musisz wykupić domenę.
 2. tanuki

  Stronę WWW

  Strona na darmowym hostingu jeszcze z reklamami. Lepiej wydać te parę złotych żeby usunąć reklamy i stopkę, a wyglądać poważnie w oczach klienta. Strona portfolio a prac brak, bardzo słabo się ogłaszać jeśli nawet nie ma pokazanych prac demowych (własnych) do portfolio. Emotki w tekstach nie są profesjonalne. Ogólnie nie ogłaszałbym się ze stroną która nie ma nic do oferowanych usług. Popracuj nad stroną, bo wygląda tragicznie.
 3. O kurcze, bardzo mi przykro z Twojego powodu, ten twój klient nie jest ograniczony w żadnym przypadku, jest konkretnie normalną osobą, tylko jest "wymagającym żydem" ty mi rób więcej, a ja Ci dam tyle samo, bo do kieszeni chce więcej pieniędzy. Nie znam jak wygląda Twoja umowa z klientem, ale powinieneś iść do prawnika czy jakiejś poradni i postawić jasno karty, albo płaci więcej, a jak nie, to niech się sam wszystkiego uczy albo szuka jakiegoś jelenia, który mu będzie robił tyle samo za marne pieniądze. Musimy się rozwijać, nie stać w miejscu, inny klient by Ci dał podwyżkę i pewnie bonusy jakieś, że robisz więcej, gdyby był normalny i zauważył, że Twoje pomysły wpływają pozytywnie na działania firmy. A jeśli chodzi o stawkę godzinową, to pewnie tą normalną, te 10-15zł za godzinę, jednak po przeczytaniu tego drugi raz, pewnie nawet 10zł nie dostajesz.
 4. To już trzeba znać photoshopa i ostro się bawić, te prace są świetne.
 5. tanuki

  Avatar

  Przecież w regulaminie wyraźnie jest napisane, że minimum 50zł za zlecenie płatne. Widać po takich ogłoszeniach jak "czyta" się regulamin 🙂
 6. Sygnatury wymarły wraz z wymarciem typowych for graficznych. Zamiast takowych lekcji, polecam Ci inwestować w kursy.
 7. tanuki

  Grafika By Neolit

  @Neolit Na Twoim miejscu wziąłbym się na samo refkleksje i pomyślał, czy te prace są naprawdę warte umieszczenia w internecie. Jeśli zaczynasz, to powinieneś włączyć youtube i popatrzeć jak ludzie robią jakieś graficzki, to jest ważne, ponieważ jako laik czy noob, powinieneś zacząć od nauki teori, później praktyki. @kabotji Trochę pojechałeś po bandzie, zamiast pisać "hejterski" komentarz, jednak powinieneś pomóc koledze.
 8. tanuki

  weby fantovskiego

  Nawet fajny projekt, jednak to przypomina stronę agencji interaktywnej zajmującej się devem i designem, a nie przypomina portfolio developera, szczególnie header, wskazuje że to studio/firma a nie jedna osoba, freelancer.
 9. tanuki

  Photoshop margin

  Czemu nie chcesz używać xd? Ściągasz sobie plug-in albo psd 12 column grid.
 10. tanuki

  Logo projektu podróżniczego

  Nie przyjmujemy zleceń darmowych, regulamin wyraźnie tego zabrania.
 11. Jeśli nie śledzisz grupy Problemy Grafika na facebooku to polecam, tam coraz maglują ten temat.
 12. Cześć, Nasz serwis lub jak wolicie marka Grafinity się rozrasta, potrzebujemy waszej pomocy! Do naszej załogi szukamy web designera z doświadczeniem user experience do tworzenia elementów przyjaznych dla użytkownika. Również szukamy redaktorów do nowego projektu, portalu, szukamy pozytywnych osób, które potrafią pisać ciekawe artykuły na temat zagadnień graficznych, projektowania, również do luźniejszych artykułów, muzyka, technologia i filmy. I mała informacja na koniec, jeśli chcesz tworzyć Grafinity, a nie wiesz jak mógłbyś nam pomóc lub nie spełniasz naszych warunków, odezwij się, znajdziemy coś również dla Ciebie. Jeśli czujesz, że będziesz w stanie pomóc nam, odezwij się do @Michała, lub zadaj pytania w poście.
 13. tanuki

  UI/UX JakubWeb

  Sprawdzilbym kontrast szarych elementów tekstowych na ciemnych tłach. Jesli chodzi o ten cennik to napisy powinny być wyrównane od lewej strony, czyli od ikon powinny się zaczynać. Czemu kontrast jest tak ważny, ponieważ strona musi być kompatybilna ze standardami WCAG 2.0.
 14. tanuki

  Moje prace

  Co ty z tym scroll hijackingiem, powinieneś dodać jakieś kontrolki chociaż na headerze, aby było widać, jak by to mogło wyglądać z tymi kontrolkami na ekranie do nawigowania strony 😛 Projekt wygląda przeciętnie, jednak jest przejżysty i przemyślany. Co mi się nie podoba to jest to dziwne justowanie tekstu, od lewej do prawej, wygląda to brzydko i od prawej do lewej w sekcji o mnie, takie coś jest dopuszczalne w przypadku gdy budujesz timeline na stronie. Również dziwnie wyglądają odstępy pomiędzy liniami, bo nie są jednakowe w każdym tekście, musisz dodać trochę konsystencji do tekstu, wtedy projekt będzie wyglądał ładniej, bo wszystko jest poukładane. A no i te ghost buttony, chyba one już się wszystkim przejadły, nie są już używane tak często. Szkoda, że te ilustracje ściągane z internetu, tak wyglądają, ale nadają projektowi "tego czegoś", nadają mu jakiejś wizualizacji i wyjaśniają każdy ekran z osobna, bo oznajmiają co może oznaczać dana treść bez czytania tekstu.
 15. Takie aplikacje o jakich mówisz są, jednak nie są darmowe. I chyba w złym dziale napisany temat.
×