Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

TeDeusz
Użytkownik

 • Zawartość

  47
 • Punkty grafika

  35(157 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 6
13 / 25 EXP

Reputacja

6

O TeDeusz Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 2000.09.25

Informacje personalne

 • Imię
  TeDeusz
 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty 351 wyświetleń profilu

 1. @nlogo.pl no już to wiem, ale dzięki za komentarz
 2. @viperovsky nawet statystyk nie wycentrował co nie wygląda przyznam zbyt fajnie. Mam też swoje zdanie na ten temat. Jeżeli komuś podoba się jakiś element czyjejś strony to może spróbować zrobić samemu coś takiego a nie kopiować kod i podpisywać się potem pod projekt, według mnie jest to nieprofesjonalne zachowanie.
 3. TeDeusz

  GRAFIKA INFORMACYJNA

  @viperovsky Okej dzięki za radę
 4. @Adipe Dziękuję serdecznie za pomoc
 5. TeDeusz

  GRAFIKA INFORMACYJNA

  @viperovsky Rozumiem, więc jak twoim zdaniem na przyszłość powinienem zrobić taką pracę. A dokładniej co projekt tego typu powinien zawierać ?
 6. @Adipe Dziękuję za ocenę. @viperovsky Dzięki za komentarz, i nie mam zamiaru się poddawać, interesuje się grafiką i pragnę by stała się moją pracą na stałe, każdego dnia staram się oglądać wiele poradników jak urozmaicić projekty, oraz staram się wymyślać własne metody tworzenia grafik. Mam też takie jedno pytanie. Czy możecie polecić mi jakiś ebook na temat właśnie tworzenia logotypów?
 7. Wykonałem proste logo dla nie istniejącej marki odzieżowej. Litery i koronę zrobiłem własnoręcznie. Starałem się zrobić te logo prosto i tak by przykuło uwagę. LOGO
 8. @Adipe Zapomniałem zaznaczyć, że litery sam robiłem i moim zdaniem wygląda to dobrze, ale każdy ma inny gust i o gustach się nie dyskutuje.
 9. TeDeusz

  GRAFIKA INFORMACYJNA

  @Adipe Ale wiesz kierowałem to pod dzieci , cartoon network i te sprawy ? Dla nich to jest idealne, prosty przejrzysty przekaz.
 10. TeDeusz

  Awatar

  @Adipe Nic nie oznacza w tym tkwi magia XD Wzorowałem się na tych awatarach ze starych typów forum. @viperovsky Dziękuję za radę ?
 11. Podajże miesiąc temu wykonałem overlay, który można wykorzystywać podczas nagrań, bądź streamów z gry League of Legends. OVERLAY
 12. Na fanpage, który prowadzę wraz z moją dziewczyną wprowadziliśmy nową serie postów tematycznych, którą co jakiś czas pragniemy organizować. Chciałbym zaprezentować wam jedną z grafik tygodnia Transformers. GRAFIKA INFORMACYJNA
 13. TeDeusz

  Awatar

  Stworzyłem niedawno taki prosty awatar LINK DO PRACY
 14. Dziś postanowiłem zrobić sobie logo dla nie istniejącego radio, w którym grają tylko rap o nazwie 5HZ logo. Link do pracy: LOGO
×